Amfetamīna tiešā destilācija

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Man vēl nav izdevies pagatavot amfetamīnu. Jautājiet visiem meistariem. Kāpēc pēc NaBH4 reducēšanas reakcijas pabeigšanas brīvo amfetamīna viršanas temperatūras produktu nevar tieši destilēt? Es gribu zināt principu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es veltīju pārāk daudz laika, lai atrastu jums atbildi. Varu tikai teikt, ka sintēzē, ko lasīju, ķīmiķis pirms destilēšanas paskābināja rm līdz ph3 ar hcl, lai iznīcinātu lieko NaBH⁴. Vai jūs to darāt?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Es tikko izlasīju rakstu, un izrādās, ka RM ir jāpievieno šķīdinātājs, lai to paskābinātu. Es jau esmu reaģējis RM uz PH3. Tagad šaubos, vai man to vajadzētu iztvaicēt līdz sausumam. Es baidos, ka pēc iztvaicēšanas nekas nepaliks.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Līdz šim brīdim šī bija reakcija bez šķīdinātāja? Nē, es to nekad neesmu redzējis. Jūs mēģinājāt destilēt sausu pulveri? Tajā jau ir šķīdinātājs. Kas tas ir, DCM? Metanols? Es arī vēlos norādīt, ka pie ph 3 nav brīva amfetamīna, tas ir jebkuras skābes, ko jūs izmantojāt, konjugāta sāls, domājams, hidrohlorīds.
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
FcEWenPu5L
V3EGXY9Mkt

Es ievēroju video sagatavošanu + HCI uz RM, bet es izmantoju HCI šķidrumu + acetonu, nevis HCI gāzi, kā parādīts pirmajā fotoattēlā! Sarkanais teksts norāda, ka es pievienoju 3 cm3 32% HCI un 30 cm3 acetona un samaisīju. Pēc tam, kad kopā tika sasniegts RM, pH bija 3 ~ 4, tāpēc es to uzsildīju, lai iztvaicētu acetonu. Man šķita, ka es varētu iegūt kristālu, bet RM temperatūra jau pārsniedza 100, un izplūstošie dūmi bija ļoti kvēli. Es nekavējoties pārtraucu, lai RM atdzistu, līdz jau bija pulksten 10. Gluži kā otrajā attēlā. Vai manā aprakstītajā procesā ir kaut kas nepareizs? Es gribu zināt, kāpēc tas vēl nav izkristalizējies
. Starp citu, vai jūs varat man pateikt, vai amfetamīnu var destilēt zem pazemināta spiediena? Cik daudz spiediens jāsamazina un kāda temperatūra nepieciešama? XD Es tevi tik ļoti mīlu, elks.
 
Top