D-METH ražošana komerciālā mērogā?

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Vai kāds zina, kāda metode ir vislabākā komerciāla mēroga D-METH ražošanai?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metode, ar kuru jūs varat iegūt visas ķīmiskās vielas, lai to izdarītu, neradot aizdomas.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Paldies par atbildi.

Pieņemsim, ka man ir ļoti laba piekļuve visām galvenajām ķīmiskajām vielām jebkurā man vajadzīgajā daudzumā, izmantojot melno tirgu.

Kāda būtu vislabākā metode?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Patiesībā labākās metodes nav. Paskatieties, kā holandieši ražo mdma, procesi ir vienādi, varbūt dažas nelielas atšķirības.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Efedrīna/pseidoefedrīna reducēšana, izmantojot Nagai metodi, kas nav ķīmiķis
Jo tā iet taisni no E uz M, neejot go (t. i., bez starpproduktiem un vienā katlā), kas pazīstama arī kā jātrija hidroksīdskābes un fosfora metode. Mani interesē, ko teiktu ķīmiķis.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Vai man ir taisnība, domājot, ka Nagai metode atšķiras no Joda+RedFosfora metodes ar to, ka Jods tiek aizstāts ar Hidrojoda skābi? Tādējādi tiek izlaists solis, kurā jods reaģē ar sarkano fosforu, lai uz vietas izveidotu joda skābi?

Vai jūs teiktu, ka Nagai metode ir piemērota daudzkilogramu partijām?

Es neesmu redzējis daudz rakstīto par Nagai metodi.
 
Last edited:

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Nav taisni no E līdz M. Starp tām ir jodoefedrīns. HI pašam par sevi ir nepieciešams sarkanais fosfors, lai to varētu pārstrādāt pēc efedrīna vai pseidoefedrīna pārvēršanas par M. Tātad neatkarīgi no tā, kādā veidā tas tiek darīts, sākot ar HI vai ražojot to reakcijas laikā (mana latīņu valoda nav laba, tāpēc es neteikšu in situ), tiek izmantota fosfora forma, lai jodu pārvērstu jodēnskābi par jodūdeņradi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tas nav HI/P reakcijas mehānisms. Saskaņā ar Šo dokumentu tas nekad nav jodīda starpprodukts.
Hidrojodskābe ir jodūdeņradis + H20. Kā norādīts, HI/P un Nagei metode atšķiras tikai ar to, kur un kad tiek iegūts Hi.
Lai noskaidrotu, ka fosfora loma reakcijā ir I otrreizēja pārstrāde, kas savienojas ar ŪDROĢENU, lai atjaunotu HI, izlasiet šo dokumentu , kā arī šo, un vēl vienu, un varbūt arī šo par galu.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Paldies jums abiem. Ļoti informatīvi. Kur es varu atrast faktisku soli pa solim sintēzi, izmantojot HI/P maršrutu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Iepriekš manis norādītajās saitēs ir vairāki tādi tulkojumi. Rhodium arhīvs ir izvietots vietnē Erowid manās saitēs, kurā ir arī "The hive" arhīvs, kas ir foruma arhīvs ar meklēšanas iespējām, arī TheVespiary. Org ir gan abu forumu spoguļi, gan arī savs ķīmijas forums.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es izvēlējos šo metodi vienkāršības un iznākuma dēļ, kas var sasniegt 95 % , bet es to izmantoju tikai tad, kamēr iemācījos sev pārējās 10 metodes. Ir "shake & bake" stila recepte, kurā izmanto litiju no Energizer baterijām un amonija nitrātu no tūlītējās aukstuma pakām ( var izmantot arī citus amonija jonu avotus) 1 litra sodas pudelē, kas ir mana izvēle, lai nodrošinātu slepenību. Reakcijas laikā tā ir noslēgta, tāpēc nav smakas, nav laboratorijas piederumu, nav nepieciešams karstums, lier sodas pudele ir neuzkrītoša......
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hipofosforskābes jods un eph/ pseidosintēzes
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Problēma šajā gadījumā ir iegūt lielu daudzumu eph vai pseido
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es zinu, ka tā nebūs piemērota komerciālam mērogam, ja prekursori nav pieejami. Bet ok laba informācija, paldies.
 

mark82green

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei, puiši, vai ir iespējams saņemt kādu padomu par kaut ko saistībā ar metodi, kurā izmanto hipofosforskābi jodu un efidrēnu. Man ir visas šīs sastāvdaļas, kas man ir pieejamas lielos daudzumos, un es esmu izmantojis šo metodi jau daudzus gadus, tomēr es vienmēr esmu izmantojis pseidoefedrīnu tagad man ir efedrīns, un no visa, ko esmu pētījis, man saka, ka jums ir jāpalielina skābes un joda daudzums, lai panāktu spēcīgāku samazinājumu, es izlasīju, ka parastā 1 vietā:1:1 ir 1:2:2 un pat 1:3:3 1 daļa efidrīna 2 jods 2 hipofosforskābe, kad lietojat efedrīnu vai kāds no klātesošajiem var man sniegt skaidru izpratni par metodi, izmantojot sastāvdaļas, kuras tikko minēju, lūdzu, lūdzu.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Efedrīna iegūšana ir sarežģīta. Iepriekš tas ir bijis viltotākais un problemātiskākais prekursors, ar kuru ir bijis jāstrādā. Man bija zināmi vairāki stāsti par 25 kg smagām mucām, kuru apakšējā daļa bija viltota, un tas radīja sekas visos galos.

Varbūt šodien situācija ir citāda nekā 2004.-8. gadā? Ja esat pārliecināts, ka jums ir atbilstošs efedrīns un tas ir ekonomiski izdevīgi, šī ir absolūti visvienkāršākā metode lielākam mērogam.

Ja neesat tik pārliecināts, izvēlieties P2P.
 
Top