Pareizs veids, kā pārbaudīt P2P vārīšanās temperatūru

louisbb888

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es esmu iesācējs ķīmiķis
Es tikko pirmo reizi pamēģināju p2p no bmk nātrija sintēzes! un ieguvu 50ml dzeltenas eļļas peldēt augšējā slānī.
Tad es veicu viršanas temperatūras testu p2p, bet man ir problēmas ar to:
- dzeltenā eļļa sāk vārīties pie 100C ( es domāju, jo ūdens vai skābe atstāja, ka nav skaidrs), es mēģinu samazināt siltumu, lai pagaidītu, līdz iztvaiko skābe vai ūdens atstāja dažas minūtes. Bet tā joprojām vārās, un termometrs rāda, ka temperatūra turpina paaugstināties līdz 214 un vairs nepaaugstinās! (t.i., dzeltenā eļļa vārās pat tad, kad temperatūra ir 100C -> 214C).
Tāpēc es neesmu pārliecināts, ka dzeltenā eļļa, ko es dabūju, ir p2p vai nē, vai ir kāda cita metode, lai to pārbaudītu?
* Es veicu vienkāršu ūdens viršanas temperatūras pārbaudi, un tā vienkārši sāk vārīties no temperatūras 95C-102C!
Tāpēc es neesmu pārliecināts, ka 100c-214c manai nedrošajai p2p ir 100c-214c.
Lūdzu, sniedziet man palīdzību vai padomu
Paldies
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
Tas ir labi.
Tas nevar pārlēkt uzreiz uz 214 °C, jo tur ir palicis ūdens un varbūt citi zemākas viršanas šķīdinātāji/nepiejaukumi.
Ņemiet vērā arī termometra dzīvsudraba spuldzes siltumspēju.
Šā iemesla dēļ, lai attīrītu eļļu ar vakuumdestilācijas metodi, pirmo frakciju izmetiet, līdz temperatūra kļūst stabila.
Jo efektīvāka būs jūsu kolonna, jo mazāk produktu jūs zaudēsiet un frakcijas atdalīsies asāk.
To var panākt arī, pirms destilācijas produktu mazgājot un žāvējot.

Vienīgā šajā forumā atļautā metode, kā pārbaudīt jūsu P2P, ir veikt METH.
 
Top