Kokaetilēna sintēze ex vivo

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Sveiki!
Mēs visi zinām, ka kokss un alkohols organismā reaģē uz kokaetilēnu. Tas ir daudz kardiotoksiskāks un neveselīgāks. Bet mans jautājums ir šāds: kāds ir ceļš, lai izgatavotu kokaetilēnu pulvera veidā? Atradu šo:
"Tas ir relatīvi vienkārši izdarīt ārpus organisma. Izšķīdināt bezūdens etanolā ar dažiem pilieniem hcl un refluksēt varētu izdarīt šo triku".

Nespēju izmēģināt pats. Tas ir tikai hipotētiskiem pētījumiem
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Īsu brīdi manā valstī (Dienvidāfrikā) varēja iegādāties kokakolu tēju. Tā bija ļoti maiga, faktiski salīdzināma ar rooibos tēju IMO (tēja bez kofeīna, ko mēs šeit bieži dzeram). Neko stimulējoša, patiesībā diezgan nomierinoša un ļoti viegli dzerama.


Es paņēmu apmēram 20-30 tējas maisiņu un iebēru tos degvīna pudelē, kas radīja diezgan spēcīgu kokaetilēnu, kas vismaz mani nedaudz stimulēja.
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Atrast citu>
Transesterifikācija>
Uzkarsē kokaīna HCl pēc iespējas sausākā etanolā kopā ar natriumetoksīdu, ko uzkarsē, lai etanolu varētu destilēt (70 līdz 75 grādi pēc Celsija).
Tad pievieno ūdeni, kas etoksīdu sadalīs līdz nātrija hidroksīdam. Etanols iztvaiko, un pārējais produkts ir kokaetilēns.

Tāpat lasīju, ka līdzīgā veidā to var pagatavot, karsējot bezūdens spirtu un etiķskābi..

Vēl nav izdevies izmēģināt!
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Tomēr tas ir ļoti kaitīgi sirdij!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Taisnība taisnība, bet interesanti, ka kombinācija veido jaunu vielu organismā. Tātad, lai to padarītu ārpus tā un lai tā būtu sālsskābes sāls, tas būtu ķīmisks sasniegums.
Bet jā, narkotikas ir sliktas M'kay
 
Top