Defendant found to be a scammer Cocentech Chemical Scam

Status
Not open for further replies.

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Pagājušā gada 4. februārī es nopirku Cocentech Chemical 5 kg 52190-28-0 par 300usd par katru kg, ieskaitot piegādes izmaksas. Es atradu piegādātāju šeit, šajā forumā, bet es neizmantoja scrow, mana kļūda.
Piegādātājs bija @AnnieGalaxy, kuram ir etiķete Cocentech Chemical piegādātāja profilā.
Pēc 1 mēneša es saņēmu produktu, kas pilnīgi atšķīrās no īstā 52190-28-0, un viņa man apsolīja, ka pēc iespējas ātrāk atsūtīs man šo produktu, jo tā bija rūpnīcas kļūda.
Pēc 3 mēnešu gaidīšanas viņa man neko nav atsūtījusi un nedod naudu.
Šodien es tikko redzēju, ka Cocentech Chemical piegādātājs ir pazudis no šī foruma un @AnnieGalaxy etiķete ir mainīta.

Acīmredzot tā ir krāpšana.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Es esmu ārpus savas valsts, un es nevaru pievienot fotoattēlus, ziņojumus un daudz ko citu. Pagaidām es ievietoju šo informāciju, bet es to atjaunināšu.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
49
Solutions
1
Reaction score
41
Points
18
Deals
3
Bro.
Jums vienmēr vajadzētu izmantot escrow. tas var izmaksāt nedaudz vairāk, bet jūs redzēsiet rezultātu. turklāt es uzskatu, ka escrow maksa tiek novirzīta šai vietnei. man šķiet, ka mēs visi esam parādā šai vietnei nelielu atbalstu jebkurā gadījumā. bet escrow pakalpojums ir šeit, lai jūs aizsargātu, izmantojiet to.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Jā, jums ir iemesls. Im izmanto scrow kopš februāra vienmēr.
 

AnnieGalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Deals
1
Es aktīvi strādāju ar jūsu pēcpārdošanas apkalpošanu. Nav iespējams, lai visi pasūtījumi noritētu pilnīgi gludi. Šī ir tikai neliela daļa no maniem turpmākajiem ierakstiem par jūsu pēcpārdošanas pakalpojumiem. Godīgi sakot, es nekad neesmu jūs ignorējis vai pazudis.
9dv4GTzYUP
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Jums ir jāpārbauda, kādu produktu jūs sūtāt saviem klientiem. Ja nosūtāt citu produktu vai sliktas kvalitātes produktu, jums ir jāatmaksā nauda vai jānosūta pareizs produkts. Tas ir vienkārši.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
@HEISENBERG ko, jūsuprāt, mēs varam izdarīt?

Viņš man piedāvā atrisināt problēmu, ja es izdzēšu šo ziņu. Im piedāvā viņai nosūtīt man pmk, bmk, 2b4m, 52190-28-0... Man nav svarīgi, kāds produkts.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
@HEISENBERG admin, nav ko piebilst, lai atrisinātu šo problēmu?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Man nav ko piebilst. Lai gan ir... Nākamreiz darījumus veiciet ar depozīta starpniecību.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Vispirms viņa man nosūtīs 3 kg 2b4m, pēc pakas saņemšanas viņa vēlas, lai es dzēstu šo ziņu, un pēc tam, kad es dzēšu šo ziņu, viņa man nosūtīs citus 3 kg 2b4m.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
@HEISENBERG Viņa saka, ka pasūtījums ir noformēts, bet viņa man neatbild, un man nav izsekošanas numura. Viņa lasa šo ziņu.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Redzam, ka atbildētājs pēdējo reizi tiešsaistē bija pieejams piektdien. Pagaidīsim vēl 48 stundas.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top