Dihidroheroīns un 6-monoacetildihidromorfīns no DHC

adgn445

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Šeit ir diezgan vienkārša sintēze, ko atradu šajā tīmekļa vietnē: https://bluelight.org/xf/threads/wo...o-morphine-at-home-work.933255/#post-15862587.

"

Iespējams, tā ir nopietnāka ķīmija, nekā lielākā daļa cilvēku spēj vai interesējas, bet ir vienkāršs, divu soļu process, kā izgatavot dihidroheroīna un 6-monoacetildihidromorfīna (tā galvenā metabolīta un tikpat aktīva) maisījumu HBr sāļu veidā, kas piemērots injekcijām vai smēķēšanai.
1. Kodeīna brīvā bāze ar hidrogenēšanu pārvērš dihidrokodeīna bāzē. Gāzveida H2 ir pagājušā gadsimta produkts, un tas rada nevajadzīgu risku. Drīzāk diezgan labi var izmantot katalītisko pārneses hidrogenēšanu. Bāzi izšķīdina metanolā, uzmanīgi pievieno katalizatoram kolbā (derēs jebkurš Pt vai Pd katalizators uz jebkura nesēja, ar jebkuru slodzi), pievieno 5 līdz 7 mol amonija formāta (1 -1,5 g uz g kodeīna), maisot istabas temperatūrā stundu vai divas, filtrē katalizatoru pār celītu (noskrāpē virsējo slāni un saglabā to nākamajam reizē). Iztvaicēt metanolu un sadalīt atlikumu starp ūdeni un DCM/hloroformu, žāvēt ar MgSO4, iztvaicēt DCM. Bum, gandrīz 100 % dihidrokodeīna bāzes iznākums.
2. Izšķīdina DHC bāzi etiķskābē, 1 g/2,5 ml. Tad pievieno 2,5 ml 33 % bromūdeņraža etiķskābē vai tā ekvivalentu ("slepeno mērci" šai pārveidošanai var pagatavot, uzbūvējot sausa HBr ģeneratoru un iemaisot to sausā etiķskābē, kas ir stabila diezgan ilgu laiku). Tagad to visu ievieto biezu sienu stikla spiedtvertnē vai citā veidā, lai novērstu gāzes izplūdi, un iegremdē to verdoša ūdens vannā uz divām līdz trim stundām. Nekas nedrīkst vārīties vai iztvaikot, un tam jāpaliek mierīgam. Pēc vārīšanas beigām to izņem no vannas, atdzesē ar tekošu ūdeni, uzmanīgi atver vāku (HBr un etiķskābes tvaiki) un lēnām pievieno aukstu metanolu. Pēc tam maisījumu iztvaicējiet uz leju, cik vien varat. Pievieno vēl metanola. Atkārtojiet, līdz iegūstiet sausu kraukšķīgu pulveri. Visbeidzot ar minimālu metanola daudzumu izskalo to no kolbas un ievada iztvaicēšanas traukā, kur lieko metanola daudzumu noņem ar maigu karstumu, vakuumu vai abiem.
Tā kā nevienā no šiem posmiem neko būtisku neizmet, iegūtie daudzumi ir tik tuvu ideālam, cik vien iespējams. Pēc salvetes aizmugurējās malas matemātikas aprēķiniem iegūst apmēram 1,4-1,5 gramus efektīvi tīra dihidroheroīna (bez griešanas un ar dāsnām porcijām, vismaz 300 dolāru uz ielas) uz gramu kodeīna (8,99 dolāri par gramu aptiekā netālu no manis) plus darbs (12 stundas) un reaģenti (iespējams, ne vairāk kā 200 dolāru vairākām partijām). Patiesais izaicinājums ir aprīkojums, bet pat tad to var improvizēt, ja zini, ko dari.

Tā nav virtuves ķīmija, bet tā ir vistuvāk heroīna pagatavošanai no kodeīna. Par to var pateikties Kenetam Rīsam un Jūras spēku Veselības institūtam. Tas tika iesprausts zemsvītras piezīmē rakstā par kādu aizdomīgi līdzīgu savienojumu. ASV valdība rūpējas par mazajiem, ziniet?

"

(Sci-hub dokumenta url: https://sci-hubtw.hkvisa.net/10.1021/jo0206871)

Tagad man ir dihidrokodeīna tartrāts. DHC continus tabletes, konkrētāk. Vai man DHC tartrāts jāpārvērš brīvajā bāzē? Kā man to darīt? Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Labdien, jā, jums ir nepieciešams. Izšķīdiniet ūdenī, pievienojiet nedaudz NaOH vai NaHCO3 un pēc tam ekstrahējiet ar DCM/hloroformu. Izžāvējiet ekstraktu virs bezūdens MgSO4 (vai Na2SO4). Dekantējiet šķīdumu no žāvētāja un iztvaicējiet šķīdinātāju. Iegūsiet DHC brīvo bāzi.
 
Last edited:

poweronoff

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Arī es vēlos to noskaidrot. Man ir DHC 120 mg tabletes, kāds ir labākais veids, kā iegūt tīrāko DHC? Ar aukstu ūdeni?
Un pēc ekstrakcijas ievietot DHC tartrātu bāzē ar amonjaku?
 
Top