Orange Alcohol Sleeping pills Diskusija: Alkohols un miega zāles

risk of significant side effects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Alkohols un miega zāles

Alkohola un jebkuru miega tablešu mijiedarbība ir īpašs divu vielu mijiedarbības gadījums, kas samazina vai nomāc centrālās nervu sistēmas darbību.

Neraugoties uz miega tablešu daudzveidību, var droši apgalvot, ka vielas, kas samazina nervu sistēmas darbības līmeni, pastiprina viena otras darbību. Tieši šeit rodas vairums briesmu, kas saistītas ar alkohola un miega tablešu kombināciju. Īpaši tas attiecas uz sintētiskajām zālēm.

Neatkarīgi no lietošanas secības cilvēks riskē saskarties ar pārāk lielu sedāciju (dziļu miegu), kas neļaus viņam pamosties ar kādu iekšēju (vemšana) vai ārēju (ugunsgrēks) negadījumu.

Neaizmirstiet arī par spēcīgo papildinošo efektu, kas rodas, bieži lietojot sedatīvo līdzekļu kombinācijas.

Bet īsumā izskriesim galvenos miega tablešu veidus un iespējamos riskus, ko rada to mijiedarbība ar alkoholu.

Benzodiazepīna trankvilizatori (diazepāms, temazepāms, triazolams). Alkohols pastiprina benzodiazepīnu iedarbību un otrādi. Dažiem, piemēram, Temazepamam, alkohols papildus var izraisīt paradoksālas reakcijas: uzbudinājumu, agresīvu uzvedību, patoloģisku reibumu.

Nēbenzodiazepīnu miega tabletes (zolpidēms, zaaleplons, ezopiklons). Alkohols kombinācijā ar šīm vielām arī pastiprina nomācošo ietekmi uz centrālo nervu sistēmu un palielina elpošanas nomākuma risku. Arī zāļu iedarbība nākamajā dienā pēc lietošanas kopā ar alkoholu var būt sliktāka. Turklāt alkohols palielina miega tablešu atkarību izraisošo iedarbību.

Tricikliskie antidepresanti (doksepīns). Arī šeit sistēma darbojas nevainojami - alkohols var pastiprināt dažus doksepīna CNS nomācošos efektus.

Antihistamīna līdzekļi (difenhidramīns, doksilamīns). Pastiprināta sedatīvā un hipnotiskā iedarbība. Var rasties problēmas ar urinēšanu.

Barbiturāti (butabarbitāls, sekobarbitāls, fenobarbitāls). Barbiturāti šaurās terapeitiskās darbības jomas dēļ ir īpaši bīstami un paši par sevi izraisa toksisku iedarbību. Ko teikt par kombināciju ar alkoholu - visa negatīvā ietekme reizinās par kārtu. Tas ietver veselu virkni blakusparādību: no koordinācijas zuduma, emociju kontroles zaudēšanas, nekontrolētas uzvedības līdz fiksācijas amnēzijai, ķirurģiskās anestēzijas līmeņa sedācijai un bronhu spazmām, kas ir atbildīgas par lielāko daļu ar šīm vielām saistīto nāves gadījumu.

Melatonīna agonisti (Ramelteons). Ramelteona gadījumā var piesardzīgi apgalvot, ka pārmērīgas CNS nomākuma risks ir nedaudz mazāks. Tomēr zāles nav ieteicams lietot kopā ar alkoholu, jo tas var palielināt nekontrolētas un neparastas uzvedības, kā arī depresijas saasināšanās risku.

Oreksīna receptoru antagonisti (suvoreksants, lemboreksants, daridoreksants). Arī šeit situācija izskatās nedaudz drošāka, tomēr centrālās nervu sistēmas nomākuma risks saglabājas. Var būt arī dienas miega traucējumi un psihomotorisko traucējumu pastiprināšanās.

Es neņemu vērā augu izcelsmes un viegli aktīvus miega līdzekļus, piemēram, baldriānu, kumelītes, melatonīnu un citus. Tie arī attiecas uz vispārējo noteikumu par pastiprinātu centrālās nervu sistēmas nomākumu, tomēr ir ļoti jācenšas, lai to darbība kombinācijā ar alkoholu nenodarītu nopietnu kaitējumu organismam.
 
Last edited by a moderator:

sillywillyhilbilly

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
15mg zopiklona un alkohols (3 glāzes hennessey lol) ...nav labākā kombinācija man ir ārkārtēja ilūzija par atturību. garīgi es esmu manāmi atslābis, bet mans ķermenis jūtas nedaudz smagnējs. noteikti nav mana kombinācijas izvēle. domāju, ka id dalīties ar to, ko es jūtos. noteikti būs plaisa manā atmiņā novēlu man veiksmi!
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
257
Reaction score
279
Points
63
Paskaidrojiet man, kāpēc izvēlējāties izmantot tieši šo kombināciju? :)
...nevajadzētu rasties problēmām ar atmiņu, ja alkohols tiek lietots ilgstoši (izstiepjot baudu).
 

tonymontana2023

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Veicu šīs divas lietas (dažādās dienās), un kaut kā joprojām esmu dzīvs

7L litri alus + 5mg etizolama, pēc tam devos uz darbu (braucu ar motorolleri).

1/8 daļa degvīna + 2mg flunitrazepāma + 2 maisiņi afgāna (4,2g)

DO NOT ATTEMPT EITHER OF THESE, even for a person with high tolerance combos like these are VERY LIKELY TO BE FATAL
 
Top