HLORACETILHLORĪDS

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Vai kāds zina kādu vienkāršu veidu, kā to izdarīt? Es zinu, ka to var nopirkt, bet tur, no kurienes esmu, tas ir diezgan ierobežots.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tas ir lakrimators, un tam ir spēcīga, asa smarža, ļoti nepatīkama darbā ar to. Izvairieties no tā sintēzes. Tāds ir mans ieteikums, ja vēlaties dzīvot ilgi =)
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Ir pārāk garlaicīgi vienkārši dzīvot ilgu mūžu, ja jūs nevarat pagatavot kādu labu sūdu savam apvidum.
Tātad, ja jūs vēlaties redzēt benzo, jums tik un tā ir kaut kā jāsaņem hloracetilhlorīds.
Vispieejamākais ceļš ir caur monohloretiķskābi.
Jums ir nepieciešams arī sērs un TCCA vai cits hlora avots.

Pirmais solis ir izgatavot neapstrādātu S2Cl2. Par to ir daži labi video youtube.
Piemēram:
SCl2 nav nepieciešams attīrīt no SCl2, jo tas tik un tā tiks iegūts vēlākā posmā.

Otrais (un pēdējais) solis ir hloracetilhlorīda iegūšana, apvienojot visus sūdus kopā un burbuļojot papildu Cl2 caur rxn maisījumu (ar zināmu katalizatora daudzumu dzelzs):
US1805162 - Alifātisko skābju hlorīdu iegūšana.

Šī metode darbojas, bet, visticamāk, jūs saņemsiet zemāku iznākumu, ja neesat prasmīgs un jums nav efektīvas kolonnas.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Paldies cilvēks , es uztraucos par savu veselību,tas ir kā velkot zobus, lai iegūtu kādu informāciju...Man jau bija par kādu sintēzi dažās grāmatās, bet tas arī palīdz
 
Top