Question Kokaīna analogs

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Sveiki! Mēs meklējam lētu un labu kokaīna analogu uz tropāna alkaloīda bāzes.
Vai varat mums ieteikt vēl kaut ko citu, izņemot troparilu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ķīnas tirgū ir vietne, kurā tiek piedāvāts 4-flouro-kokaīna HCl. Vienkārši izsitiet tur šo parafluoru, un jums ir īsts sintētiskais kokaīns par 30 dolāriem/g. Tur ir win sērija, win 35,xxx ir para - hlor Troparil, tas ir standarta kokaīna analogi tiek mērīts atkal dat agonisms. Veiksmi atrast. Viņiem ir $30/kg 2-metoksi-3-tropinona paraugi Alibaba. Vienkārši vajag benzil benzoila daļu un metilesteri kokaīnam un gredzena aizvietošanas benzil piezemē jūs pie kokaīna analogu kalna.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
tas izklausās pievilcīgi, un mani ļoti interesē aizsargāta anhidroekgonidīna forma, kas ir droša sūtīšanai un ļautu iegūt troparila analogus ar vienu reakciju ar metālorganisko reaģentu kā arila donoru.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Es būtu ļoti pateicīgs par saiti uz uzticamu jūsu pieminētā piegādātāju, ja vien jūs būsiet pietiekami laipns, tāpēc, lūdzu, ja izvairāties publicēt šo informāciju publiski, lūdzu, rakstiet man P.M. Veselu!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Man ne prātā neienāktu spekulēt par Ķīnas ķīmisko vielu ražotāju uzticamību. Ja es būtu neticami drosmīgs un varētu to darīt, es noteikti pasūtītu paraugus no katra no tiem, kas uzskaitīti Alibaba. Ja es samaksātu par 10 paraugiem un saņemtu 1, es būtu sajūsmā. Viņi var nozagt jūsu naudu vai nosūtīt šo prekursoru pa pastu par 2 - 180 USD.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kā es varētu pievienot benzoskābi molekulai?
 

waltershite

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
hejs izveidoja kontu, lai jautātu, kā es varētu nolaist paraflorīnu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pirmā metode, kas man šķita dzīvotspējīga, bija cinka. Es redzēju arī 4aizvietota fenilamīna gredzena defluorāciju, izmantojot tikai NaOh. Es pieņemu, ka jūs aizsargātu tropānu, tas var būt aizsargāts jebkurā gadījumā ar sterisko kavēkli vai etilesteru moity, kas varētu ciest triecienu, bet ir viegli aizvietojams. Kā trešo ideju varētu noņemt caurumu benzoila daļiņu un aizstāt to ar nesubstitētu benzoilu. Es aizmirsu, kādas molekulas papīrs para- reducēja tikai ar NaOh, bet tas bija analogs kokaīnam.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
@Frit Buchner Vai jums ir vairāk informācijas par fluorokokaīnu? kāda ir tā iedarbība? vai tas ir kā kokaīns, vai tas ir sūds?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tas varētu būt neirotoksisks, bet es sagaidītu, ka tas darbosies tāpat, ciktāl tas attiecas uz iedarbību
Rediģēšana: skatoties uz wiki lapu, šķiet, ka man bija taisnība, par ekvipotenci, vairāk serotonīna, toksicitāte nav zināma.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es veicu diezgan izsmeļošu meklēšanu un atradu ļoti maz. Es pat nevarēju atrast atsauci uz 100x serotonīna apgalvojumu. Ja to pierādītu pērtiķa smadzeņu biopsija, es teiktu, ka 4-f-c ir sri 2 mg, un viss. Spēcīga farmaceitiskā kokaīna deva ir 2mg/kg , un es domāju, ka 200 mg fc būtu serotonīna sindroms no pakaļas. Par to praktiski nav pieredzes ziņojumu ( 1 pie Erowid, bet ja lasāt, tad autors raksta 4-hlorkokaīns ziņojuma tekstā). Bet, kā es teicu, ka to var nokaut.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
struktūras un aktivitātes attiecība gudri F 4'-ajā pozīcijā vajadzētu padarīt savienojumu nedaudz spēcīgāku, bet atoma lielums ir mazāk ticams, ka radīs ievērojamu toksicitāti, jo halogēna masa palielinās, toksicitātes potenciālu var likt apspriest (piemēram, 4-hloramfetamīns ir tik spēcīgs 5HT atbrīvotājs, kas nogalina visus serotonīna neironus, bet cietajam analogam 2-amino-indānam tā nav
toksicitātes līmenis).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Kopumā es domāju, ka ir diezgan bezjēdzīgi sevi nogurdināt un zaudēt daudz materiāla, jo 4-fluorētais analogs, visticamāk, būs spēcīgāks, un, ja ir palielināta toksicitāte, tas var būt nebūt būtiski (tas ir personisks viedoklis, kas netika rūpīgi izpētīts pirms šīs publikācijas, tāpēc, lūdzu, atvainojiet mani, ja kļūdos, jo zinu, ka pirms sava viedokļa paušanas man vajadzētu izlasīt dažus dokumentus).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Šis dokuments atrodas bibliotēkā. Tas sākas ar arekolīnu hbr, kas ir beteļriekstu galvenā aktīvā sastāvdaļa. Pirmajā solī viņi izmanto grignardi, ko ir grūti pagatavot, bet 1. produkts, racēmiskais +-, ir ekvipotents kokaīnam, tātad runājam par vieglumu!
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/chemistry-and-pharmacology-of-the-piperidine-based-analogues-of-cocaine.114/
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
α-PHiP kas tas ir, vai tas ir līdzīgs kokaīnam? Es neredzu daudz informācijas par to. Es gribu kaut ko tādu, ko es varu lietot un kam ir tāds pats efekts kā kokaīnam, bet lētāk.
Ja kāds var man sniegt kādu informāciju, man ir nopirkt Viagru, un tur, kur es to pērku, viņi pārdod arī šo.
tāpēc es veicu pasūtījumu
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tas ir katinons. Patiesībā dopamīna agonistu ziņā tas ir daudz spēcīgāks par kokaīnu. Dažas no šīm lietām (a-pihp, a-php, a-pvp) liek cilvēkiem zaudēt dūšu un apēst cilvēku sejas. Spēcīga deva ir 25 mg tā kaut kas, salīdzinot ar 200 mg kokaīna. Es to noteikti pamēģinātu
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Es nopirkšu 1 g, lai to izmēģinātu, un es komentēšu, kā tas iet hahaha Es ceru, ka es neesmu pārāk vardarbīgs pēc tā lietošanas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Sākt zemu! Es saprotu Šī saite ir a-php, bet tas būs līdzīgi 40mg perorāli vai 25: kūpināts liks jums gribas skriet un lēkt 🤷😅.vif tas lika man to darīt, tas ir fucking spēcīgs. Es, protams, nedaru to, ka smēķējot metamfetamīnu vai kreku
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP ir APVP+... no pubs.acs.org;
"Palielinot 1-fenil-2-(pirolidīn-1-il)etān-1-ona analogu α-oglekļa sānu ķēdes garumu no metila (α-PPP) uz propila (α-PVP) grupu, radās straujš afinitātes palielinājums pie MR apakštipiem, un viens papildu ogleklis (α-PHP) vēl vairāk palielināja MR afinitāti".
 

Attachments

  • W4xSRBvu5T.gif
    W4xSRBvu5T.gif
    29.2 KB · Views: 14

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Izmēģiniet Dimetokaīns ;)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es arī gribētu pamēģināt! Man šķiet, es lasīju, ka tā iedarbība ir 1/3 no kokaīna iedarbības, bet viņi to salīdzina ar farmaceitisko. Ja ņem vērā galapatērētāju produkta vidējo tīrību (50%), tad tas ir 60%™ tikpat spēcīgs kā kokaīns. Nav daudz tādu, ko es neizmēģinātu.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dimetokaīns (DMC, larokaīns), sintētisks kokaīna atvasinājums, ir plaši izplatīts "legāls kāpums", ko patērē kā "jauno psihoaktīvo vielu" (NPS), neveicot nekādas drošības pārbaudes, piemēram, metabolisma pētījumus. Tāpēc šī darba mērķis bija izpētīt tā metabolismu in vivo un in vitro, izmantojot šķidruma hromatogrāfijas-(augstas izšķirtspējas) masspektrometrijas (LC-HRMS) metodi. DMC ievadīja Wistar žurku tēviņiem (20 mg kg(-1)), un to urīnu ekstrahēja vai nu ar cietās fāzes ekstrakciju pēc konjugātu enzīmu sašķelšanas, vai izmantojot olbaltumvielu nogulsnes (PP). Metabolītus atdalīja un identificēja ar LC-HRMS. Galvenās I fāzes reakcijas bija esteru hidrolīze, deetilēšana, aromātiskās sistēmas hidroksilēšana un to kombinācija. Galvenā II fāzes reakcija bija p-aminobenzoskābes p-aminobenzoskābes daļas N-acetilēšana nemainītajā pamatsavienojumā un vairākos I fāzes metabolītos. Identificētos metabolītus pēc tam izmantoja DMC identificēšanai žurku urīnā pēc parastas lietotāja devas lietošanas. Izmantojot GC-MS un LC-MS
standarta urīna skrīninga metodes (SUSA), DMC un tā metabolītus varēja noteikt urīna paraugos.
Dimetokaīna izvēles devas
Atpūtas vajadzībām nepieciešamo dimetokaīnu parasti lieto, piemēram, tāpat kā kokaīnu, insuflētu, to patiešām ir viegli lietot arī intravenozi. Nav obligāti ieteicams lietot neparasti lielas dimetokaīna devas, lai iegūtu kokaīnam līdzīgu uzmundrinājumu, ka daudzums var būt pārmērīgs, to var uzskatīt par galveno problēmu jūsu sirds un asinsvadu sistēmai. Insufflated normālu dimetokaīna daudzums svārstās no 100 tuvu 2 simti mg, bet jaunpienācējiem vajadzētu sākt ar mazāku līmeni, ierosināts ir piecdesmit miligramus.





Gadījumā, ja to lieto intravenozi, nekā medikamentu deva varētu būt daudz zemāka, tomēr pircēji pat tā izmanto līdz simts miligramiem, lai sasniegtu lielāku efektu.
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Vai jums ir zināmi kādi piemēroti DMC avoti ES?
 
Top