• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Kanādas robežas šķērsošana

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Labu vakaru visiem. Es ceru, ka visi ir labi.

Nesen nolēmu doties uz mirušo pilienu no Kanādas un šķērsot atpakaļ usa.

Man ir nepieciešams padoms no kāda, kurš ir veiksmīgi šķērsojis bez lielām galvassāpēm. Es gribētu apspriesties, lai izstrādātu spēles plānu. Sakarā ar šīs tēmas jutīgo raksturu dm mani apspriest.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
bet tad jūs meklējat neapdzīvotus mājokļus netālu no robežas. nedomāju, ka jums paveiksies. lielākā daļa pierobežas pilsētu, visticamāk, ir visas apdzīvotas un pilnas ar garlaikotiem cilvēkiem, kas ar acīm pa logiem visu vēro.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nu tā nu sanāca, ka man bija metode, kā iekļūt Kanādā, kas ir tik droša, cik vien iespējams, bet, ja es jums pastāstītu, tad tas vairs nebūtu lielisks piekļuves punkts. Pašreizējā situācijā man Kanāda ir vienkārši žogs, kuru es apeju un braucu uzreiz iekšā, nerūpējoties par to. Bet tas prasīja resursus un laiku, lai to atrastu, kas, iespējams, ir labākais veids, kā jūs varētu darīt savu, tad jūs uzzināsiet visu, kas jums jāzina, tikai gadījumā, ja jums būs problēmas, vai arī jums nebūs. Ja jums ir nepieciešams kaut ko beramkravu atvest pāri šai robežai, dodiet man zināt, mēs varam to izdarīt jums par apsvērumiem.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
aizmirst u. s. - kanāda. vissvarīgākais ir saņemt lietas uz kanādu no eiropas, neizmantojot pastu, kurjerus vai narkotiku mūļus.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Cik daudz un cik bieži jūs pārvietojat?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kāda gan atšķirība no tā būtu kādam citam, izņemot policistu. Es jau iepriekš norādīju, ka šajās dienās nebraucu uz Kanādu. Ja jums liekas, ka ASV viki ir rupji absurdi, tad Kanādas viki liek ari izskatīties gudriem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kanādā ir, šķiet, bumbains tumšā tīmekļa tirgus ( vai arī tas ir labi organizēts medus pods?) ar nosaukumu " Mēs ziemeļos" vietnē teikts, ka nav darījumu ārpus Kanādas, bet es atradu šo vietu tumšajā tīmeklī, un reklāmā teikts, ka piegāde uz ASV. Izskatījās, ka tā ir potenciāls importam tālākpārdošanai kādam pie robežas.
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Jā, godīgi sakot, es domāju par garu spēli medus katlā. Labajiem piegādātājiem tur ir patiešām labs OPSec, un šķiet, ka ir daudz tādu, kas izspiež putekļus un par kuriem nekad nav dzirdēts.

Jums ir labāk iegūt vienu no labākajiem pārdevējiem Threema/ICQ/Tele neatkarīgi no tā, kāda ir jūsu vēlamā metode, un tieši ar viņiem šeit Kanādā.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kāpēc kādam netālu no robežas, ja viņi piegādā uz visu ASV? Es neesmu netālu no robežas, bet es varētu saņemt no Kanādas, ja tas būtu tā vērts, lai gan ir jābūt vienam elles bumbu ass vietā.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
tas ir legit tirgus. tas pastāv jau vairāk nekā gadu, manuprāt.
 

D4rkSt4r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ja man būtu kāda organiskā savienojuma qp, vai es nevarētu to vienkārši krotēt? Vai arī rentgens to varētu uztvert?
 
Top