Metilamīna un metilamīna hcl atšķirība

Brambus

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2024
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Cienījamais lasītāj,

Esmu meklējis labu skaidrojumu starp diviem reaģentiem metilamīnu un metilamīna hidrogēnhlorīdu, bet nevarēju atrast nevienu.
Galvenais jautājums ir, vai mefedrona sintēzei var izmantot metilamīna hcl metilamīna vietā un kāpēc to var izmantot mefedrona sintēzei vai kāpēc ne?
Ceru uz jūsu atbildi un iepriekš paldies!

Sveicieni,
Brambus
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Metilamīns ir CH³NH². Metilgrupa un amonjaka grupa tā ir gāze pie atmosfēras spiediena un temperatūras. Metilamīns HCL ir tas, ko daži cilvēki sauc par metil-amonija hlorīdu. Tas ir CH³NH³- Cl+. Pie atmosfēras spiediena un temperatūras tas ir cieta viela. Vai redzat atšķirību? MAC slāpeklim ir pievienots papildu ūdeņradis. Tā kā ūdeņradim parasti ir 1 elektrons un 1protons, un stabilam atomam valences orbītā ir pāra skaits elektronu, tas cenšas piesaistīt vienu. Hloram ir 17 elektronu, no kuriem 7 atrodas tā valences slānī, tāpēc tas arī meklē vienu un pieķeras šim ūdeņradim. Ja varētu šo ūdeņradi no turienes atdalīt, tad tas būtu metilamīns. 🤔 ir vajadzīga bāze, pietiekami spēcīga, lai atņemtu ūdeņradi no slāpekļa, pie kura tas ir piesaistīts. Līdz ar elektronu aiziet arī protons, ap kuru tas riņķo, tāpēc to varētu saukt par deprotonizāciju. Tā mēs to saucam, bet tā ir skābes neitralizācija. Ūdeņraža hlorīds ir skābe. Iespējams, to varētu izdarīt dažas spēcīgas bāzes. Vislētākais no man zināmajiem ir sārms. Nātrija hidroksīds NaOH, ja es ņemtu CH³NH³ un pievienotu NaOH,
CH³NH³+NaOH->CH³NH²+ HOH(H²O) NaCL( SALT). TĀPĒC IEROBŪVU METHILAMONIJA Hlorīdu, pievienoju tam sārmu, un tā izveidojās 1 sāls molekula, 1 ūdens molekula, un no tagadējā metilamīna tika atdalīts papildu H. Vai jūs zinājāt, ka metilamīna hcl ( un visu hcl) sastāvā ir 1 mols metilamīna un 1 mols hcl. Lai neitralizētu 1 molu hcl, ir nepieciešams 1 mols NaOH 😜 ko tas, kurva, nozīmē? Ja paņemat MENH² HCL molu masu un atņemat MeNH² molu masu, jums ir hcl molu masa. Tas ir apmēram... 36 grami vai kaut kas tamlīdzīgs. Tagad paskaties uz NaOH molmasu, idk, 31 g? Neatkarīgi no šiem skaitļiem, 31/36 = cik daudz sārma jums nepieciešams, tikai molekulāri vienāds daudzums ar hcl, ja MAC. Pievieno to un tadā, tas ir metilamīns. Pārējā šī kursa daļā ievadiet kredītkartes informāciju nākamajā lapā. " 2. nodaļa, "Ak, sūdi, metilamīns ir gāze, un tā smird un aizdusina jūs".
 

Brambus

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2024
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Liels paldies par eleborātu skaidrojumu, tā bija tieši tā informācija, kas man bija vajadzīga! Tagad es zinu, kā es varu izlaist metilamīnu caur gāzes ģeneratoru un izšķīdināt to destilētā ūdenī!
 
Top