Deka durabolīns

nucky

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2022
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Deka durabolīns, šis savienojums tiek klasificēts kā nandrolons jeb 19-nortestosterons. To pirmo reizi izgatavoja uzņēmums Organon to izmantoja osteoporozes (kaulu audu zudums), dažu veidu anēmijas ārstēšanai. Deka durabolīns ir kopīgs šķirošanas steroīdu tas liek šķidrumu cīpslās, lai padarītu tās vairāk eļļotas, ja jūs dažas locītavu sāpes izzustu ar deka lietošanu. Tas nav remonts cīpslas pilnībā grūts, ka jums būtu nepieciešams cilvēka augšanas hormons, arī Igf arī ar dažiem citiem peptīdiem, ka es pieminēt citā amatā. Tagad deka ir lielisks steroīdu kultūrisms un spēka apmācību, jo šķidruma tas liek uz locītavām un ūdens aizturi muskuļos, jums izskatīsies lielāks un pilnīgāks par deka tas ir augsts anaboliska reitings 125, lai būtu precīzi, deka ir ilgstoši darbojas steroīdu tas ir pusperiods 6 dienas, jūs sāksiet redzēt rezultātus 3 nedēļu lietošanas laikā. Rezultāti būs lieliski šķirošanas mērķiem devas var ievērojami atšķirties no 300mg nedēļā. Tāpat kā ar kādu steroīdu, ja jūsu mēģina būt pilnīgs zvērs, jums būs nepieciešams to push to man patīk palaist to pie gramu vai 1000mg vai vairāk par 2 mēnešiem. Blakusparādības var būt gyno vai kuce tits jūs saņemsiet tikai tad, ja jūsu jutīgi pret estrogēnu, ja jūs esat, jūs varat lietot daudz anti estrogēnu pie zema dara, lai novērstu estrogēnu blakusparādības. Arī antiestrogēnu tabletes ir lētas un viegli atrodamas. Nobeigumā šis medikaments ir izveidojis daudzus pasaules klases fiziķus, kā daudzos jūs varētu zināt. Piemēram, Arnolds Schwarzenegger un Sylvester stallone kopā ar daudziem citiem. Tas ir ļoti labs steroīds, ko izmantot, lai palielinātu lielāko daļu un iegūtu daudz muskuļu. Būs pievienot dažas fotogrāfijas par to, kā es gatavot / brūvēt manu steroīdi no sākuma līdz beigām šonedēļ. Ja jums ir jautājumi, rakstiet man

Nucky
 

moleraj

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 11, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Lieliski sader ar testo depo, 12 nedēļas 🚲. Tas palielina spēku un muskuļu masu. Katru nākamo treniņu jūs spiedīsiet spēcīgāk.
 
Top