Question Kristālmetāna urīna tests

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Sveiki Puiši un meitenes

Man pēc 2 dienām ir darba intervija, un ir iespējama urīna pārbaude. es vakar smēķēju kādu kristālu, un man bija jautājums, vai viņi to konstatēs manā urīnā?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
1 Pipe smoking ...? Nav problēmu, 2-3 dienu laikā tas ir ārā! Lielākā daļa ir ārā pēc 24 stundām! Ar urīnu!
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Jā, cauruļu dūmi.
Par laimi, viņi neveica testu, bet drošības labad es nesmēķēšu, līdz man pateiks, vai esmu dabūjis darbu vai nē.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
sliktākajā gadījumā vienkārši iegūstiet sintētisku urīnu vai saņemiet tīru urīnu no drauga, bet, kā minēts pirmajā atbildē, līdz tam laikam tas jau droši vien būs beidzies. luck tho 🙏
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Paldies, par laimi, viņi neveica testu, jo es neizskatos pēc narkomāna LOL ! ja viņi tikai zinātu, ko mēs darām tumsā.🤣
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Metamfetamīnu urīnā parasti var noteikt līdz 3-4 dienām pēc lietošanas , dažkārt ilgāk atkarībā no tādiem faktoriem kā lietošanas biežums un individuālais metabolisms un kg. , ir dažādas metodes, kā mēģināt paātrināt šo procesu, bet nav garantēta veida, kā to pilnībā izvadīt no organisma tikai 2 dienu laikā. dzerot daudz ūdens un ēdot augļus un dārzeņus , arī vingrojiet, lai palīdzētu organismam efektīvāk metabolizēt narkotiku. bet atkal, 2 dienas ir īss laiks, labāk iegūt kādu laiku vai kādu tīru urīnu.
 
Top