Diazepāma alternatīva ? ieskaitot RC, ja nepieciešams

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Hi Organics and All,
Es gribēju uzzināt; man ir izrakstīts valium thereis apmēram pirms 3 gadiem, man ir 44 gadi. Pirmo reizi tikos ar bnz un ļoti skeptisks.
Sākumā es to neņēmu, bet ļoti ponctually. 2mg, es zinu, ka tas ir zemesrieksti.
Es tiešām patiešām veicu visus piesardzības pasākumus, lai nepieļautu augošu akoutumansi vai jebkāda veida nevēlamu ietekmi.
Patiesībā es nevaru gulēt. hiper modrs. bs. jebkurā gadījumā.
Es uzskatu, ka daudz efektīvāk ir 2-3 dienas ik pēc 15d, nekā katru dienu būt nedaudz diaz, kā to visu noteica docs.

Atpakaļ Tagad es varu teikt, ka nekad ļaunprātīgi neizmantoju diaz, [es domāju] patiesībā es lietoju šāvienus par 10-15mg ik pēc 15d. Ne katru mēnesi. Pieņemsim, ka 3 gadu laikā es lietoju <10 kastītes 2mg un 1 kastīti 5mg.
Fakts ir tāds, ka tas vairs nedarbojās, es joprojām jūtos anksiozi, bet joprojām nevaru gulēt vai atdzist (nerunāju par zolpidēmu, 50 mg ir innefectiv, bet mani sapņi kļuva funky ļoti).
Visbeidzot, man bija iespēja saņemt 1 kastīti 0,5 xanax , joprojām skeptisks; es ņēmu tikai 1 pirms brokastīm un vienu pirms pusdienām. didnt feelt liels atšķirība ar diaz, bet var būt neliels neliels neliels efekts.
Es patiešām nevēlos būt atkarīga no bnz un gribētu zināt, vai ir alternatīva "vecajam labajam diaz", spēcīgāka, pat RC, ilgs hal life nav xanax , un nav draudīgs, robežās, ko mēs visi zinām šeit.....

Jebkuri padomi ir apprecire appreciates. Thx Organics un visiem !
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Izklausās, ka esat bijis piesardzīgs, lietojot benzoaktīvos līdzekļus, kas ir laba pieeja, ņemot vērā atkarības un tolerances iespējamību.

Ņemot vērā jūsu pieredzi un vēlmi izvairīties no atkarības, šeit ir dažas alternatīvas:

Gabapentinoīdi (piemēram, gabapentīns, pregabalīns): Šos medikamentus dažkārt lieto ārpus zāļu saraksta trauksmes un miega problēmu ārstēšanai. Dažiem cilvēkiem tās var būt efektīvas, neradot tādu pašu atkarības risku kā benzo, lai gan tām ir savas blakusparādības un ļaunprātīgas lietošanas iespēja.

Hidroksizīns: Antihistamīns ar anksiolītiskām īpašībām. Tas nerada atkarību un var tikt lietots kā alternatīva trauksmes mazināšanai vai miega atvieglošanai.

Buspirons: Bezbenzodiazepīna anksiolītisks līdzeklis, kas parasti tiek labi panests. Tam nepieciešams laiks, lai veidotos organismā, tāpēc tas nav noderīgs akūtas trauksmes gadījumā, bet var būt noderīgs hroniskas trauksmes gadījumā.

Melatonīns: miega problēmu gadījumā var būt noderīgs melatonīns vai melatonīna receptoru agonisti, piemēram, Ramelteons*. Tie var palīdzēt regulēt miega ciklus bez atkarības riska.

Pētnieciskās ķīmiskās vielas (RC): Dažkārt tiek izmantots etizolams (tienodiazepīns, kas tehniski nav benzo), lai gan ir vērts atzīmēt, ka tam ir līdzīgs risks kā tradicionālajiem benzo. Tāpat jābūt ļoti piesardzīgiem, lietojot RC, jo to drošuma profils nav tik labi noskaidrots, un tie var būt saistīti ar ievērojamu risku.

Ja esat nolēmis atrast spēcīgāku benzo vai benzo līdzīgu vielu, Сlonazepāms varētu būt vistuvāk tam, ko meklējat ilgākas darbības un vienmērīgākas iedarbības ziņā. Tomēr atkarības risks joprojām pastāv, tāpēc ir ļoti svarīgi līdzsvarot efektivitāti un drošību.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Danke Herr Theophrastus, par dalīšanos ar to visu.
Mans tumšais slinkums spiež mani paredzēt diazepāma avārijas komplektu (skatoties n skatoties nordiazepāma sintēzi, kā tas būs, mani vairāk aizrauj ķīmija...).
Bet šķiet, ka ieradums nesamazina - atgriežas normālā bāzē - kā citas narkotikas? Es tiešām esmu piesardzīgs, un man vajag 60-70mg, lai sasniegtu hipnotisko efektu, ko es gribu, un dažreiz, ja es neesmu pareizos iestatījumos, es garām vilcienu,,,, paliekot nomodā, bet diazed### šie bzn ir ļaunums.
Gabapentīns ir kā lūgt īpašu statusu , un tā ļoti vēroja ive atzīmēja šeit.
Hidroksizīna metabolīti ir cetirizīns, un kopā ar diazepāmu tas man izraisa murgainus miegus...
Tāpēc man tagad ir labi ar melatonīnu otc un doksilamīnu otc vai nu. mazas devas. es varu gulēt vieglāk, manuprāt, bet nejūtu anksiolītisko efektu, nav. un es esmu feeelin reibonis, kas mēdz samazināties dienas pēc dienas.
tschuu Organics n all.
 

TheJungleCorp

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 21, 2024
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Deals
2
Sveiki,
Kāda jauka atbilde no Paracelsa
Katrā ziņā es kā "darbinieks" par farmācijas produktiem mēģināšu sniegt jums dažus padomus. Vienīgais, ko varu ieteikt, ir turēties tālāk no jebkādiem benzo, tie rada neticamu atkarību, un tas ir biežs solis, ko es redzu cilvēkiem, kuriem izrakstīts diazepāms. Ilgstoši ļaunprātīgi lietojot šos medikamentus, ir briesmīgas blakusparādības, tāpat kā citas cietās narkotikas, piemēram, kokss.
Atslābināšanās vai trauksmes gadījumā daži mūsu klienti lieto liriku (pregabalīnu), kas, kā redzu, ir mazāk ļaunprātīgi lietojams, bet tas ir dārgāks un grūtāk pieejams melnajā tirgū, vismaz šeit, nezinu, vai tas ir ASV vai citās valstīs.
miegam daži cilvēki, kas vēlas izvairīties no benzo, lieto zolpidēmu (neesmu novērojis, ka tas iedarbotos uz jums).
Citi benzo, kas rada mazāku atkarību, saskaņā ar manu pieredzi ir lormetazepāms (noktamīds).
Šeit Spānijā ir Orfidal, como LG izmanto miega trauksmes problēmas, kas ir lorazepam 1mg un visi cilvēki dod priekšroku pār vispārīgo lorazepam (2-5mg) Par to, ka efektīvāka ar mazāk fosare, es nezinu, kāpēc, bet daudzi cilvēki saka, orfidal (lorazepam 1mg) ir labāka nekā vispārīgo lorazepam 5mg varbūt kāds, piemēram, @Paracelsus ar dziļāk zināšanas var paskaidrot. Tas notiek arī ar citiem benzo, piemēram, trankimazīnu (alprazolāmu) un rivotrilu (klonazepāmu).
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Paldies, centīšos atbildēt. Ir daži faktori, kas varētu izskaidrot, kāpēc cilvēki uzskata, ka Orfidal vai citas firmas versijas ir "labākas" nekā ģenēriskās alternatīvas, lai gan aktīvā viela ir tāda pati.
  • Kvalitātes un efektivitātes uztvere: Cilvēki bieži vien uzskata, ka zīmolu zāles ir efektīvākas par ģenēriskajām zālēm, pat ja aktīvā viela ir identiska. To ietekmē placebo efekts, kad cilvēki psiholoģiski sagaida labākus rezultātus no labi pazīstama zīmola, kas var izraisīt subjektīvu pašsajūtas uzlabošanos.
  • Reputācija un uzticība zīmolam: Tādi zīmoli kā Orfidal (lorazepāms), Trankimazin (alprazolāms) un Rivotril (klonazepāms) ir ar sen nostiprinājušos reputāciju. Pacienti un pat veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēji var vairāk uzticēties šiem zīmoliem, jo tie ir pazīstami jau ilgu laiku un tos atbalsta labi pazīstami farmācijas uzņēmumi.
  • Palīgvielas un neaktīvās sastāvdaļas: Lai gan gan zīmolu, gan ģenērisko zāļu aktīvā viela ir vienāda (piemēram, lorazepāms), palīgvielas (neaktīvās sastāvdaļas, ko izmanto kā pildvielas vai saistvielas) var nedaudz atšķirties. Šīs sastāvdaļas var ietekmēt to, cik ātri zāles uzsūcas vai kā tās jūtamas pēc lietošanas (piemēram, cik ātri tās sāk iedarboties). Daži cilvēki ir jutīgi pret šīm atšķirībām un var uzskatīt, ka viņiem konsekventāk iedarbojas firmas ražotāja versija.
  • Bioloģiskā pieejamība: Lai gan ģenēriskajām zālēm ir jābūt bioekvivalentām firmas zīmolu zālēm, var būt nelielas bioloģiskās pieejamības atšķirības (cik daudz zāļu nonāk asinsritē un cik ātri). Pat nelielas atšķirības, jo īpaši tik spēcīgām zālēm kā lorazepāms, dažiem cilvēkiem var radīt sajūtu, ka Orfidal (1 mg) ir efektīvāks nekā ģenēriskais lorazepāms, pat lietojot lielākas devas.
  • Mazākas devas uztvere ar labāku iedarbību: Daži cilvēki dod priekšroku Orfidal 1 mg, jo viņiem šķiet, ka tas nodrošina spēcīgu iedarbību ar mazāku devu, salīdzinot ar vispārīgo lorazepāmu (piemēram, 2-5 mg). Daļēji tas varētu būt saistīts ar uztveri par labāku absorbciju vai saskaņotību ar zīmolu versiju, radot sajūtu, ka viņi saņem spēcīgāku iedarbību pat ar mazāku miligramu devu.
  • Zīmolu preparātu konsekvence: Zīmolu preparāti parasti nodrošina stingru kvalitātes kontroli, kas varētu nodrošināt konsekventāku iedarbību ar katru tableti. Cilvēkiem var šķist, ka zīmolu versiju iedarbība ir paredzamāka nekā ģenērisko zāļu, kur var rasties nelielas atšķirības no partijas uz partiju.
  • Trauksme un psiholoģiskais komforts: Bieži vien cilvēkiem ar trauksmi rodas psiholoģiska pieķeršanās konkrētiem medikamentiem, kas viņiem ir palīdzējuši pagātnē. Ja Orfidal vai Trankimazin viņiem iepriekš labi palīdzēja, viņi var justies pārliecinātāki, ka pie tā paliks. Pāreja uz ģenērisko zāļu versiju var radīt nenoteiktību, kas var pasliktināt trauksmi, liekot viņiem uztvert ģenērisko zāļu versiju kā mazāk efektīvu.
  • Tablešu fizikālās īpašības: Zīmolu medikamenti bieži vien izskatās citādi nekā ģenēriskie. Piemēram, var atšķirties tabletes izmērs, forma, krāsa vai pat garša, un daži pacienti jūtas ērtāk, ja viņiem ir pazīstams zīmolu zāļu izskats. Ja ģenēriskais medikaments ir citāds, viņi neapzināti to var asociēt ar zemāku kvalitāti vai efektivitāti.
  • Mārketinga ietekme: Farmaceitiskie uzņēmumi veic lielus ieguldījumus savu zīmolu zāļu mārketingā. Laika gaitā ārstiem var rasties vēlme izrakstīt noteiktu zīmolu zāles, jo īpaši, ja iepriekš pacientiem ar tām ir bijuši labi rezultāti. Šī priekšroka var tikt nodota pacientiem, kuri pēc tam pieprasa tos pašus zīmolus.
  • Ārstu ieteikumi: Daudzos gadījumos ārsti var dot priekšroku zīmola zāļu izrakstīšanai, jo viņi uzticas šim produktam vai viņiem ir lielāka pieredze ar to. Pacienti bieži uzticas sava ārsta vērtējumam, un, ja viņiem iepriekš ir izrakstīts Orfidal vai Trankimazin, viņi var justies drošāk, izvēloties šīs, nevis ģenēriskās zāles.
  • Valstij specifiski noteikumi: Spānijā var būt stingrākas vai specifiskākas vadlīnijas attiecībā uz tādu zīmolu medikamentu kā Orfidal ražošanu, nodrošinot nedaudz augstākus standartus vai vienveidību, uz ko pacienti paļaujas pat salīdzinājumā ar ģenēriskajiem medikamentiem, kas ražoti saskaņā ar maigākiem standartiem.
Lai gan nav noteikta farmakoloģiska iemesla, kāpēc Orfidal (lorazepāms 1 mg) vai citi firmas benzodiazepīni, piemēram, Trankimazīns un Rivotrils, būtu "labāki" par saviem ģenēriskajiem analogiem, psiholoģisko faktoru, nelielo formulas atšķirību un personīgās pieredzes kombinācija veicina uzskatu, ka firmas zīmola zāles ir efektīvākas. Katra indivīda reakcija uz zālēm var nedaudz atšķirties atkarībā no dažādiem faktoriem, tostarp absorbcijas, iepriekšējās pieredzes un psiholoģiskā komforta, tāpēc šis jautājums ir sarežģīts.
 

JustAnother0rganic

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 13, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
duknow citur, bet frankreich, tie, kas var precribe, un tie, kas var pārdot officines darbojas vairāk n vairāk kā parasto preču pārdevēji vai kā salarees.
obligāti ir jālasa un (jāmēģina) saskatīt to tablešu dinamika, ar kurām viņi jūs baro... vienkārši jautāt viņiem un klausīties vai vērot viņu ķermeņa valodas ir dīvaini paši par sevi. tomēr ne vienmēr.
Es jūtu, ka vienkārša THC tinktūra varētu aizstāt lielu daļu šī bizness, bet es esmu metāla ķeceris.
 
Top