• Vítejte v české sekci fóra. Nezapomeňte, že zveřejňování kontaktů (jabber, telegram, signal a další) bude mít za následek trvalý ban! Pokud se rozhodnete něco koupit nebo prodat bez použití escrow a přijdete o peníze, nebudeme vám moci pomoci.

Methamphetamine Kas ir PIKO?

Methamphetamine

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Es vēlētos šeit veikt nelielu aptauju. Vēlos uzsvērt, ka neviena atbilde nav nepareiza, mani interesē tikai jūsu personīgā pieredze un viedoklis, tāpēc neļaujieties ietekmēt citu lietotāju atbildēm.

Definējiet, kas jums ir "čehu piko".
Man tas ir dažādas kvalitātes, krāsas un tīrības metamfetamīns (atkarībā no ķīmiķa prasmes, slengā saukts par "varic"), ko pārdod mitrā krekinga veidā, kas izgatavots no (pseido)efedrīna, reducējot jodofosforu, galvenokārt nelielās mājas darītavās vai vidēja lieluma organizētās darītavās.
Labāki paraugi ir balti, parasti dzeltenīgi līdz zeltaini, bet sliktākie - brūni vai rozā.

Es gaidu jūsu atbildes!
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
23
Reaction score
19
Points
3
Nosūtiet dažus d:
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Un man kā intravenozam lietotājam vienmēr ir paticis dzeltenais 😋
 

ruen

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 23, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Fuj strelec
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Kur es varu dabūt dzeltenbrūnu, sarkanīgi zilu mirdzošu metamfetamīnu kāds noteikti vēl joprojām ražo labu materiālu no vecajiem laikiem t
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Ar (ceske) piko es domāju ceskej pernik. Tātad nevis Meksikā karteļu pagatavotu racēmisko kristālu, bet gan kārtīgu stop-un-go d-metu pēc čehu receptes (kā jūs rakstāt). Nezinu par maisījumiem vai krāsām, man bija baltie kristāli, un tas bija pilnīgs brīnums.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Tieši tā, es zinu caurspīdīgus, piemēram, dzeltenus vai ar zilu mirdzumu, viņiem katru nedēļu bija kaut kas cits, bet tie vienmēr bija forši un ļoti stipri, man atkal vajag kaut ko tādu.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Vai nevienam nav precīzu sintēzes instrukciju, kā pagatavot labo, ārkārtīgi spēcīgo Piko, ja tā vairs nevienam nav vai to gandrīz vairs nevar dabūt?
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Tā joprojām tiek plaši ražota Čehijā. Būtu pateicīgs arī par precīzu "čehu valodu".
 
Top