Kriptogrāfiskā aizsardzība

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Kā jūs aizsargājat savu kriptogrāfiju ?

Vai jūs izmantojat aukstos makus vai ko citu ?

Vai DEA var konfiscēt mūsu kriptovalūtu un kā viņi to var izdarīt ?
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
no personīgās pieredzes iesaku, kad, pieslēdzoties, piemēram, coinbase pārlūkprogrammā, izmantot anonīmo režīmu vai neizmantot nekādus paplašinājumus runnyn
sakarā ar palaist paplašinājumu hromā pēc tam, kad es pieteicos coinbase >recive eth kopēts adrese ielīmēts uz walet un nosūtīt un nekas nekad nav pienācis
du, ka paplašinājums varēja mainīt adresi uz citu bez jebkādas iespējamas diffenrence notiek
es nekad nevarēju iedomāties, kā var strādāt es domāju, ka ex clipboard monitor vīrusu vīrusu mīksto neatkarīgi, bet mainīt clipboard youre spēj redzēt parādīts adreses uz coinbase un pēc tam ielīmē makā bcz es darīju 3 x reizes pārbaudīt, ka ir pareizi .. wasnt
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Svarīga ir kriptogrāfijas izcelsme. Ja tā ir kriptovalūta vielu iegādei, tad var izmantot jebkuru pārbaudītu karsto maku, piemēram, Electrum vai Exodus.
Ja esat ieguvis bitkoinus narkotiku pārdošanai, tad tas ir jāsakārto.
 

B33K33P3R

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 8, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Darbs pie manis:
- Izmantojot aukstos makus // Grāmatvedība, glabāšanai izmantojiet katru reizi unikālu maku, izmantojiet vairākus makus vienā un tajā pašā grāmatvedībā.
- diversificēt uz vairākiem aukstajiem makiem // paslēpt tos drošās vietās
- izmantojot mikseri // tikai tad, ja nevēlaties to uzglabāt, izmantot to, lai iegādātos lietas. Visi mikseri ir riskanti, bet tas darbojas
- izmantojot neapstrādātu kalnraktu crypto // vairāki pakalpojumi, nelielas maksas
- izvairīties no lielām biržām // ja nepieciešams izmantot galvenās biržas sadalīt to uz vairākiem mikseriem un mainīt to ar virgin mined sevices
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jebkurai kriptovalūtai, ko neizmantojat vai nemaināt, jāatrodas makā, kuras privātā atslēga pieder jums. Birža var bankrotēt, jūsu kontu var uzlauzt, viņi var iesaldēt jūsu kontu izmeklēšanas dēļ. Tā ir tikai droša prakse turēt jebkuru jūsu turējumā esošu kriptovalūtu savā aukstajā makā.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es neesmu dzirdējis par nindzju apmaiņu? Cik ilgi tā pastāv? Jums tā diezgan labi patīk?
 
Top