Kokaīna ekstrakcija no kokaīna lapām

swissmoneysmellsgood

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, kolēģi

es gribu iegūt kokaīnu no kokas lapām. es izmantoju petrolejas/sērskābes ekstrakciju.

Man ir visas nepieciešamās ķimikālijas un visas ekstrakcijas pabeigšanai nepieciešamās iekārtas, bet diemžēl es jau esmu sabojājis divas sērijas.

Tagad es vēlos pajautāt, vai kāds, kam ir atbilstošas zināšanas, ir gatavs man palīdzēt veiksmīgi veikt ekstrakciju.

Protams, es jums atalgošu finansiāli.

sveicina
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Cik daudz jums ir kokas lapu?
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
jūs meklējat kovboju kokaīna pavārgrāmatu man ir kopija
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
- Petroleja ir perfekta, nav labāka aizstājēja

- Pēc tam, kad kokas lapas ir samitrinātas ar ūdeni/karbonātu, atstājiet tās nostāvēt 30 min.

- cieši iesaiņojiet perkolatoru. 1 kg labi iekļaujas 5 litru ūdens pudelē.

- uzlejiet petroleju virsū (nomērīts daudzums, apmēram 600-750 ml uz vienu perkolāciju, kopā vajadzētu pietikt ar 2 litriem) un gaidiet, kamēr tas perkolēsies no otras puses (tam vajadzētu aizņemt apmēram 10 līdz 15 minūtes).

- kad tas sāk sūkties, aizveriet apakšējo daļu un turpiniet uzpildīt, līdz kero pārklāj lapas.

- pēc nelielas analīzes SWIM saprata, ka 3-4 stundu un, ja nepieciešams, līdz pat 24 stundu mērcēšanai 1. ekstrakcijai ir pietiekami daudz laika.

- pēc tam, kad pagājušas pirmās 3/4 stundas, uzlejiet petroleju, neaizmirstot pievienot jaunu virsū. Vajadzības gadījumā to var atstāt daudz ilgāk (līdz 24 stundām).

- Pārtrauciet perkolēšanu, kad esat ieguvis tik daudz, cik iepriekš izmērījāt (600-750 ml), ja izmantojat vairāk petrolejas, nekā ieteikts, neuztraucieties, tas ir labi.

- atkal aizveriet perkolatoru un piepildiet to kā iepriekš ar jaunu petroleju.

- Pēc aptuveni stundas veiciet to pašu pēdējo darbību ar pārējo petroleju, kas atrodas perkolatorā, atjaunojot galīgo daudzumu.

- zaļo petroleju parasti ekstrahē ar 5 % H2SO4, ielejot ekstrahētajā petroleju, aizzīmogojot pudeli un kratot apmēram pusstundu 5 min pa daļām ar dažu minūšu pauzi. atstāj, lai nosēstos un atdalītos. Pārliecinieties, ka neveidojas emulsija, ja tā veidojas, atstājiet nostāvēties, lai tā izšķīst.

- Ja pamanāt, ka iznākums ir zems, atkārtoti ekstrahējiet petroleju ar sērskābi, kā tas izdarīts iepriekšējā posmā.

- nogulsnējiet bāzi, izmantojot 10 % amonjaku, vai veiciet oksidāciju.
 

petetheplant1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
šeit ir sniegta pamatinformācija
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Diemžēl šī pavediena autors mūs vairs neapmeklē. Mēs esam rakstījuši viņam personīgās ziņas, lai palīdzētu, taču viņš mūsu ziņas nelasa.
 

nulltheunknown23

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 11, 2022
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
vai es varu saņemt šīs grāmatas eksemplāru, vai jūs varat to nosūtīt?
 
Top