Delta 8-THC ir likumīgs Šveicē?

chost

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 17, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi,
Diemžēl manas zināšanas ķīmijā un tiesību zinātnē ir pārāk ierobežotas, lai spriestu, vai delta 8-THC Šveicē ir likumīgs.
Šeit es atradu šādu informāciju (tulkotu angļu valodā):

Sintētiskie kanabinoīdi
Jebkura viela (izņemot a, b, d un f sarakstos iekļautās kontrolējamās vielas), kuras struktūra ir atvasināta no indola,
neatkarīgi no tā, vai indola struktūras oglekļa atoms ir aizvietots ar slāpekļa atomu, veicot aizvietošanu:

image4.png

- slāpekļa atomu (1. pozīcijā) ar alkil-, alkenil-, aril- vai heterocikliskām struktūrām, kurās ir vismaz 3 oglekļa atomi;

un papildus

- indola 3. pozīcijā ar karbonila, karboksilskābes estera vai karboksilskābes amīda struktūru, kas ir papildus aizvietota jebkurā veidā un jebkurā apjomā un var būt savienota ar indola struktūru.
Šīs struktūras var būt aizstātas jebkurā veidā un jebkurā apjomā indola struktūras 2., 4., 5., 6. un 7. pozīcijā.

Sintētiskie kanabinoīdi 2

Jebkura viela (izņemot a, b, d un f sarakstā iekļautās kontrolējamās vielas), kuras struktūra ir atvasināta no
6H-benzo(c)hromen-1-ola (6H-dibenzo(b,d)pirān-1-ola), neatkarīgi no nefenola benzo gredzena hidrogenēšanas pakāpes, aizvietojot:
image7.png

- 3., 6. un 9. pozīcijā ar jebkurām alkilgrupām.

Vai delta 8-THC ir sintētisks kanabinoīds saskaņā ar vienu no diviem galvenajiem kritērijiem?
Vai kāds varētu man palīdzēt? Paldies
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Esmu gandrīz pārliecināts, ka delta 8 nav sintētiskā . Vai es kļūdos?
 

chost

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 17, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Tas dabiski sastopams nezālēs, bet tikai 0,1 % robežās.
Viss, ko jūs varat iegādāties, ir izgatavots no CBD, skatiet šeit https://bbgate.com/threads/cbd-delta-8-sop.7306/.
Es gribētu zināt, vai no ķīmijas viedokļa tas ietilpst vienā no divām iepriekš minētajām definīcijām.
 
Top