Muitas reids manā mājoklī (Somija) un gūtās mācības (AMA)

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Sveiki visi!

Es gribēju dalīties ar stāstu par to, kā lietas var aiziet uz dienvidiem. Man tas viss notika kādu rītu, kad es pārlūkoju TOR un internetu kopumā. Pēkšņi kāds pieklauvēja pie durvīm un piezvanīja. Parasti es uz šādām lietām nereaģēju, bet šoreiz mans suns bija ārā un lakstēja, tāpēc pēc brīža nolēmu paskatīties caur pagalma kamerām. Nu, internets kaut kādu iemeslu dēļ bija pārtraucis darboties, un mans jaunais mobilais tālrunis atteicās pieslēgties WiFi, kas būtu ļāvis man pārbaudīt, kas ir pie durvīm. Es nodomāju, ka varbūt tas ir kāds, ko gaidīju, tāpēc atvēru durvis. Taču tā nebija!

Tad sākās pakaļdzīšanās līdz datoriem, kurā es uzvarēju, bet pēc tam bija īss brīdis, kad man bija jāizlemj, vai šie cilvēki vēlas iegūt visas manas mantas, vai arī tie ir aģenti, kas vēlas mani arestēt, tāpēc man bija jāizlemj, vai cīnīties vai nē. Es nolēmu, ka ne, kad ieraudzīju pie abiem šiem puišiem pistoles. Drīz pēc tam parādījās vēl 10 cilvēki, kas jebkurā gadījumā bija pārāk daudz, lai tiktu galā. Dažu sekunžu laikā mani notvēra un uzlika man rokudzelžus. Tad sākās mājas kratīšana, kas aizņēma dažas stundas. Pēc tam mani nogādāja vietējā policijas cietumā, kur es uzturējos apmēram 10 dienas, bet pēc tam mani pārveda uz citu cietumu, kur es pavadīju apmēram 8 nedēļas. Visu šo laiku man nebija nekādu kontaktu ar ārpasauli. Visi mani datori un mantas tika konfiscēti, un joprojām notiek izmeklēšana. Mans Pixel telefons 24 stundu laikā tika pārvests uz galvaspilsētu cerībā, ka to izdosies atbloķēt, taču tas nav noticis līdz pat šai dienai. Arī mans galvenais klēpjdators palika atbloķēts pēc tam, kad bija konfiscēts 8 nedēļas. Es to uzzināju, jo vienīgie pierādījumi, kas dažiem cilvēkiem bija pret mani, bija bildes, kuras viņi uzņēma ar mobilo tālruni, atrodoties manā mājā, un no tām es varēju redzēt datumu un laiku utt. Es jautāju, kāpēc viņi, nopratinot mani, neņēma pienācīgus ekrānšāviņus, un saņēmu atbildi: "Kāda atšķirība, kā tās bildes tika uzņemtas?" Es atbildēju, ka es redzēju, ka tās ir no mana datora, un datums un laiks bija tad, kad viņiem vēl bija piekļuve tam. Pēc tam bildes man tika atņemtas, un es domāju, ka es kaut kā satraucu aģentu, kas bija atbildīgs par nopratināšanu. Viņam vai viņai bija ļoti slikts raksturs. Kauns.

Es nevaru sīkāk aprakstīt šo lietu, jo pret mani joprojām notiek aktīva izmeklēšana, kas ietver arī nepārtrauktu novērošanu, tostarp manu interneta aktivitāšu uzraudzību un visu pārējo, ko vien varat iedomāties. Šie aģenti ir labi, to es varu jums teikt, bet arī viņi ir tikai cilvēki un viņu resursi ir ierobežoti.

Dažas galvenās pārņemšanas iespējas, ko es varētu minēt, ir Thinkpad, Veracrypt, Google Pixel, GrapheneOS un QubesOS. Ja tie nepadarīs jūs ložu necaurlaidīgu, tie nepadarīs jūsu darbu vieglāku arī no otras puses. Un jebkurā spēles pusē viss ir atkarīgs no resursiem. Ja jūs pietiekami labi slēpjat savu pakaļu vai vismaz pietiekami labi šifrējat savus sīkumus, pastāv liela iespēja, ka lieta pret jums tiks izbeigta resursu trūkuma dēļ, lai turpinātu izmeklēšanu. Lai gan es uz to nelūgtu paļauties, haha.

Cietumā pret mani tika izmantota diezgan liela psiholoģiskā manipulācija, bet, kad es to pārpratu, tā kļuva it kā bezjēdzīga. Ja ne smieklīgi. Vēl viena lieta, ko gribētu piebilst: vienmēr jau no paša sākuma meklējiet advokātu. Man no paša sākuma nebija pieejams pienācīgs advokāts tādu iemeslu dēļ, kurus es šeit nevaru atklāt. Man nācās ar to puisi nodarboties apmēram mēnesi, pirms man izdevās dabūt citu, kurš man patiešām palīdzēja. Pirms tam man nācās lasīt savas tiesības no grāmatām, ko bija uzrakstījuši citi cilvēki līdzīgās situācijās.

Tas jau ir diezgan daudz vārdu. Īsāk sakot, esmu gatavs atbildēt uz visiem jautājumiem par to, kā viss attīstījās.

Miers un ņemiet vērā savu OPSEC <3
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Paldies par jūsu stāstu!
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Nekādu problēmu! Ja ir kaut neliela iespēja, ka varu kādam palīdzēt līdzīgā situācijā, tas viss ir tā vērts. Agrāk man šīs aģentūras īsti netraucēja, bet pēc attieksmes, kādu saņēmu, esmu gatavs mest tām pāri ikreiz, kad vien būs tāda iespēja.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kādas psiholoģiskās manipulācijas tika izmantotas ar jums?
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Uz mani tika izmēģināts daudz dažādu prāta drāšu veidu. Piemēram, kā, ja es neatzīšos, es visu izkrāpīšu, piemēram, savu darba vietu, savas tiesības tikties ar dēlu un iznīcināšu arī savu tuvinieku dzīvi. Viņi arī veica daudz nelikumīgu nopratināšanu bez mana advokāta klātbūtnes kamerā. Pēdējie noteikti ir nelikumīgi.
 

France

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 12, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Kā tie nonāca pie jums? Vai tikai tāpēc, ka jūs izmantojāt Tor pārlūkprogrammu un jūsu interneta uzņēmums par to ziņoja? Būtu interesanti to uzzināt, jo vēlos veikt piesardzības pasākumus, lai izvairītos no līdzīgām problēmām.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Vienkārši vēlējos, lai jūs zinātu dažus veidus, kā viņi jūs uzrauga. Nvidia grafiku var pārslēgt režīmā, kurā ētera takts pārraida attēlu līdz pat 50 metru attālumā. Viņi to izmantoja man.

Tiem, kam interesē, frekvence bija 250 MHz. Viņi parasti apsargā kādu tuvu esošu ēku. Tādās lietotnēs kā discord un steam ir iebūvēti ekrāna skatīšanās aizmugurējie vārti, tāpēc izvairieties.

Viņi izmantos stinger viltus mobilo sakaru torni, lai pārtvertu zvanus un pazeminātu visu parasto zvanu šifrēšanu un noklausītos.

Viņi izmantos sienas kontaktmikrofonus un klausīsies jūs, ja nevarēs piekļūt, lai uzstādītu mikrofonu jūsu dzīvoklī.

Slepenas kameras.. Tagad tās ir redzamas kā optiskā kabeļa gals, un tās ir ļoti grūti atrast.

Uzskatiet, ka visa jūsu aparatūra ir apdraudēta, ja tā kādreiz tiks atgriezta.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Vispirms paldies par jūsu padomiem. Tas bija galvenais iemesls, kāpēc es dalījos ar saviem eksperimentiem, lai varbūt kāds līdzīgā situācijā nonākušais varētu gūt labumu no iepriekš gūtās pieredzes un labākajā gadījumā pat neaicināt feduārus uz savām mājām.

Lietas par nVidia GPU ir biedējošas, un es tiešām pirms dažām dienām, šķirstot SDR materiālus, izlasīju, ka cilvēki ir veiksmīgi ieguvuši attēlu no drošības kamerām, datoriem utt. pat ar RTL-SDR, izmantojot netīšu radio izstarošanu, un es neesmu pārliecināts, vai man patīk realitāte, kurā mēs dzīvojam.

Par mikrofoniem paklupa šajā rakstā, kas, es ceru, ir labi izstrādāts troļlis, nevis realitāte:


Būtu jauki redzēt TOP 100 novērošanas metodes, ko izmanto aģentūras/valstis/kas vēl.


Ja kādu interesē RTL-SDR lietas, kas minētas iepriekš, šeit ir saite uz RTL-SDR blogu, kur ir arī Tempest rīki:

 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Un pēdējais atgādinājums. Vienīgais veids, kā mūsdienās pazaudēt asti, ir daudzstāvu autostāvvietā vai metro, jo viņiem ir iekšzemes spiegu satelīta programma, ko viņi izmantos, lai jūs sekotu. Jūs domājat, ka FGC 9 radītāju atrada slikti pirkumi? Visticamāk, viņi viņam sekoja no brīža, kad viņš tikās ar dokumentālā materiāla veidotājiem, un vienkārši vēroja, kā viņš dodas mājās.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Es sāku ticēt, ka mana nākotne ir tad, kad runa ir par iespēju izmantot ierīces, kuras vēlos saglabāt privātas, un spēja saglabāt anonimitāti ir īpašas ierīces, kas iepriekš noglabātas un pareizi rotētas. Dažas ierīces var pat nodot labdarībai neatkarīgi no tā, lai, ja un kad tas rada jautājumus, tas drīz vien var sākt dzīvot jaunu dzīvi un arī dot pretiniekiem kaut ko, lai uz dažiem mirkļiem pakrakšķināt galvu.
 
Top