Question Kokaīna eļļa

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Hi all, im New to this group and online stuff. Pašlaik stumbled pāri šo koksa eļļu, kas tika samazinājās par manu tuvu draugu, mēs cenšamies strādāt, lai iegūtu koksu no šķīduma ir petroleja vai dīzeļdegviela sajauc ar to, kad ļaujiet nostabilizēties.
Dzidrais šķidrums atdalās un degviela paceļas uz augšu pilnīgi atdalīta, kad no dzidrā šķidruma noņemts viss eļļas slānis un sakratīts dzidrais šķidrums kļūst balts kā piens.

Ir izmēģināti vairāki veidi, kā izvilkt koksu viens no veidiem bija pH samazināšana līdz pH,6 un Pirex trauka un gaismas izmantošana, lai izžāvētu šķīdumu ar galda ventilatoru, tas izžuva līdz kristālam pulverim, un tika veikts krekinga koksa regenta tests un tīrības tests.
Krekinga tests bija pozitīvs, bet ne tīrības tests, kas, manuprāt, bija dīvains Vai arī mums izdevās to pārvērst tikai par kreku, ja kāds zina, kā to pilnībā pārvērst, es jums došu 20 % no tā, ko mēs no tā iegūstam, paldies, būs labi, ja mums palīdzēs, paldies.

Eļļas pH miera stāvoklī ir 10,3ph, kā tika norādīts manam draugam.
 

Attachments

  • VsgYXhtuSr.jpg
    VsgYXhtuSr.jpg
    4.3 MB · Views: 397
  • epflZ4kF6j.jpg
    epflZ4kF6j.jpg
    4.1 MB · Views: 344

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Hmmm, ļaujiet man paskaidrot:
Tas, kas jums ir brīvā bāze, kā mēs redzam, tur ir gabaliņi, kas padara tīrību mazliet mazāku, tad laba tīrība, būtu lvl kā kreka, galvenokārt tāpēc, ka koksa tīrība ir mazāka nekā ieteicamā, tāpēc pH lvl jābūt 5,5-6, jūs varat pievienot sērskābi un acetonu/ips pa daļām un pievienot šķīdumam un izmantot lakmusa papīru, lai redzētu, vai pH ir tuvu 6.
Tagad mēs noņemam lielāko daļu petrolejas vai dīzeļdegvielas no šķīduma, to iegūst, uzkarsējot.
Pēc tam ļaujiet tam nostāvēties istabas temperatūrā aptuveni dienu, vēl labāk, ja tas ir ledusskapī/ saldētavā.
Pēc filtrēšanas, izmantojot vakuumfiltrāciju, pulveri mazgā, līdz tas kļūst dzidrāks.
Bet tīrība būtu paredzēta kreka iegūšanai.
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Kā es varu to pārvērst par šķirojamu koksu, lūdzu, paldies par ziņu, kā arī paldies par ziņu
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Esmu google eksperts. Es atradu šo:


(no (CLEAR WEB WARNING) https://www.dialogue.space/turning-freebase-back-to-hcl/

Man tas šķiet pamatots, man patīk padoms izvairīties no ūdens, jo tas saskan ar citiem man dotajiem padomiem par kokaīna HCL lietošanu deguna aerosolos (izšķērdīgs, galu galā, šķiet, ne pārāk laba ideja).

Daudzos citos teksta materiālos, ko es atradu, minēts, ka izmanto destilētu ūdeni, jo kokaīna HCL ir viegli šķīstošs, bet hidrolizācija ir nelietderīga, tāpēc, ja no tās var izvairīties, dariet to...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Papildus:
Labs ieskats bijakokaīna pārkristalizēšanas tēmā šeit forumā.
Tā otrā puse ir ļoti skaidra jūsu lietošanai:
cerams, ka @chemistrydude var sniegt lielāku skaidrību, jo es gribētu pārliecināties, ka mana izpratne par šo procesu ir pareiza (man ir daži g, ko es gribu veikt, lai gan šis process drīz).
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Labi, tātad frībāze ir sārmaina, kurai jābūt neitrālai, tai jābūt 5,5-6 pH, ja jūs pārkristalizēsiet sārmainu šķīdumu, tas būtu neiespējami vai iespējams, bet tīrība būtu murgaina, tā būtu zemāka nekā kreka, bet vispirms jums ir jāsaņem akmeņaina frībāze, to gatavo, karsējot, līdz viss kokaīna šķidrums iztvaiko līdz akmentiņiem, kas jāsasmalcina līdz smalkam pulverim kā cepamie milti, jeb ne tik tīra kokaīna frībāzes pasta.
Pārkristalizēšana: tagad jums vajadzētu izmantot etanolu/IPA vai, ja neesat to dabūjuši, acetonu (darbojas, bet jums ir vajadzīgs bezūdens acetons un pārliecinieties, ka tas ir tīrs).
Tagad vārglāzē pievienojiet kokaīna frībāzes pulveri, tagad pievienojiet etanolu, kas ir ieteicamāks, ļaujiet tam izšķīst uz nelielas uguns, pēc tam, kad redzēsiet, ka šķīdums ir tīrs, tagad varat to ievietot ledusskapī, bet, ja vēlaties, lai tas būtu tīrāks, varat izžāvēt šķīdumu ar MgSO4, pēc tam, kad esat izžāvējis šķidrumu, iztvaicējiet magnija sulfātu, tagad tas būs tīrāks.
Tagad jums ir kokaīns, bet, pateicoties magnija sulfātam, tas ir palīdzējis, tagad to vajadzētu lietot kā kokaīnu, bet, ja jūs joprojām domājat, ka tas ir zemas tīrības pakāpes, to var pārvērst krekā.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Taču pārliecinieties, ka jūsu kokaīna šķīdums pēc pārkristalizēšanas būtu neitrāls.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, lai pārkristalizētu, tas darbojas ar dietilēteri, nevis acetonu? Vai šajā gadījumā ir vajadzīga vārglāze, vai es varu iztvaicēt šķīdinātāju un izžāvēt kamerā?
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Joprojām nevarēju to atrisināt, vai kāds no jums, brāļi, var uzrakstīt to soli pa solim, lūdzu un paldies.
Ekstrakcija <rekristalizācija<sortable Kokss, kam ir spīdums, nevis plakana ziedu izskatās balts lūdzu
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jums nav jāizvelk kokaīns, jums tikai jāizvārina šķidrums. Gan kokaīna brīvā bāze, gan hcl ir kristāliskas cietvielas, tāpēc vispirms es to ieliktu saldētavā un paskatītos, vai vēl kāds kokaīns izkūst no šķīduma, un visu to izfiltrētu, kas daļu tā izvilktu. Tad es uzsildītu pārējo šķidrumu ūdens vannā, līdz tas viss iztvaiko, un jums paliks būtībā krekinga pulveris. Izšķīdiniet krekinga pulveri acetonā un izsmidziniet caur to hcl gāzi, lai iegūtu šņaucamo kokaīnu.

Pārkristalizē, izšķīdinot pēc iespējas lielāku daudzumu siltā IPA un ļauj IPA atdzist un iztvaikot.
 
Last edited:

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Tātad, ja man ir šņaucamais kokaīns, kas ir tīrs, bet bez zivju zvīņveida aplikuma, vai es varu iegūt šo aplikumu, izmantojot šo metodi? Vai būtu vērts izšķīdināt ēterī vai acetonā?
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ja tas ir tīrs šņaucamais kokaīns, tam nevajadzētu šķīst acetonā vai ēterī, to dara tikai bāzes kokaīns.

Šeit ir tabula:

.2. ŠĶĪDĪBA
Veids A C E H M W
Bāze FS VS FS FS FS PS FS FS SS
Hidrohlorīds VSS FS I I FS FS FS FS

A = acetons, C = hloroforms, E = ēteris, H = heksāns, M = metanols un W = ūdens, VS = ļoti labi šķīstošs, FS = šķīstošs, FS = šķīstošs.
brīvi šķīstošs, S = šķīstošs, PS = grūti šķīstošs, SS = viegli šķīstošs, VSS = ļoti viegli šķīstošs un I = šķīstošs, I = viegli šķīstošs.
nešķīstošs

Jo lēnāk iztvaicēs šķīdinātājs, jo lielāki būs kristāli un jo vairāk tie līdzinās zivju zvīņām.
 

idontknownose123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 25, 2023
Messages
12
Reaction score
0
Points
1
Tātad man vajadzētu to izšķīdināt ūdenī un iztvaicēt, lai iegūtu zivs zvīņupvalka izskatu? Veidlapā vārglāzē zemā karstumā?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
VAU, CILVĒK, TAS IR ZELTS!
Kurš no jums ir tēvocis Festers brāļadēls? 😂 Es jokoju, tēvocis Fester zināja, ko dara. Man tas būs jāizlasa vēl piecas reizes. Ja tas ir pozitīvs kokaīna tests, bet negatīvs tīrības pārbaudei, tas, iespējams, nozīmē, ka jūs to esat denaturējis līdz ekgonīnam vai kādai citai daļēji sadalītai molekulai. Tas pats tests, ar kuru pārbauda kokaīnu, dod pozitīvu rezultātu benzoilekgonīna, ekgonīna metilestera, meta-hidroksibenzoilekgonīna, para-hidroksibenzoilekgonīna un norbenzoilekgonīna noteikšanai.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Vai tās parādītos balinātāja (nātrija hipohlorīta) testā?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Dažādi cilvēki par pozitīvu vai negatīvu balinātāja testa rezultātu uzskata dažādas lietas. Nātrija hipohlorīts ir spēcīga bāze, tātad;

Jebkura Luisa skābe bronstskābe vai jebkas, kam pH ir zemāks par 7, sūcas un izšaujas pāri virsmai pulverveida kokaīns ir Luisa skābe ar pievienoto HCl, bet tāpat ir ar daudz daudz daudz lietu.

balinātājs neitralizēs sn skābi, tāpēc kokaīnam sākotnēji noteikti vajadzētu izveidot pilienu vai 2 eļļas uz virsmas, bet, iespējams, pēc dažām sekundēm tas pārvērtīsies par vaska drupatām. Jums būtu jāizpēta viss, kas, jūsuprāt, kaut kas varētu būt, un jāskatās, vai tas ir cieta viela istabas temperatūrā. Būtu jāapsver, vai neitralizācija līdz pH 11-13 izraisītu reakciju.

Ja es paņemtu citronskābes askorbīnskābes vīnskābes vai jebkuras citas skābes drupatas, tā sūktos un tuvotos.

Lietas, kas ir bāziskas, nereaģētu. bāziskais kokaīns, mākslīgais maisījums zīdaiņiem, piena pulveris, dzeramā soda... tās nogrimtu.

Iespējams, ka bez Ms/gc vai vismaz ļoti specifiska testa jūs nevarētu noteikt, vai tā ir kāda no šīm lietām. Iemesls, kāpēc kokaīnam ir tādas lietas kā benzilēkgonīns vai ekgonīna metilesteris, ir tāds, ka tā ir molekula vai divas no kokaīna, un tai ir līdzīgs viršanas punkts sasalšanas punkts, mol. masa, pH ECT, un tāpēc to nevar atdalīt no kokaīna.
 
Top