Neapstrādāta opija rafinēšana

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Sveiki, draugi!

Es pārmeklēju visu tīmekli par šo tēmu un atradu tikai pretrunīgu informāciju par to. Vai kādam no šeit esošajiem ir pieredze jēlnaftas opija rafinēšanā/pārvēršanā par smēķējamu opiju /Chandoo? Mani īpaši interesē fermentācija. Es vienkārši nevaru noticēt, ka ir nepieciešams apstrādāt vielu ar apergillus niger jeb pelējumu .
Kā man vajadzētu sākt opija / magoņu ekstrakta apstrādi? Mans mērķis ir smēķējams produkts un, vēl svarīgāk, kaut kas tāds, ko var uzglabāt mēnešiem ilgi, pirms tas sabojājas.

Ar laipniem sveicieniem:)
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Tas pats process, bet ar savu opiju izmantojiet destilētu ūdeni.
Vispirms paņemiet 40 pākstis un samaliet tās kafijas dzirnaviņās. Savāc magoņu pulveri lielā katlā un pievieno tik daudz ūdens, lai tas nosegtu pākstis plus 2 vai 3 collas. Ūdens un pākstis maisījumam pievieno šāvienu etiķa un uzkarsē uz karstuma, uzkarsējot līdz vārīšanās temperatūrai. Ļauj maisījumam vārīties apmēram 5 minūtes, tad noņem no karstuma. Pēc atdzesēšanas caur tauku filtru vai 3 kafijas filtriem iefiltrējiet citā tīrā katliņā. Neaizmirstiet saspiest filtru, lai iegūtu pēc iespējas vairāk šķidruma. Šobrīd procesu var atkārtot ar pusi ūdens un etiķa, vai arī filtrētās pākstis var saglabāt tējas pagatavošanai. Es bieži vien daru abus šos paņēmienus, atkārtojot procesu un pēc tam saglabājot pākstis vienai lielai devai, bet es nevaru to ieteikt, jo man ir augsta tolerance pret opiātiem. Pēc filtrēšanas apvienojiet abas šķidruma partijas vienā katliņā un atkal uzkarsējiet līdz vārīšanās temperatūrai, šoreiz noņemiet no karstuma, tiklīdz tas sāk strauji burbuļot. Šo šķidrumu, kamēr tas vēl ir nedaudz karsts, filtrējiet caur jaunu tauku filtru vai 3 svaigiem kafijas filtriem. Tagad šķidrumu uzkarsē līdz vieglai vārīšanās temperatūrai, samazina plīts karstumu līdz minimumam un ļauj šķidrumam iztvaikot, līdz tas ir uz pusi mazāks par sākotnējo tilpumu. Šķidrumam jābūt ļoti tumšam. Ļaujiet tam atdzist un pēdējo reizi filtrējiet ar svaigu tauku filtru vai 3 jauniem kafijas filtriem. Viss filtrētais materiāls jāizmet, saglabājot tikai šķidrumu, kas izplūst cauri. Vēlreiz uzkarsē līdz vieglai vārīšanās temperatūrai un pēc iespējas samazina karstumu, un uzmanīgi ļauj tam samazināties, līdz tas sāk sabiezināt līdz sīrupam līdzīgai konsistencei. Noņemiet no uguns un ielejiet sīrupu stikla cepamajā traukā. Ja jums ir pacietība, ļaujiet tam iztvaikot istabas temperatūrā pāris dienu laikā, līdz tas kļūst par cietu vai puscietu masu. Ja steidzaties, varat to žāvēt cepeškrāsnī uz zemākā iestatījuma ar atvērtām durvīm. Tas tomēr aizņems vairākas stundas. Esiet ļoti uzmanīgi, lai tā nesadegtu. Kad ir iegūta cieta vai puscieta masa, ar skuvekļa asmeni nokasiet to kaudzē un ar rokām no tās izveidojiet bumbu. Kad tā ir gatava, tai jābūt lipīgai, bet ne lipīgai. Ļoti maz tai būtu jālipina pie rokām. Aptuveni 0,1 grams ir deva, to var smēķēt (iztvaikot) vai izšķīdināt ūdenī, lai pagatavotu tēju, vai ēst. Esiet ļoti uzmanīgi ar dozēšanu, līdz uzzināsiet savu toleranci. Vienmēr sāciet ar pusi devas. Tagad, kad jums ir CFO, ja vēlaties, varat turpināt gatavot Laudanum!
Avots:gonzochef/drugsforum
 
Top