darknet pārdevēji, kas ir saistīti ar vai izmanto koplietošanas noliktavu - palīdziet man to aptvert.

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Esmu veicis nelielu iepirkšanos, kas pārauga darknet pārdevēju izpētē, jo pamanīju kaut ko, kas piesaistīja manu uzmanību. Man šķiet, ka tas, kas tiek reklamēts kā atsevišķi pārdevēji, ir tikai viena un tā paša pārdevēja unikāli marķētas aizsegs vai arī tie kaut kādā veidā sadarbojas, apzināti vai neapzināti, izmantojot kopīgu trešās puses noliktavu, kas klientiem nosūta pasūtījumus.

Pirmo reizi to pamanīju, kad pasūtīju 4 heroīna paraugus no 4 unikāliem pārdevējiem, kuri, šķiet, nav nekādā veidā saistīti, 2 no NL, 2 no DE.

Divi paraugi no NL parādījās iesaiņoti tāda paša veida aploksnē (lai gan atšķirīgā krāsā), adreses etiķete ir identiska (ar vienādiem izmēriem, fontu, izkārtojumu, teksta lielumu), abiem tika izmantots vienāds dizains un pasta zīmogu kombinācijas, un abi sūtījumi tika nosūtīti no vienas pilsētas. Izmantotā slēpšanas metode bija identiska, produkts tika iepakots vienādi, izmantojot identisku iepakojumu un slēpšanas materiālu. Mani nepārliecinās, ka abus sūtījumus nav nosūtījis viens un tas pats pāris. Pats izstrādājums bija vienāds, un abos gadījumos tas tika reklamēts kā afgānisks.
Attiecībā uz DE paraugiem abos gadījumos tika reklamēts, ka tie nāk no Irānas. Ļaujiet man abus pārdevējus saukt par pārdevēju A un pārdevēju B. Agrāk es pirku no pārdevēja A un pasūtīju paraugus no A un B vienlaicīgi. A nepieņēma pasūtījumu, tāpēc tika saņemts tikai viens - no pārdevēja B. Kad tas tika saņemts, tas bija iesaiņots tāpat kā mans iepriekšējais pasūtījums no pārdevēja A. Tas pats iepakojuma veids, tie paši materiāli, tā pati adreses etiķete.

Tagad, dažas nedēļas vēlāk, es sastādīju iepirkumu sarakstu nākamajam pasūtījumam, salīdzinot piegādātāju cenas, piegādes izmaksas un produktus, ko tie piedāvā. Es pamanīju pārdevēju C, kas arī atrodas DE, tāpat kā A un B, kas vienkārši izskatās biedējoši līdzīgs pārdevējam A. Tie paši produkti un to reklamētā izcelsme un tīrība (piemēram, identiska K adatu un akmeņu kombinācija, maisījums un S izomērs, visi no Indijas, gandrīz identiskas cenas [piemēram, 1 eiro atšķirība par to pašu produktu un svaru]), ārkārtīgi līdzīgs produktu klāsts līdz pat mazāk populāru produktu kombinācijai, piemēram, 2-mmc, 3-cmc, 3-mmc, un vai es jau minēju, ka viņi tajā pašā laikā ir "atvaļinājumā"?

Kas attiecas uz līdzīgu produktu kombināciju, izcelsmes un tīrības piedāvājumu, es varu saprast, ka dažādi pārdevēji varētu saņemt produktus no viena un tā paša vairumtirdzniecības importētāja. Piemēram, kāds vairumtirgotājs ieved valstī heroīna ķieģeli, tāpēc lielākajai daļai pārdevēju šajā valstī tad ir viens un tas pats produkts, no vienas un tās pašas izcelsmes ar tādu pašu deklarēto tīrību. Citā valstī varētu būt cits vairumtirgotājs, tāpēc arī tur lielākajai daļai pārdevēju būtu tas pats produkts, bet no citas valsts. Tas būtu loģiski un būtu tirdzniecības hierarhijas dabisks rezultāts. Taču tas neizskaidro, kāpēc no dažādiem pārdevējiem nosūtītie pasūtījumi izskatās tā, it kā tos nosūtījusi viena un tā pati persona, izmantojot vienus un tos pašus materiālus, no vienas un tās pašas pilsētas.

Vai es šajā jautājumā pārāk daudz lasu un vai tas viss ir tikai nejaušību virkne? Vai arī šie pārdevēji ir kaut kādā veidā saistīti, vai varbūt tie ir tikai virtuāli pārdevēji, kas savus pasūtījumus pārsūta uz kopīgu noliktavu, kura tos izpilda un nosūta pārdevēju vārdā? Vai esat pamanījuši ko līdzīgu? Vai man vajadzētu dalīties ar nosaukumiem vai veikt papildu izpēti? Apspriedīsim šo jautājumu, vēlos uzzināt jūsu domas.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Iespējams, tikai drop shippers starpnieki peļņas gūšanas nolūkā.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Tas ir bieži sastopams. Esmu dzirdējis runas par to vietnē Reddit pirms kāda laika. Iepriekšējos tirgos, kas tika noņemti, cilvēki atsauksmju sadaļā komentēja, ka 2 pārdevēji ir viena un tā pati persona. Esmu redzējis runas par to arī par dread.

Dažreiz tas ir acīmredzami, visredzamākais, ko esmu redzējis, bija 2 pilnīgi vienādi amati, izņemot atšķirīgu lietotājvārdu un profila attēlu, tādu pašu aprakstu un visu. Pat cilvēki atsauksmēs bija kā wtf.
 
Top