• Tervetuloa foorumin suomalaiseen osaan. Muista, että yhteystietojen (Jabber, Telegram, Signal jne.) julkaiseminen johtaa pysyvään banniin! Jos päätät ostaa tai myydä jotain ilman escrow-tiliä ja menetät rahaa, emme voi auttaa sinua.

Event Muita iebruka manā mājā.

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Sveiki, BB-Forum!

Vai kādam ir interesanti dzirdēt, kā somu tulli (muitnieki) uzlauza manu māju un turēja mani ieslodzījumā divus mēnešus? Ko es domāju, es varētu dalīties, vismaz līdz šim brīdim, kā viss notika un kuras lietas vajadzēja darīt labāk, lai vismaz nepalīdzētu kādam, lai jūs nenokļūtu vēl lielākās nepatikšanās, nekā jūs, visticamāk, esat, ja kāds uzbrūk jūsu mājās. Ne visas lietas arī tajā dienā bija sapīpētas.

Dodiet man zināt, ja kāds ir ieinteresēts vai vēlas uzzināt dažas detaļas, kā viņi darbojās šajā gadījumā.

Visu to labāko un palieciet drošībā!
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Protams! Tiesībaizsardzības iestādes dažādās valstīs, īpaši tādos blokos kā ES, darbojas, izmantojot līdzīgas metodes, taktiku un principus, tāpēc jūsu pieredze var sniegt vērtīgu informāciju citiem. Vissvarīgākais ir tas, kas izraisīja reidu, ja varat dalīties ar to, neatklājot neko, ko varētu saistīt ar jūsu lietu.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Es dalos ar informāciju, cik vien iespējams. Nepieciešams izdomāt, kā to darīt un joprojām censties pasargāt sevi no lielākām problēmām, ko šie negaidītie apmeklētāji jau atnesuši līdzi. Ir dažas diezgan bieži pieļautas kļūdas, kas tika pieļautas, jo nebija pietiekami daudz laika, lai pienācīgi iziedziļinātu visas detaļas. Es cenšos atrast veidu, kā pēc iespējas detalizētāk izteikt savu pieredzi, neatklājot sevi. Un paldies par jūsu interesi par šo tēmu.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Viena lieta, uz ko vēlos norādīt, jo, manuprāt, tā ir svarīga detaļa, ir tā, ka, kamēr es atrados vienatnē, es nolēmu, ka izveidoju nelielu novērotāja pakalpojumu/skriptu/kādu citu ar python vai tamlīdzīgu, kas aptaujātu datoru, vai tas ir ieslēgts ar pievienotu lādētāju, un, ja tas tā ir, tad tas sekotu, vai šis lādētājs ir klāt, un, ja tā nav, tas pēc iespējas brutālāk (pēc iespējas ātrāk) izslēgtu datoru. Tas tā, lai dators vienmēr būtu "nepareizās" rokās Power On Password, un pēc tam diska šifrēšana no BIOS, cerams, un Veracrypt vai OS šifrēšana pēc tam.

Tiem vajadzētu iegādāties diezgan maz brīžu, lai jūs varētu domāt par situāciju un stratēģijām un dot izmeklēšanai nopietnas domas, vai rekursi, kas ieguldīti šajā mašīnā, patiešām ir tā vērti. Tas tāpēc, ka viņiem, visticamāk, ir jāpārvieto jūsu iekārtas uz vietu, kur kādreiz ir visi rīki utt., un tas ir gandrīz neiespējami arhīvs bez atvienojot PSU pat tikai nelielu brīdi, lai pieslēgtu datoru pie power-bank transportēšanai. Bet atradu vēl labāku veidu, kā es vienkārši atvienoju akumulatoru no klēpjdatora, tagad tas dara to pašu un neuzdod jautājumus.

Iemesls, kāpēc es to uzskatīju par diezgan svarīgu, ir tas, ka tad, kad ~ 10 augsti kvalificēti maniaki uzlauž jūsu māju, jūs, visticamāk, neesat tam ļoti labi sagatavojušies, kā arī viņi neļauj jums pēc sākotnējās sagūstīšanas neko atvienot. Vai es ceru, ka ne visi ir tik precīzi, bet manā gadījumā tas sākās tā, ka man gandrīz nācās ar viņiem cīnīties, jo es nezināju, kas, pie velna, ir šie cilvēki, līdz es redzēju, ka, iespējams, vislabāk nav cīnīties, jo viņi bija diezgan maz.

Tas teica, ka man ir jāizdomā, kā es dalīties ar faktisko notikumu un redzēt, vai kāds no jums uzskata, ka tam ir kāda vērtība vai nē. Arī es varu atbildēt uz jebkādiem jautājumiem, ko tā jebkad ap tēmu, ja es varu. DM darbojas arī, ja tas ir tas gadījums. Palieciet droši cilvēki <3
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Ir izveidots pavediens ar nosaukumu policijas stāsti. Jūsu ziņai vajadzētu doties tur pēcnācēju un organizācijas labad.
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Ak, nezināju par šo pavedienu. Vienkārši domāju, ka varbūt kādam FINS ir interese, ja tāda vispār ir, bet es domāju, ka varētu mēģināt dalīties ar šo nodarbību veltītā pavedienā, ja jums šķiet, ka tā ir laba ideja.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Noteikti, Tas būtu ļoti interesanti. Ceru, ka jums tagad ir labi. BB foruma kopiena būs pateicīga par visu no jums saņemto kopīgo informāciju. Ofc darīt ar visu drošu jums ierobežojumu.
Policistu stāsti
 

sunsiskos

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Tulkojumi nav tulkoti. Bija zem 3 ho pcp+3me pcp+4ho met
 

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Tūli uzbraucis arī tev?
 
View previous replies…

nothingwaslearnedthatday

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
16
Reaction score
11
Points
3
Šī grāmata ir angļu valodā. Ja vēlaties pastāstīt vairāk par to, kā viss gāja, nosūtiet man DM.. Man joprojām ir aktīva izmeklēšana, jo mani atlaida, lai es varētu kārtīgi izkrāpēt lietas, manuprāt. Tāpēc man ir jācenšas lidot zem radara, cik vien iespējams.
 
Top