Chemsex

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Hemsekss ir psihoaktīvo vielu lietošana seksuālās dzīves ietvaros. Šis jēdziens tiek lietots, lai apzīmētu dzimumaktu, kura neatņemama sastāvdaļa ir narkotiku lietošana.

Nedaudz vēstures

Ķīmsekss aizsākās tālā pagātnē. Jau kopš seniem laikiem ir bijuši gadījumi, kad pēc noteiktu preparātu lietošanas cilvēki varēja veikt ievērojamu skaitu dzimumaktu pēc kārtas. Var pieņemt, ka to izraisīja vielas, kurām bija vispārēja tonizējoša iedarbība un kuras ievērojami palielināja libido. Indiāņu ciltis šiem mērķiem lietoja damiānu, ķīnieši - žeņšeņu. Mūsdienu Indonēzijā vietējās sievietes injicēja makstī džimšoniju sulas un belladonnu - tika uzskatīts, ka tas palīdz panākt spilgtu orgasmu. Ir vērts pieņemt, ka hemsekss tādā formā, kādā šis jēdziens tiek lietots tagad, sāka veidoties līdz ar pirmo stimulantu un eiforētisko līdzekļu parādīšanos tirdzniecībā, un plaši izplatījās līdz ar dizaineru narkotiku parādīšanos. Kad aizliegto vielu tirdzniecība no ielām pārcēlās uz internetu, interese par hemseksu sāka augt ģeometriskā progresijā - kļuva vieglāk iegādāties to, ko vēlies. Pašlaik hemsekss piedzīvo savu kulmināciju - jauniešu vidū izplatītas ir kļuvušas ballītes ar seksuālu ievirzi, kurās alkohola vietā tiek lietotas narkotikas. Ķīmsekss ir izplatīts arī svingeru un citu kategoriju vidū, kas praktizē grupveida seksu. Sekss ar aizliegto vielu lietošanu sāka ielauzties arī nobriedušu pāru dzīvē, kuri vēlas dažādot savu intimitāti. Pat mīlestības priesteru vidū tagad klients ir "augsts", kas vairāk asociējas ar patīkami pavadītu laiku, nevis ar asociālu un neapķērīgu sabiedrības daļu, lai gan daudzi joprojām ievēro piesardzību. Cik dziļi hemsekss ienāks nākamo paaudžu intīmajā dzīvē, pagaidām vēl ir grūti prognozēt, bet personīgi mans viedoklis - pārskatāmā nākotnē tā popularitāte tikai pieaugs.

Kāpēc arvien vairāk cilvēku izvēlas ķīmisko seksu?

Galvenās sekas, kuru dēļ tiek praktizēts ķīmiskais sekss, ir šādas:

- libido palielināšana;

- atbrīvošana, iziešana ārpus ierastā;

- dzimumakta paildzināšana;

- vairāk sajūtu seksa laikā;

- vispārējs tonizējošs efekts.

Ietekme var atšķirties atkarībā no lietotās vielas, bet visbiežāk galvenais iedarbības kopums paliek nemainīgs. Parasti lietotāji, kas nodarbojas ar ķīmisko seksu, vismaz ir izmēģinājuši, bet maksimāli pastāvīgi praktizē vairākas vielas šim nolūkam.

Brīdinājumi

Pirms nodarbojaties ar ķīmisko seksu - pārliecinieties, ka jums nav kontrindikāciju, uz izvēlēto virsmaktīvo vielu, iepazīstieties ar vielu, ievērojiet lietošanas norādījumus.

Lietojiet tikai ieteiktās lietošanas metodes! Nekādā gadījumā nelietojiet vielas uz dzimumorgānu gļotādas, kā arī nepraktizējiet citus patēriņa veidus, izņemot ieteiktos.

Aizsargājiet sevi, neatkarīgi no tā, kādas emocijas jūs pārņēmušas. Labākais risinājums būs sekss tikai ar pārbaudītiem partneriem, kurus jau sen pazīstat un kuriem uzticaties. Neaizsargāts sekss ir STS, HIV, C hepatīta un citu slimību cēlonis.

Atbildīgi izturieties pret savu ķermeni un partnera/partneres organismu. Bieži vien, apreibinot ar vielām dzimumakta laikā, var rasties pārmērīga traumēšana. Padomājiet, vai pat tad, ja jūs tagad esat sajūsmā par kādu potenciāli bīstamu darbību, tas neradīs turpmākas veselības problēmas?

Neaizmirstiet par normālu veselīgu seksu, neaizraujieties ar ķīmisko seksu. Tas novedīs pie gandrīz neatgriezeniskām sekām, kurās interese par seksuālo intimitāti tiks zaudēta bez virsmaktīvo vielu lietošanas.
 
Last edited:

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Iepriekš minētajā rakstā ir daži nopietni labi vārdi, kurus es vēlētos izmantot savā darbā. Lūdzu, ņemiet tos vērā.

FWIW šādi es iepazīstināju ar ķīmisko seksu tīri no kaitējuma mazināšanas perspektīvas:

SEKSS UN NARKOTIKAS UN KAITĒJUMA MAZINĀŠANA

Parasti ķīmisko seksu definē kā narkotiku lietošanu, lai atvieglotu vai uzlabotu seksuālās aktivitātes, un tas ir daudz izplatītāks, nekā lielākā daļa cilvēku domā. Lai gan turpmākajās šīs grāmatas sadaļās šis aspekts ir minēts par atsevišķām narkotikām, ir vairāki vispārīgi apsvērumi, kurus ir vērts atzīmēt jau pašā sākumā.

r/DrugUsersBible - A selection of erotic drugs, Amsterdam

ĶĪMISKĀ SEKSA NARKOTIKAS
Faktiskā iedarbība un pieredze dažādās narkotiku grupās būtiski atšķiras. Es tos apkopoju šādi:
  • Dažas stimulējošas vielas (īpaši amfetamīni) rada visprimitīvāko, ilgstošāko un intensīvāko orgasma baudu.
  • Kanabinoīdi (marihuāna) palīdz pazaudēties mirklī un plūst kopā ar to.
  • Mazās devās daudzi psihedēliķi var aizvest uz citu vietu un pastiprināt fizisko jutīgumu.
  • Empatogēni, piemēram, MDMA, mēdz iet līdzīgu ceļu, ar pieklusinātāku galvas stāvokli, bet diez vai pārsteidzošā kārtā pastiprinātu empātiju.
Es zinu, ka daži šajā jomā min alkoholu un GHB, bet es tos galvenokārt uzskatu par relaksantiem, nevis par aktīviem seksuālās aktivitātes pastiprinātājiem. Šajā ziņā es tos neceltu tajā pašā kategorijā, kur kādu no iepriekš minētajām vielām.

TUMŠĀ PUSE
Ja tas izklausās kā aicinājums ienirt un iesaistīties, tas tā nav. Tāpat kā lielākajai daļai dzīves prieku ir arī otra puse: šajā gadījumā tas ir pakļaušana ievērojamām briesmām. Narkotiku lietošana ir saistīta ar risku, un ne savādāk ir arī ar narkotiku lietošanu seksuālam apmierinājumam.
Uzreiz sakot acīmredzamo, jāturpina piemērot parastās kaitējuma mazināšanas procedūras un praksi. Tas ietver iepriekš minētos 10 drošākas narkotiku lietošanas baušļus.
Es gribētu tiem pievienot vairākus citus apsvērumus, kas attiecas tieši uz ķīmisko seksu:
  • Dažos gadījumos, galvenokārt ar stimulantiem/amfetamīniem, var tikt sasniegts augsts līmenis, kas nav sasniedzams bez narkotikas. Tas ir saindēts kauss. Tas var izraisīt virkni turpmāku problēmu, padarot normālu seksuālo aktivitāti salīdzinoši nepilnvērtīgu, ar acīmredzamu un ļoti reālu ietekmi uz attiecībām. Nenovērtējiet šo aspektu banāli vai nenovērtējiet to par zemu: tas nav tik neparasti, kā jūs varētu iedomāties.
  • Bieži vien ar to ir saistīta pastāvīga tieksme pēc attiecīgās narkotikas seksuālās slodzes. Papildinot jau esošos āķus, šis spēcīgais papildu pamudinājums var paātrināt ceļu uz atkarību. Pastāvīgi to apzinieties un pilnībā ņemiet vērā.
  • Ir svarīgi paturēt prātā, ka reibuma un spriešanas spējas ietekmē bieži vien ir pavājinātas un ka notikumi var attīstīties ātri un, iespējams, bez pienācīgas apdomāšanas. Iespējams, nav labākā ideja, ka viena puse intensīvi iesaistās, kamēr otra(-as) puse(-as) to nedara. Tāpat visām pusēm iepriekš jāvienojas par parametriem un robežām.
  • Visbeidzot, rūpīgi jāapsver gan seksa, gan narkotiku radītais kombinētais stress uz organismu, jo īpaši tiem, kam jau iepriekš ir kādi veselības traucējumi.
PĒDĒJAIS VĀRDS
Fakts ir tāds, ka dažas narkotikas var palielināt seksuālo apetīti un uzlabot pašu pieredzi. Tomēr mans pēdējais vārds šajā jautājumā būtu tāds, ka, ja ļaujaties narkotikām, reālā pasaule joprojām pastāv un ar to saistītie riski arī. Nenovērsiet loģiku un vienmēr praktizējiet kaitējuma mazināšanu. Vai arī izvairieties no tā.
 
Top