Konsultācijas par veselību, atkarību un kaitējuma mazināšanu

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
LNmMDPHTR8


Liels paldies visiem!

Pēc pārrunām ar administrāciju esmu nolēmis šajā foruma sadaļā atvērt nelielu konsultāciju telpu.

Nedaudz par sevi: Es esmu ārsts, kas specializējies psihiatrijā un narkoloģijā, un es esmu strādājis šajās jomās gadiem ilgi. Balstoties uz savu pieredzi, esmu secinājis, ka galvenā problēma ar atkarībām saistītā veselības aprūpē ir zināšanu trūkums un absolūti godīga neuzticēšanās sistēmai indivīdu vidū.

Par laimi, tādas platformas kā Breaking Bad sniedz cilvēkiem zināmu brīvību, ļaujot gan pacientiem, gan speciālistiem sazināties tieši un anonīmi, nesaistoties ar sistēmas ierobežojumiem. jā, šeit neviens nesniegs garantijas un neatrisinās visas jūsu problēmas jūsu vietā (tāpat kā visur citur). Tomēr šeit jūs varat saņemt godīgu informāciju bez maksas un bez saistībām.

Šajā tēmā jūs varat uzdot jebkuru jautājumu, kas saistīts ar veselību, vielām, atkarībām, kaitējuma mazināšanu vai citām tēmām, kas ir vai nu aktuālas, vai nedaudz nesaistītas ar šo jautājumu.

Lai gan es nevaru apsolīt, ka atbildēšu nekavējoties (visticamāk, tieši otrādi), es darīšu visu iespējamo, lai atbildētu uz katru no jums. Vēlos visiem atgādināt, ka tiešsaistes īsziņu sūtīšanai ir savi ierobežojumi ne tikai attiecībā uz atbildes sniegšanas laiku, bet arī attiecībā uz informācijas iegūšanu, kas nepieciešama objektīviem, noderīgiem un drošiem ieteikumiem.

Ja dodat priekšroku privātākai saziņai, lūdzu, sazinieties ar mani, izmantojot privātos ziņojumus.

Visbeidzot, es arī aicinu ikvienu iepazīties ar visu foruma sadaļu Medicīna un veselība, dalīties tajā ar saviem paziņām un, ja iespējams, piedalīties tās saturā. Ja jums ir zināšanas vai pieredze par šo tēmu, bet nezināt, ar ko sākt, - arī jūs varat rakstīt man.

Jebkurā gadījumā es labprāt atbildēšu uz jūsu jautājumiem un iespēju robežās sniegšu palīdzību.

Turpiniet sazināties un esiet veseli!
 
Last edited:

CamilleSilva

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Vienkārši gribēju izteikt lielu paldies ārstam, kurš specializējas psihiatrijā un narkoloģijā un kurš šajā foruma sadaļā atver konsultāciju kabinetu.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Paldies par jūsu laipnajiem vārdiem. Es ceru, ka šis temats kādam palīdzēs. Diemžēl pagaidām tas šeit nav ļoti aktīvs
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Doc mums ir ļoti paveicies! Esmu redzējis grupu diskusiju dēļus, kur cilvēki var savā starpā runāt par šiem tematiem, un tur ir labas sarunas. Tomēr es NEKAD neesmu redzējis, ka kāds ārsts (nemaz nerunājot par psihiatru) būtu ieskrējis šajos forumos, lai lietotāji varētu ar viņu aprunāties. Tas ir ļoti izdevīgi, un es patiesi novērtēju jūsu klātbūtni šeit. Paldies.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Paldies par laipnajiem vārdiem. Priecājos, ka esmu šeit, un zinu, ka mani kolēģi ir mūsu vidū, lai gan viņi nemīl reklamēt savu specialitāti. Ārstiem ir jābūt atvērtākiem, īpaši garīgo aspektu jomā.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Manuprāt, tā ir lieliska ideja, un cerams, ka cilvēki vajadzības gadījumā izmantos šo foruma sadaļu, un, godīgi sakot, es domāju, ka lietotājiem vai pat vidusmēra cilvēkam, kurš nelieto, ir nepieciešams kāds, ar ko aprunāties un izdziedāt jautājumus, kurus citādi nevar apspriest, un ir lietderīgi, ja ir kāds speciālists, pie kura vērsties. Tas liek mums brīnīties, kādi citi speciālisti ir šeit. Tomēr opsec dēļ es neesmu pārliecināts, ka daudzi no mums to reklamētu.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Jā, pašreizējā dispozīcija apgrūtina visus - gan lietotājus, gan speciālistus. Taču mēs redzam, ka situācija mainās ļoti lēni. Tas ir iepriecinoši
 
Top