D-LAME uz lizergīnskābi?

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi,

Ja kāds vēlētos D-LAME (D-lizergīnskābes metilesteri) pārvērst karboksilskābes formā (lizergskābe), vai būtu standarta, ka to veic, hidrolizējot esteri ar kaut ko līdzīgu NaOH/KOH un pēc tam neitralizējot to ar HCL?

Kādā temperatūrā varētu veikt šo reakciju? Man nav pieejams rotovaps, un es vēlos uzturēt pēc iespējas zemāku temperatūru, lai lizērgskābe nesadalītos.

Paldies par palīdzību.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ļoti labs jautājums, sārmaina hidrolīze noteikti racemizēs produktu, ko jūs, visticamāk, nevēlaties. Es iedomājos, ka ar jauno metodi ar karboksila aktivatoru var strādāt tā, ka hidrolīze notiek vienlaikus ar amidāciju, tādējādi atstājot substrāta hiralitāti tādu, kāda tā ir. Veids, kā es to lielā mērā dokumentēju, arī lika man izlasīt apgalvojumu, saskaņā ar kuru sintēze etilacetātā var veicināt iegūtā amīda iznākumu, jo etilesteris veidojas stiu no skābes. Tagad es nevaru atcerēties, vai tas tika komentēts attiecībā uz lizergskābi vai tikai SPPS (cietās fāzes peptīdu sintēzi).
 

PlanckB1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Liels paldies par palīdzību

Tagad saprotu, ka man noteikti vajadzēja atsaukties uz skābo hidrolīzi, tāpēc paldies par norādījumu, ka sārmainā hidrolīze racēmizētu produktu. Vai ir iespējams, ka D-LAME hidrolizējas līdz karboksilskābes formai bez karboksila aktivatora klātbūtnes? Vai arī tas veido LSA (amīdu) bez aktivatora? Atvainojiet, ja es nepareizi sapratu jūsu atbildi, bet vai jūs joprojām izmantotu etilacetātu kā šķīdinātāju, ja mēģinātu veidot lizergskābi? Vēlreiz paldies par palīdzību, atvainojos, ja saku lietas, kurām nav lielas jēgas, joprojām cenšos uzlabot savu izpratni.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Lai pārliecinātos, ka saprotu, jo neesmu ļoti izglītots ķīmijā, vai jūs sakāt, ka LSMeEster var tieši reaģēt ar PyBOP bez hidrolīzes un joprojām iegūt LSD?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Vispirms ir nedaudz skaidrs, ka D-LAME ir izejviela, un mēs cenšamies par katru cenu saglabāt hiralitāti, peptīdu ķīmija ir diezgan līdzīga, bet tai ir arī vajadzība pēc liela iznākuma, jo tā ir atkārtojama, un kumulatīvi zudumi sadārdzina produktu. Mēs varam pieņemt nedaudz pieticīgāku iznākumu par labu produkta tīrībai. Jāņem vērā, ka hidrolīze klasiskā izpratnē ir atsevišķa procedūra un tiek izmantota bāziskā hidrolīze. Es nekad neesmu dzirdējis par skābes apstākļiem šim slavenajam jutīgajam substrātam, kur, kā es iedomājos, sāktu rīkoties neķītri ar produktu, un, tā kā skābe būtu katalizators, produkts sāks sadalīties, kad tas veidosies. Pieņemsim, ka nepiemērojams, aktivators, no kuriem es izvēlos PyBOP Var reaģēt ar karboksilu, lai padarītu to reaģētspējīgu pret nukleofīliem, piemēram, amīniem, cita terciārā amīna (MeEt2N) klātbūtnē, kuram jāķer iegūtais protons. Jāizmēģina, vai AcOEt ir saderīgs vai nē, bet šim aktivatoram ir ļoti maigi apstākļi. Es atrodos smieklīgā situācijā, ka nevaru būt operatīvs ar visvienkāršāko no reakcijām... ja ergot ekstrakts bija izejviela, tad sārmainā hidrolīze ar KOH bija veids un iegūtā izo izmantošana ar racēmizāciju. Ja sākums ir tīrs D esteris, esmu pārliecināts, ka ir izstrādātas tiešas procedūras, kas beidzas ar sekundāro amīdu. Iespējams, ar kādu katalītisku triecienu, kas nepieciešams, lai hidrolizētu daļu estera, tāpēc arī etilacetāts būtu pakļauts, un tas var būt gan laba, gan slikta ziņa.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Sveiki, es sinhronizāciju veicu daudzas reizes. Jūs varat to palaist sārmainā ūdenī inertā atmosfērā 50 °C temperatūrā līdz pilnīgai izšķīdināšanai, tad vairākas stundas maisīt un paskābināt maisījumu, lai izšķīdinātu jūsu aminoskābes hidrāta formu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Tā ir fenomenāla ziņa, ņemot vērā apstākļus, vai varat norādīt enantiomēru attiecību un iznākumu, varbūt aģentu un substrāta koncentrāciju ar šķīdinātāja tilpumu. Vai vismaz beilšteina stila īsu procedūras aprakstu, ko es varu izstrādāt ar vismazāko pētniecības un izstrādes laiku un zaudējumiem. Hidrolīze bez hirālās iedarbības ir tas, ko mēs visi vēlamies, lai mums būtu sākuma procedūra, ar ko strādāt. Lūdzu, palīdziet kopienai ar aprakstošas procedūras mēģinājumu. Ja tā palīdzēs man, es plānoju lielāko daļu dot bez maksas, lai būtu daudz vairāk tādu, kas jums pateiksies un piedzīvos dzīvi mainošu ceļojumu.
 

PsychedelicDog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2023
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Mani interesē arī aprakstoša procedūra. Es teiktu, ka visgrūtākais lsd izgatavošanā ir iegūt lizergskābi, d-lamam ir liels potenciāls, jo tas ir plaši pieejams.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Atvainojiet puiši muļķīgs jautājums

D-lizergīnskābes metilesteris CAS 4579-64-0

Vai tas ir psihoaktīvs? Paldies
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kādu dienu... kādu dienu....drīzāk līdz tam laikam, kad d-lame būs aizliegta un viņi būs atraduši citu veidu, kā to apiet, bet kādā savas dzīves posmā es to sasniegšu... vēl ir vesela grāmata par fenetilamīniem, ar ko man droši vien vajadzētu sākt!
 
Top