Policistu stāsti

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Lielākā daļa no mums ir saskārušies ar policistiem, pārvietojoties ar zālēm. Kādu no mums laboratorijā ir arestējusi DEA, kādu ir nodevis viņa narkotiku dīleris vai klubā ir notikusi kratīšana. Daži ir tikuši pieķerti lidostā vai pasta nodaļā ar maisiņu pakaļā, ar vaska paciņu rokā, un ir saņēmuši triecienu naudas izņemšanas laikā. Kad esi saistīts ar narkotikām un bieži tur tās rokās, var notikt jebkas.

Šajā sadaļā BB foruma dalībnieki dalās savā kolektīvajā pieredzē par saskarsmi ar policiju. Vienmēr ir noderīgi zināt, kā rīkoties kratīšanas laikā dzīvoklī. Kā izvairīties no aizturēšanas un atbildības. Pastāstiet mums par savām sastapšanās reizēm ar policiju, kāds bija iznākums un kas jums būtu varējis palīdzēt, ja tobrīd būtu bijusi atbilstoša pieredze. Varbūt esat iekļuvis nepatikšanās ārzemēs? Dalieties ar mums savā pieredzē, tā varētu kādam glābt dzīvību.

Skatīt arī sadaļu: Laboratoriju aresti. Stāsti par neveiksmēm.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Gadās, ka es ļoti labi pārzinu Amerikas Savienoto Valstu tiesību aktus. Daudzi no jums ir redzējuši videoklipus no "cop watch" vai kāda līdzīga satura veidotāja. Nepaļaujieties uz to, ka esat tie paši. Viņi nerāda video, kuros policisti vienkārši iesit puisim pa ķermeni, vislabāk viņa pakaļu un izmet viņa kameru atkritumu konteinerā.
Es gribētu pateikt pāris lietu, kas varētu jums palīdzēt izvairīties no kriminālvajāšanas vai ievainojumiem.
1. JŪS NEVARAT PĀRSPĒT POLICIJU UZ IELAS. Jūs varat viņus pārspēt tikai tiesā. Neizturieties pret arestu. Ja viņi ir pieļāvuši kļūdu, jums vienkārši jāgaida, kamēr tiksiet pie tiesneša. Policisti vienmēr domā, ka viņiem ir taisnība. Pretošanās arestam pievieno vēl vienu apsūdzību un nepalīdz jūsu pozīcijai tiesā. Viņi var arī sist jums pa pakaļu.
2. Policists ir tiesīgs pārmeklēt visu, kas ir jūsu sasniedzamā attālumā, ja jūs apstādina ceļu satiksmē. Skat. spriedumu Terijs pret Ohaio štatu ASV Augstākā tiesa.
Viņiem vajadzētu meklēt tikai ieročus, bet viņi, iespējams, paņems visu, kas ir jūsu kabatās. Tas, vai tas ir likumīgi, ir atkarīgs no štata un tiesneša. Bieži vien Terija kratīšanas laikā atrastās narkotikas tiesā nav pieļaujamas, bet jūs tik un tā zaudēsiet narkotikas.
3. Nemēģiniet sevi pārstāvēt tiesā. Tas ir muļķīgs solis. Jums ir nepieciešams šis tiesas ieceltais advokāts, lai iesniegtu lūgumus un atklājumus un vienotos par atzīšanas un apsūdzības atzīšanas darījumu. Apsūdzētais nevar vest sarunas ar apsūdzības uzturētāju.
4. Ja jūs nerunāsiet tiesā, tiesnesis neturēs jūsu roku un nerīkosies jūsu vārdā. Tas ir interešu konflikts neitrālai pusei.
5. Nav tādas lietas kā paziņojums jūsu aizstāvībai. Paziņojums ir pierādījums. Nesniedziet tādu.
6. Negaidiet, ka policisti uz ielas vai tiesā teiks patiesību. Ja policistiem būtu jāsaka patiesība, viņi nekad nevienu nesastādītu. Policisti melo katru dienu. Viņi to prot labi. Uz ielas un ( jūsu) tiesas prāvā viņi ir pāri likumam. Lai viņus sauktu pie atbildības, viņiem būs jāceļ apsūdzība. Tā nav lieta, kurā jūs piedalāties.
Es varētu turpināt, bet tas šķiet labs sākums.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Mana māja tika novērtēta pirms daudziem gadiem. Man bija daudz vairāk lietu, kas notika ārpus ordera darbības jomas. un nebija daudz ko darīt tā darbības jomā. Mana draugu grupa bija stabila, bet viens neuzmanības gadījums man maksāja daudz stresa, laika un naudas. Mans padoms visiem jums, ķīmiķi, dīleri izklaides lietotājiem. APKOPOJOT DAŽOS VĀRDOS.
NEDARĪT. MĒTĪT. Atvēliet maisu vai kasti, kurā liekat visu lietoto aprīkojumu, traukus, tostarp maisiņus, q uzgaļus, kas izmantoti caurules tīrīšanai utt. utt. Ja jūtaties, ka esat novērots, un domājat, ka viņiem ir nepieciešams tikai pierādāms iemesls (ASV), pārbaudiet savu atkritumu tvertni. Līdz pat atkritumu savākšanas dienai un laikam. Ja jūsu atkritumi tiek izvesti bez uzraudzības, jo īpaši, ja tie tiek turēti uz ietves pāris dienas, jūs, visticamāk, netiekat novērots. Cus pietiek ar vienu narkotiku maisiņu, lai saņemtu orderi kratīšanai jūsu mājā. Mācieties no manām kļūdām. Esi drošs, cilvēciņi.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Atkritumi ir liela problēma ASV laboratorijām arī ūdens paraugu izšķērdēšana
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Vienmēr saskatiet lielo ainu spēlē. Cilvēki bieži koncentrējas uz nepareiziem sīkumiem. Jums ir jāredz kopaina.
Tāpat kā cilvēki izmantotu visas šifrētās tērzēšanas, lai sazinātos ar saviem klientiem, bet sūtījumus no pasta nodaļas sūtītu ar kamerām.
Tiekas ar klientiem ārpus pilsētas, bet narkotikas tur mājās. Izmanto astes, lai pārdotu sūdus, bet pako pakas bez cimdiem.
Ja esi piesardzīgs, tev jābūt piesardzīgam katrā solī. Ja esi nolaidīgs, esi nolaidīgs visur, jo ātrāk notiks notiesāšana, jo viens vājš ķēdes posms tevi noķers, nav svarīgi, vai visas pārējās daļas ir ložu necaurlaidīgas, tikai viena trūkstoša daļa tevi nokavēs, zēns.
Es nezinu, kā ASV, bet Eiropā jums ir jāsajaucas ar savu izskatu, lai izskatītos normāli. Policisti zina, kā izskatās narkomāni, viņi zina, kā izskatās parastie bandīti, un viņi to pārbauda. Pat ja jūs aptur normāla policija (ES), neviens nezina, ka jūsu mašīnā ir 1 kg koksa, kamēr jūs neizskatāties pēc tā. Šajos brīžos ir jārada iekšējais miers.
Kad es ļoti daudz smēķēju nezāli, es darīju visādus sūdus, rīkojos kā pilnīgi normāls treizs cilvēks. Es gribēju vienmēr izskatīties skaidrā prātā, lai cilvēki nedomātu, ka esmu smēķētājs, un es atklāju, ka mēs kā cilvēki vienmēr, kad satiekamies viens ar otru, vismaz vienu reizi nododam spēcīgu pirmo acu kontaktu, lai kaut kā pārbaudītu šo personu. lai tā būtu jūsu mamma vai policists, viņi vienmēr skatīsies jums acīs, kad satiekaties, tāpēc jums tas ir jānodod, ja jūs to nedarīsiet, viņi jūs uzskatīs par aizdomīgu un kaut kas ir izslēgts.
Cilvēki, kuri nekad nav bijuši cietumos, viņi galvenokārt pēc tam, kad tas notiks, mācīsies.
Jums ir jāredz kopaina. Vai jūs iekļaujaties kā nomināls cilvēks, vai jūs iekļaujaties vietā, kur dzīvojat, ko cilvēki par jums domā, no kurienes jūs saņemat savu naudu.
Es domāju, ka narkotiku bizness patiesībā ir vientuļa dzīve, ja jūs to vēlaties. Jūs nevarat uzticēties jauniem cilvēkiem, tāpēc ir grūti veidot kontaktus ar jauniem cilvēkiem. Jūs nevarat ar nevienu dalīties ar to, kāda bija jūsu diena, ko jūs darījāt.
Bet... visi man pazīstamie vidēji labi vai augsti narkotiku dīleri, pat pēc ilgāka cietumā pavadīta laika, visi atgriezās tajā pašā biznesā, daži to dara labāk, daži atgriezās cietumā. Narkotiku spēle ir atkarību izraisoša.
mēdzu kļūt paranoisks par kaut kādiem sīkumiem vai kļūdām, izmetu visas narkotikas prom, apsolot sev atmest, vairs nekādu narkotiku biznesu. nākamajā dienā domāju, kur es izmetu savas narkotikas un kā tās atrast.
Labāk stāvēt mierā un izvairīties no visām iespējamām kļūdām un saprast, ka tu mīli narkotiku tirdzniecību un padarīt to lielu.
 
Last edited:

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Balkānos, ja "intervences vienība" tevi apstādina un tu esi arestēts par 2007. gada nemieriem, un kā bijušajam krāpniekam viņi tev novelk bikses, lai tu nevarētu bēgt kratīšanas laikā pat gaišā dienas laikā ģimenes un kaimiņu acu priekšā. viņi izskatās kā nobijušies dzīvnieki. Es pat priecātos, ja viņi nebūtu manas bumbas.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Nekad neglabājiet zāles savā privātmājā. Un par laboratorijas vienmēr iznīcināt visu, lai neradītu tēlu, ka tas ir laboratorija, jo jūs saņemsiet plus min 5 gadus papildus, kad busted un nav iztērēts daudz naudas katru reizi nopirkt tikai lietas, ar ko jūs varat rīkoties ar atteikties gandrīz pusi no lieta, ka jums nav neccesary nepieciešams . Es zinu, ka ikviens gribētu, lai viņam būtu pilnīga laboratorija un lai viņš neimprovizētu, bet svarīgāk ir neļauties tikt pieķertam. Es izmantoju pudeles, lai atdalītu . Plastmasas glāzes, burkas un vāciņus.Un, ja jums ir magnētiskais maisītājs, pārliecinieties, ka tas visu laiku ir tīrs (izmantojiet kaut ko, lai nosegtu 100% pirms sākuma,) un pēc tam, kad esat pabeidzis, salauziet kolbu un pārliecinieties, ka jūs to izmetat atkritumos, nekad kopā ar maisiņu, un paņemiet karstumizturīgu virtuves trauku un iemetiet tajā kādu nachos mērci vai šokolādi, ielieciet jaunu magnētu un ieslēdziet to, un atstājiet tajā vietā nachos vai šokolādi utt., lai varētu viņiem pateikt, ka tas ir tikai karsts šķīvis, ko es virtuvē izmantoju citiem mērķiem un nekad narkotikām. Palieciet drošībā:) PS: pārliecinieties, ka jūsu svari ir lieli un tos var izmantot vairākām vajadzībām, un turiet tos tīrus visu laiku (pārklājiet arī šo un nepieskarieties ar netīrām rokām, kas pilnas ar pēdām).
 
Top