Hloroforma sintēzes palīdzība, destilēt vai nedestilēt?

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 2, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
Izskatīju hloroforma sintēzi un man izdevās to izdarīt jau 2 reizes, izmantojot šķidro balinātāju un acetonu. Bet dažviet ir norādīts, ka tas pēc filtrēšanas būtu arī jādestilē, ja būtu paredzēts izmantot cilvēkiem.
Mana problēma ir tā, ka neviens nenorāda iemeslu, kāpēc tas jādestilē. Vai tas ir tādēļ, lai no tās pilnībā atdalītu ūdeni? Vai arī tam šķidrā veidā ir sajaukta kāda cita nepatīkama viela, kas netiek filtrēta?

Mans galvenais hloroforma izmantošanas veids ir opioīdu, piemēram, heroīna, ekstrakcija, veicot skābes/bāzes ekstrakciju, tāpēc destilēšana tikai tādēļ, lai atdalītu ūdeni, būtu bezjēdzīga. Bet, no otras puses, es gribu zināt, vai hloroformā ir kaut kas nepatīkams, kas var sabojāt heroīnu pat pēc iztvaicēšanas, kas varētu būt bīstams lietošanai, jo īpaši, ja kāds gatavojas lietot attīrītu heroīnu intranazāli vai intravenozi.

Paldies!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
545
Reaction score
296
Points
63
Jums ir jādestilē un arī jāizžāvē šķīdinātājs ar bezūdens MgSO4, Na2SO4 vai CaCL2. Parasti ir jāveic viena vienkārša un pēc tam frakcionēta destilācija, lai iegūtu tīrību.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,467
Solutions
4
Reaction score
998
Points
113
Deals
1
Ja šo neapstrādāto vielu ieliek saldētavas aizmugurē uz 2 dienām, ūdens fosas sasalst, un hloroformu var vienkārši izliet no ledus un izmest ledu. Šajā sintēzē rodas vairāki blakusprodukti, tāpēc ļoti ieteicama ir destilācija. Turklāt, ja neviens nav pieminējis I t, jums vajadzētu paturēt 2 ml acetona, tāpēc tas ir reakcijas ierobežotājs. Jums jāizlieto viss pievienotais acetons, jo acetons šķīst ūdenī un hloroformā, tāpēc, ja beigās kaut kas paliek, jūsu hloroforms ir atkritumi un to nav iespējams labot.
 
Top