• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Buy Kriptogrāfija uz skaidru naudu

Conduct any deals through escrow or you will lose money!

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Sveiki visi. Man patiešām ir vajadzīga palīdzība, lai to saprastu. Man ir nepieciešams izņemt apmēram 10k$ mēnesī no mana XMR vai BTC maka. Kāds ir vienkāršākais veids, kā to izdarīt? Es domāju par to, lai iegādātos PayPall kontu vai smth, bet mb es kļūdos. Ofc tas ir jābūt ļoti anonīmi un bez jebkādas izsekošanas uz mani.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
O nezinu, bet es zinu, ka tas nav PayPal šie puiši ir asli, ja jūs esat uzņēmums. Kad es vadīju uzņēmumu, kas izmantoja PayPal, lai pieņemtu kredītkartes un pieņemtu naudu mana uzņēmuma vārdā, viņi apmēram katru nedēļu bloķēja manu kontu un uzmācās man par to, ko tieši cilvēki no manis pērk, un, ja radās strīds, viņi vienkārši paņēma manu naudu un atdeva to atpakaļ, pat nepieminot par to vai nedodot man iespēju izšķirties.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Jā, es pat neesmu pārdevējs, es tikai izmantoju to pārisf draugiem, un vienu rītu pēc viena darījuma viņi pilnībā bloķējās, nevarēja pieskarties manam atlikumam un, iespējams, nekad nevarēs. Man bija jādod viņiem elle nonstop 24 stundas, un beidzot, kad es izvirzīju Better Business Bureau, viņi saplaisāja un ļāva man ieiet. Nekad pieskaras viņiem vēlreiz
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
ja mēs runājam par PayPal..........ja viņi sajutīs kaut mazāko kaut kā neierasta smaržu, viņi (PayPal) bloķēs jūsu kontu no jebkādiem darījumiem ar kriptovalūtām uz 3 dienām. Ja 2. dienā un 12 stundās jūs mēģināsiet veikt darījumus vēlreiz, tas no jauna iestatīs pulksteni un atkal bloķēs kontu uz 3 dienām. Es izmantoju PayPal visiem saviem "zinu savu klientu" virs kuģa, nevis anonīmām lietām. Piemēram, pat nevajag apgrūtināt ar vpn. Kāpēc PayPal? Pieraduma spēks, turklāt viņi padara lietas ļoti vienkāršas. Jūs vēlaties fucking izaicinājums, iestatīt Monero maku no oficiālās Monero mājas lapā. Pēc iestatīšanas es jutos kā Džeimss Bonds. Man patīk narkotikas un ķīmija. Es absolūti neciešos, ka man ir jānodarbojas ar VPN, tor, kriptogrāfiju, PGP atslēgām bla bla bla bla bla.............bet GOT TO DARĪT.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
285
Reaction score
82
Points
28
bybit ir labs viņi dod u kredīta grozs
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Vai jau esat apskatījis vietējos monero?
 

HajHajime

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Jā. Bet vai tas ir pietiekami droši?
 
View previous replies…

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Esmu tālu no eksperta, tāpēc uztveriet to ar lielu sāls graudu, bet es domāju, ka XMR pievilcība ir tā drošība (un netīri lētas darījumu maksas, es šodien nopietni samaksāju 2 centus, lai dažus nosūtītu). Daudzi pārdevēji ir sākuši to piedāvāt un dod priekšroku Bitcoin. Atvainojiet, es nevaru sniegt jums konkrētu informāciju par to, kāpēc tas ir labāk.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Diemžēl localmonero ir aizvēris savas durvis un slēgts, kopš es ievietoju.

Alternatīva ir jums birža pēc jūsu izvēles, bet monētu ar zemu darījumu maksu (litecoin ir labs), tad nosūtiet to uz kūka maku un veikt savu apmaiņu tur. Tās diezgan vienkārša maku un apmaiņas platforma
 
Top