Kodeīna ekstrakcijas jautājums, lūdzu, atbildiet

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Kodeīns, kas ekstrahēts ar aukstu ūdeni, var pārvērsties pulverī, ja tā, kāda ir metode
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Es meklēju, bet neatradu, kā izgatavot putekļus, es tikai atradu, kā tos iegūt, un es jau zinu, ka
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Es arī atradu jūsu norādīto saiti, bet tajā nav teikts, kā izgatavot putekļus
 

In2Deeep

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Kid Es pieļauju, ka jūs cenšaties neizklausīties kā pilnīgs NEWB RN, bet......tas neizskatās tik labi Kodeīns ir ūdenī šķīstošs, kas nozīmē, ka, sasmalcinot to un ievietojot šņabja glāzē ar minimālu daudzumu ūdens, lai izšķīdinātu, un tad to sasmalcinot, sajauc un tad ievieto saldētavā, līdz tas kļūst gandrīz šķidrs, tad izņem šņabja glāzi, tam vajadzētu būt atdalītam, atstājot krīta slāni un redzamu. skaidrs viens, kā arī ņem siera audums ir jebkas jūs varat atrast jūsu moms virtuvē un pēc tam ielieciet to uz otru glāzi, kas jums ir ar gumiju un pēc tam ielejiet to caur atkārtojiet šo soli, ja vēlaties, tad bumbu uz kreiso balto gakk jums ir palicis ar vai saglabāt to lietainā dienā, kad jūs're krājumi ir pagājis un ya darīt ghetto skalošana......anyway atpakaļ uz sūdiem SMH Es tad vai nu ņemtu savu atlikušo skaidru līdz pienainu kodeīna pulveri un tad vai nu ļaujiet tam iztvaikot sevi off vai ielieciet kādu siltumu uz tā, bet neatkarīgi no tā, ja jūs vēlaties, lai iegūtu pulveri nedomājiet par šaušanas kodeīna tas nav gudrs ok tikai FYI tikai mest, ka sūdi Mountain Dew un ir dažas piekabesu parks liesa !!!!
 
Top