Atšķirība starp metamfetamīna HCl, sulfātu vai fosfātu?

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Es lasīju, ka farmaceitiskais metamfetamīns bieži ir sulfāts vai fosfāts?
Vai tie ir līdzīgi pēc iedarbības, varbūt ne kādam, kam nepieciešams izgatavot kūpināmus kristālus, bet kādam, kas vēlas lietot iekšķīgi ?

Cik viegli ir pārvērst brīvo bāzi sulfātā vai fosfātā?

Un par HCl ražošanu, vai ir vienkāršs veids, kā izmantot sērskābi vai sālsskābi 10 % koncentrācijā bez papildu koncentrēšanas soļa?
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Visvienkāršākais veids ir izšķīdināt metamfetamīna frībāzi nelielā daudzumā Coleman degvielas (proporcijā 1:10 ~).
Sagatavojiet skābes šķīdumu: 1 ml koncentrētas sērskābes vai ortofosfātiskās skābes 9 ml tīra IPA. Un pievienojiet šo šķīdumu pilienu pa pilienam. Pievienojiet lēnām un maisiet. Tajā pašā brīdī degvielas šķīdumā redzams balts pulveris. Pievienojiet līdz 5-6 pH.
Pēc tam filtrējiet, izmazgājiet ar acetonu un filtrējiet vēlreiz. Veiksmi.
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
tas ir ļoti noderīgi un interesanti. tikai lai pārliecinātos, ka pareizi saprotu.

Pēc kratīšanas un cepšanas metodes veikšanas es nonācu pie Coleman degvielas šķīduma, kurā ir metamfetamīna frībāze.

no otras puses, es sagatavoju jaunu skābes šķīdumu ar 9 ml tīra IPA un 1 ml vai nu sērskābes, vai ortofosfātskābes.

Es lēnām pievienoju šo jauno šķīdumu savam reakcijas šķīdumam, un metamfetamīns pārvērtīsies HCl pulverī?

Starp citu, vienīgā sērskābe, ko es varu nopirkt, arī ir 10 %.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es neizvēlētos 10 % hcl. Tev ir jāpatur prātā, ka katrā iepildītā ml ūdens izšķīdina gramu metamfetamīna, tāpēc tev ir jāsaglabā ūdens un tas jāiztvaicē vai jānoņem metamfetamīna hcl atpakaļ (vai arī tas jāzaudē), tas ir gāzēšanas skaistums, nav ūdens. Es pieņemu, ka otrā izvēle būtu sērskābe, kas atšķaidīta ar nepolāru šķīdumu. Mana H²SO⁴ ir 95+%, un tas ir pārāk spēcīgs, lai pievienotu neatšķaidītu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tās visas ir vienas un tās pašas reakcijas. Protonizācija. Tas ir tieši tas pats neatkarīgi no tā, kādu Lūisa skābi jūs izmantojat, pieņemot, ka jūs to pievienojat, nevis gāzējat. Nekad neesmu redzējis fosfātu vai sulfātu, izmantojot gāzēšanu
 
Top