Kodeīna fosfāts uz Heroīns

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Hei, visiem, man ir bezgalīgs tīra kodeīna fosfāta tablešu avots.

Es gribēju pajautāt, kāds ir labākais un efektīvākais veids, kā to pārvērst morfīnā, nevis heroīnā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Vai šī morfīna sintēze nav pārāk zema iznākuma pakāpe?

saņēmu šo sintēzi no erowid, kas būtībā ir tāda pati, ar to, ka tajā teikts, ka sagaidāms iznākums ir 22 %:
Izmantojot piridīna HCl1,2

1,00 g kodeīna un 3 g piridīna hidrohlorīda maisījumu ievietoja vannā 220 °C temperatūrā un sešas minūtes karsēja slāpekļa atmosfērā, pēc tam reakcijas maisījumu nekavējoties atdzesēja un izšķīdināja 20 ml ūdens, basificēja ar 10 ml 4 N nātrija hidroksīda, un nefenolisko vielu atdalīja, ekstrahējot ar četrām 15 ml hloroforma porcijām. Apvienotie hloroforma ekstrakti tika izskaloti ar 10 ml 0,5 N nātrija hidroksīda un 10 ml ūdens, un ūdens fāze pēc izskalojumu pievienošanas tika noregulēta līdz pH 9 un rūpīgi atdzesēta, lai nogulsnētu fenolisko materiālu. Pēc filtrēšanas un žāvēšanas šo fenola materiālu sašķīdināja ar 75 ml metanola, maisījumu filtrēja karstu un filtrātu hromatografēja uz alumīnija oksīda (Merck) kolonnas (120x11 mm), kā eluentu izmantojot 700 ml metanola. Pēc metanola iztvaicēšanas atlikumu izšķīdināja 10 ml 0,2 N nātrija hidroksīda, nofiltrēja, un filtrātu pielāgoja līdz pH 9, nogulsnējot neapstrādātu morfīnu. Pēc žāvēšanas šo neapstrādāto morfīnu sublimēja (180-190 °C (0,1 mm)), un sublimātu kristalizēja no absolūtā etanola. Tādā veidā tika iegūti 210 mg (22 %) morfīna, mp 254-255 °C.
 

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nē, man nav jāveic aukstā ūdens ekstrakcija, tur, kur es dzīvoju, ir bezrecepšu tīrs kodeīna fosfāts.
 
Top