Gatavojiet sūro meto

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mani draugi. Es vienkārši vēlos pagatavot dažas met. Problēma ir tāda, ka man nav daudz pieredzes ķīmijas jomā, kad runa ir par sintēzi. Es galvenokārt gribu to pārdot, tāpēc kvalitāte varētu būt atkritumi, bet varbūt es gribu izmēģināt mazliet savu produktu, lai tas nebūtu patiešām ļoti toksisks. Kā es varu pagatavot kādu lētu viegli izgatavot Meth ar ķīmiskām vielām vai lietām, ko es varu iegādāties vidējā Eiropas veikalā? Tam nav jābūt tīram, kristalizētam vai kaut kam citam. Tam jābūt tikai patēriņam, nevis bīstamam un nāvējošam metamfetamīnam. Es domāju, ka to varētu pagatavot kā šīs Redneck 2 Littre Bottle versijas vai šīs grieķu un afrikāņu sūro kaitīgo versijas. Varbūt jūs varētu dalīties arī ar drošām metamfetamīna griešanas metodēm. Paldies, es ceru, ka ar šo nopietno jautājumu nesalauzšu jūsu ķīmijas sirdis, bet, lūdzu, pastāstiet man un skatiet to kā kaitējuma mazināšanu, lai es nedarītu kaut ko nepareizi un nejauši nenogalinātu sevi.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vienīgā atšķirība starp velosipēdistu metamfetamīnu un laboratorijas metamfetamīnu ir pāris pārkristalizāciju.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Atšķirība starp laboratorijas pakāpi un super lielisku laboratorijas pakāpi = PH
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Lietotājs12345, man žēl, ka tā ir jāsaka, bet lielā mērā tādu cilvēku kā jūs dēļ daudziem no mums nācās atrast šo tīmekļa vietni. Ja jūs esat iecerējis padarīt cilvēkus par sūdiem, kas paredzēti cilvēku patēriņam, tas mani nedaudz biedē. Es nebūtu apgrūtināt riskēt, ja es būtu jūsu vietā, tā nav tā vērts. Es novēlu jums veiksmi jūsu centienos, Cerams, ka jūs nekaitējat nevienam vai saņemt ievainots sevi.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Patiesībā es vēl vakar publicēju kaut ko par to, kā padarīt galaproduktu labāku, vienlaikus izmantojot sūdīgu metodi. Pat ievietoju dažus drošības padomus.

Es nedarīšu visu procesu soli pa solim, jo es justos atbildīgs par tā bezatbildīgu lietošanu, tāpēc neprasiet.
 
Top