Kriptogrāfija darījumiem "aci pret aci"?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Es domāju, vai kriptogrāfija varētu aizstāt naudas nodošanu kādam.

Iespējams, tas prasītu lielāku uzticību nekā skaidra nauda, bet tajā pašā laikā tas varbūt racionalizētu lietas.

Es gribētu dzirdēt, kāpēc klienti varētu būt pret to, salīdzinot ar skaidru naudu.

Es varu iedomāties bailes, ka to varētu izsekot, lai gan monteru izmantošana to atvieglos.

Nedaudz ērtāk ir izmantot skaidru naudu, bet, kad viņi pie tā pieradīs, maksāšanai, izmantojot tālruni, un tam, ka zāles vienkārši tiek nogādātas bez lielas mijiedarbības, ir savas priekšrocības.

Kādas domas?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
dažreiz es pārdodu uz vietas, ja man ir liekas zāles/lietas, ko es negribu, un personīgi es labāk ņemtu skaidru naudu, nevis kriptovalūtu. es saprotu, ka kriptovalūta ir daudzpusīgāka (dažos veidos), jo es varu maksāt par lietām tiešsaistē, bet arī, piemēram, problēma ar kriptovalūtu ir tā, ka vērtība svārstās. Ja kāds hipotētiski nopērk no manis gramu zāles par 10 dolāru banknoti, tā paliks 10 dolāri. ja man iedod 10 dolāru vērtus kriptovaltus, nākamajā dienā tie var būt 8. Tie var būt arī 12 vai vienkārši 10, bet man nepatīk riskēt.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
66
Points
28
Es par to padomāju pēc amata, bet tas patiešām ir abējādi, var zaudēt vērtību, var iegūt vērtību.

Ja tevi aptur policisti, vismaz ASV, daudzu banknošu esamība ir sarkans karogs, bet ne tā ir ar kriptogrāfiju. Lielākā daļa pat nezinās, kas ir monero, varbūt bitcoin, bet ne montero.

Pieejamība ir grūtāka ar ceypto, bet es iedomājos, ka ir vieglāk atmazgāt naudu, jo varbūt varētu atvērt bankas kontu ārvalstīs, kas piesaistīts korporatīvajam bankas kontam, kaut kas tamlīdzīgs.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
nē, šie policisti ir daudz gudrāki, nekā jūs domājat. viņi var būt assholes, bet viņi nav stulbi. es piekrītu, lai gan, iespējams, būtu daudz vieglāk atmazgāt naudu, ja tā būtu kriptovalūtās.

Esmu ticis apturēts ar daudziem rēķiniem, tas izskatās slikti, bet viņi nevar tevi par kaut ko apsūdzēt, ja vien esi uzmanīgs (pēc manas pieredzes).
 
  • Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
206
Reaction score
144
Points
43
Deals
15
Lai izvairītos no svārstībām, jūs varētu pieprasīt maksājumu ar stabilu monētu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
es pat nezināju, ka tas ir kaut kas tāds 😅 paldies sm
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Manuprāt, ja jūsu pircējam ir ērta kriptogrāfija, lieliski, izmantojiet to, ja vēlaties. Es neredzu milzīgu ieguvumu kriptovalūtu izmantošanā salīdzinājumā ar skaidru naudu klātienes darījumā. Manuprāt, plašākai sabiedrībai kriptovalūtu ir grūtāk izmantot (tiešsaistē, protams, tā ir nepieciešamība) Pēdējais, ko jūs darāt ar savu kriptovalūtu? Iespējams, apmaini pret skaidru naudu?

Es domāju, ka es neredzu milzīgu mīnusu skaidras naudas izmantošanā klātienē, un tas ir kaut kas, ar ko ikvienam ir ērti.
 
Top