Kokaīna testēšana, izmantojot kušanas temperatūras aparātu

BlueBird

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es tikai gribēju uzzināt, vai kāds varētu sniegt kādas zināšanas par šo jautājumu.

Internetā esmu redzējis dažus labas kvalitātes digitālos instrumentus (lai gan tie maksā vairāk nekā 1000 ASV dolāru), bet man tikai interesē, vai tas ir tik vienkārši, kā ievietot kokaīnu mēģenē un gaidīt rezultātu, pamatojoties uz kušanas temperatūru?

Vai arī, lai iegūtu precīzu rezultātu, ir vajadzīgas kādas citas ķīmiskas vielas utt.

Iepriekš paldies, puiši.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jā, jūs parasti nevarat identificēt ķīmisko vielu ar kausējuma testu. Jūs varat aprēķināt tīrību, pamatojoties uz to, kas, jūsuprāt, tā ir. Tai ir jābūt ķīmiskai vielai, kas kūst pat pie atmosfēras spiediena. Šā iemesla dēļ konkrēti kokaīna hcl nav laba izvēle kausējuma testam, bet bāze ir.
 

yourMomSaysHi

Don't buy from me
Member
Joined
May 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Es piekrītu pirmajai daļai. Tās nav iespējams identificēt nezināmu vielu, izmantojot kušanas temperatūru. Bet tas nav jautājums.
Kušanas temperatūras tests tīrām vielām, piemēram, tādām kā kokaīns. HCl var būt, ir pilnīgi pamatots, ja jums ir atbilstošs kušanas temperatūras mērīšanas aparāts, no kuriem daudzi darbojas ļoti uzticami. Es veicu kušanas punkta testus ienākošajiem materiāliem kā pirmo mērījumu, tikai tad tlc, ja pamanu, ka kaut kas nav atbilstīgs kušanas mp, kam laika gaitā attīstās izjūta.

Atgriežoties pie sākotnējā jautājuma:
Jums ir taisnība. Ja esat iegādājies piemērotu kušanas temperatūras aparātu, tas ir tik vienkārši, kā uzņemt ļoti nelielu materiāla daudzumu kapilārajā caurulītē, kas ir noslēgta no otras puses. Neizmantojiet pārāk lielu spiedienu pirmajā paņemšanas reizē, vairākas reizes paklauvējiet, lai materiāls nokļūtu apakšā, virzienā uz noslēgtās kapilāres pusi. Tas ir maza diametra, tāpēc vēlaties, lai tas neaizķertos atverē, jo to ir grūti nospiest uz leju pat ar nelielu adatu.
Kad kapilārā ir ievietota aptuveni 5-10 mm viela, ievietojiet to aparātā, iestatiet temperatūru aptuveni 2-3 °C zem gaidāmās kušanas temperatūras (kas kokaīnam ir 198 °C), ļaujiet aparātam strauji sakarst līdz tai, nospiediet pogu, kad ir sasniegta temperatūra, kas tuva MP temperatūrai (lai turpinātu karsēšanu daudz lēnāk nekā iepriekš), un vērojiet kušanu caur palielināmo stiklu, kas ir aparāta daļa.

Tad G. Pattona sniegtā saite ir noderīga, kad runa ir par novērojamām parādībām. Man nepatīk uzsvars uz sliktiem aparātiem.

Es ierosinu büchi un farmācijas standarta aparātus, kas tiek elektriski sildīti. Noteikti atturieties no mp testa veikšanas ar mājās gatavotu aparatūru, jūs zaudējat laiku.
Ir vecie büchi tie Dr. Tottoli, kas arī balstās uz sildāmo eļļu, ko es iesaku neņemt vērā. Arī "Koflera banka" ir jauks rīks ātram testam, bet ne precīziem, reproducējamiem, reģistrējamiem rezultātiem.

Šim testam nav vajadzīgas nekādas ķīmiskas vielas, tas ir tīri fizikāls tests. Nomaināmas ir tikai jūsu aparātam piemērota izmēra kapilārās caurulītes.

Godīgi sakot, ir skumji, ja zinošie norāda, ka tīru vielu nav un analītiskās pamatprasmes nav piemērojamas. Skumjš ieskats tirgū pieejamā materiāla kvalitātē. Tieši šādu testu es tikko veicu pirms mēneša. Mans aparāts man deva rezultātu 197,8 °C. Tad atkal tas bija ķīmisko vielu piegādes uzņēmuma analītiskais standarts. Tas bija labs gadu desmitiem, kad es to nopirku. Hidrohlorīdi reti kad sabojājas ievērojami, ja tiek turēti piemērotos apstākļos.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki.
Laboratorijas bieži uzdoto jautājumu sadaļā ir tēma par kušanas temperatūras noteikšanu. Tur izlasiet par procedūru.
 
Top