Kokaīna rekristalizācija

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es varu dabūt tīru kokaīnu, bet tā transportēšanas veida dēļ tas vairs nav tāds, kāds tas bija sākotnēji, - perlamutra forma vai "zivju zvīņas" izskats. Tam ir blāvāks matēti balts izskats, bet tas ir ļoti labs. Ko es varētu to pārkristalizēt, lai tas izskatītos pievilcīgāks. Šeit ir dažas idejas, ar kurām esmu saskāries, bet man būtu vajadzīgi daži viedokļi par tām.
1. acetona pārkristalizēšana.
Sasmalcina 10 g koksa un ievieto vārglāzē, tad ielej 40 ml acetona. Kokaīns acetonā nešķīst, tāpēc pievieno ūdeni pa pilieniem, līdz kokaīns izšķīst. Tad uz 50 % pulvera uzliek mikroviļņu krāsni un karsē maisījumu pa 30 sekundēm, maisot, līdz glāzē atkal sāk veidoties kokaīns. Tad atstājiet atdzist līdz istabas temperatūrai un pēc tam ievietojiet saldētavā. Pēc tam nofiltrējiet lieko šķidrumu un atstājiet koksu nožūt.
2. Etanola pārkristalizācija
Ielej 10 g etanola uz 40 ml kokaīna vārglāzē, tad atstāj zem karstuma lampām, līdz lielākā daļa etanola iztvaiko, tad kokaīnu uz nakti izžāvē gaisā.
3. Mazgāšana ar acetonu
Vienkārši ielieciet 10 g kokaīna 40 ml acetona vārglāzē un samaisiet, pēc tam nofiltrējiet acetona pārpalikumu un atstājiet uz šķīvja, atstājot nožūt gaisā.
4.a/b ekstrakcija, tad atpakaļ uz a
Kakao izšķīdina ūdenī, tad pievieno amonjaku pa pilieniem, līdz kokaīna bāze izkūst no šķīduma, tad noskalo kokaīna bāzi ar ūdeni. Tad izšķīdina kokaīna bāzi ēterī, tad pievieno acetonu, kas sajaukts ar sālsskābi, proporcijā 1:1, līdz kokaīna hcl izkūst no šķīduma, un tad filtrē un žāvē.


Es meklēju labāko metodi, lai iegūtu sākotnējo zivju zvīņu izskatu, lūdzu, kāds ir ieinteresēts.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tikai tā būs iespējams attīrīt jūsu kokaīnu. Citas metodes ir bezjēdzīgas. Taču es neesmu pārliecināts, ka jūs iegūsiet zivju zvīņu izskatu.
 

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Labi, paldies, es nemēģinu attīrīt produktu, jo esmu pārliecināts, ka tas ir tik tuvu tīram, cik vien iespējams, bet tikai vēlos, lai tas izskatītos labāk, bet paldies.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
3. un 4. darbosies gan. Ja jums nepieciešama palīdzība, rakstiet man ziņu.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Vai kāds ir izmēģinājis šo metodi? Izklausās interesanti un atgādina man amfetamīna ražošanu no eļļas, bet vai zivju zvīņas izskats radīsies tikai filtrējot un žāvējot hcl? Vai kāds arī zina, vai tas rada tikpat lielu smaku kā ātruma ražošana?

Un ko īsti nozīmē, kad mēs šajā forumā runājam par ēteri? Google raksta, ka ar ēteri apzīmē noteiktu ķīmisko vielu grupu, bet kura no tām ir pareizā?

Piemēram, kad es griežu savu kokaīnu ielas vajadzībām, es to sajaucu ar acetonu un pievienoju visas vajadzīgās piedevas, atbrīvojos no acetona pārpalikuma, tad ielieku to krāsnī, līdz tas izskatās pietiekami labi (apmēram 50-60 grādi pēc Celsija). Man ir ciets akmens, un kopumā tas uzvedas tā, kā kokaīnam vajadzētu, bet es nespēju iegūt zivju zvīņu izskatu.
 
Top