Kokaīna lietošana.

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Labdien.
Mani interesē kokaīns, un es gribētu to izmēģināt. Tomēr es īsti nevēlos, lai man izveidotos atkarība. Tātad, cik ilgs laiks, jūsuprāt, ir saprātīgs starp katru lietošanas reizi, lai nerastos atkarība.
Paldies.:)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Sveicieni. Šis ir gan tik vienkāršs, gan tik sarežģīts jautājums. Nav skaidras normas par intervāliem starp lietošanas reizēm, kas garantētu, ka konkrētam cilvēkam neradīsies atkarība. No otras puses, ir skaidrs, ka, jo biežāk notiek lietošana, jo lielāks risks.

Manuprāt, biežums aptuveni reizi mēnesī šķiet kā vairāk vai mazāk izsvērts atskaites punkts. Lai gan esmu pārliecināts, ka daudziem cilvēkiem šī pieeja šķitīs pārāk reta.

Ja jūs nekad neesat izmēģinājis šo vielu, tad noteikti izlasiet šo tēmu.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Liels paldies. Domāju, ka būšu nedaudz piesardzīgāks un izmantos to reizi pusotrā mēnesī vairāk vai mazāk. Tāpat, ja jūs varētu sniegt man dažus veidus, kā pārliecināties, ka ir pēc iespējas tīrāks valstī, kur tīrības pārbaudes ir nelikumīgas, es noteikti būtu pateicīgs.
Vēlreiz liels paldies.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Šim jautājumam šeit ir veltīta atsevišķa tēma. Iespējams, ir iespēja pašiem izgatavot reaģentus testēšanai
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ja ar "pārāk reti" jūs domājat, ka intervāls būtu pārāk ilgs, manuprāt, 1 mēnesis ir pat diezgan īss.

Runājot par kokaīna lietošanu tādā veidā, kas mazina atkarības veidošanās iespējamību vai biežumu, es teiktu, ka viena lietošana reizi 3 mēnešos varētu būt jēdzīgāka, jo smadzenes un organisms ļoti ātri pierod pie biežas vielu lietošanas un viens mēnesis noteikti varētu novest pie ieraduma veidošanās IMO
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Tas ir tas, ka tā ir saruna bez sākuma un bez beigām. Tā šķiet jums, tā šķiet arī man. Un mums abiem var būt taisnība. Kā jau iepriekš atzīmēju, atkarības attīstība konkrētam cilvēkam ir atkarīga no veselas virknes faktoru, sākot no ģenētikas un beidzot ar apkārtējiem cilvēkiem.

Bet pasakiet cilvēkam, kurš vēlas lietot kokaīnu, cik bieži viņam tas jādara, lai viss būtu kārtībā - reizi 1 vai 3 mēnešos, un redzēsiet, kuru variantu viņš uztvers reālāk, lai saglabātu atturību.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Piedevas radīšanai ir daudz vairāk nekā tikai " izmantojot aizvietotāju".
Un ir arī " atkarības uzturēšana".
Tā ir sociālā faktora kombinācija, situācija, kurā tu atrodies , iemesls, kāpēc tu lieto vielu, 5% ir ģenētika, kas saistīta ar ģimeni, ...
Man ir labākais video par to, bet tas ir holandiešu valodā.
Es varu publicēt youtube saiti, ja vēlaties. Tas ir par atkarību, ārstēšanu un slazdiem (video, ko veidojis psihiatrs, kurš vairāk nekā 40 gadus strādā šajā medicīnas jomā).
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Būtu jauki, ja jūs varētu to nosūtīt. Un, ja tam būtu subtitri angļu valodā, būtu vēl jaukāk. Paldies!
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
jā, jums paveicās , es to pārbaudīju, un jūs varat izmantot tulkojumu angļu valodā.
ievietos to jaunā tēmā ( jo1 tā ir tik daudz informācijas, un jūtat vajadzību dalīties ar to ar citiem , tas ir kā neviens cits blablabla , bet reāls detalizēts izklāsts)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Haha grūti ievērot plānu reizi mēnesī, ja jums patīk viela. Kāpēc jūs vēlaties izmēģināt koksu? Manuprāt, jums ir nepareiza motivācija, lai to vispār sāktu.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Es mēģinu diezgan daudz vielu tikai ziņkārības dēļ, kā tas jūtas. Nevienu no tām nekad neesmu lietojis vairāk par divām vai trim reizēm, heroīnu, fentanilu, marihuānu, spīdumu. Nevienu no tām neesmu izmēģinājis vairāk par divām reizēm, un tagad man ir interesanti par koksu.
 
Top