Red Alcohol Tramadol Diskusija: Alkohols un tramadols

dangerous combination

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Alkohols un tramadols

Kad cilvēks lieto alkoholu, tas nonāk smadzenēs, kur ietekmē noteiktu neirotransmiteru, tostarp GABA un glutamāta, darbību. Šiem neirotransmiteriem ir nozīme garastāvokļa, uzvedības un citu kognitīvo funkciju regulēšanā. Alkohols palielina GABA aktivitāti, kas var izraisīt relaksācijas un baudas sajūtu. Tas arī samazina glutamāta aktivitāti, kas var izraisīt kognitīvo funkciju traucējumus, piemēram, atmiņas zudumu, grūtības skaidri domāt un palēninātu reakcijas laiku.

Tramadols ir recepšu pretsāpju zāles, ko galvenokārt lieto vidēji stipru līdz stipru sāpju ārstēšanai. Kad tramadols tiek lietots iekšķīgi, tas uzsūcas asinīs caur gremošanas traktu. No turienes tas nonāk smadzenēs, kur tas saistās ar opioīdu receptoriem. Tramadols var arī kavēt serotonīna un norepinefrīna, kas, cita starpā, ir neirotransmiteri, kuri piedalās sāpju uztverē, atpakaļsaistīšanos. Biežākās tramadola blakusparādības ir reibonis, miegainība, slikta dūša un aizcietējums. Smagākas blakusparādības var ietvert elpošanas nomākumu.

Tramadola un alkohola kombinācija var būt bīstama, jo abas vielas ir depresanti, kas nozīmē, ka tās palēnina smadzeņu darbību. Lietojot kopā, šī kombinācija var palielināt miegainības, elpošanas nomākuma, komas un citu un citu ar centrālās nervu sistēmas nomākumu saistītu blakusparādību risku.

Starp blakusparādībām, kas raksturīgas alkohola un tramadola kombinācijai, var arī izcelt:
  • Paaugstināts intrakraniālais spiediens un atkārtotas galvassāpju epizodes.
  • Bieža slikta dūša, vemšana un sāpes vēderā.
  • Lielāka iespēja izraisīt aknu bojājumus nekā lietojot šīs vielas atsevišķi.
  • Nieru darbības traucējumi līdz pat nieru mazspējai.
Arī alkohols var pastiprināt tramadola iedarbību uz organismu un palielināt pārdozēšanas un citu nopietnu blakusparādību risku. Piemēram, alkohols var palielināt aknu bojājumu risku, kas atsevišķas Tramadola lietošanas gadījumā ir ilgstošas iedarbības sekas.

Ir bijuši smagu krampju lēkmju gadījumi, kad tramadols tiek lietots kombinācijā ar vienu vai otru vielu. Alkohola gadījumā tas, visticamāk, ir saistīts ar aknu darbības traucējumiem un Tramadola daudzfaktoru iedarbību uz neiromediatoriem. Lai gan Alkoholam un tramadolem ir atšķirīgi iedarbības punkti, tie var sinerģiski pazemināt krampju slieksni.

Visbeidzot, dažādi pētījumi liecina, ka vienlaicīga alkohola un tramadola lietošana palielina atkarību izraisošas vielas lietošanas iespējamību un ir tieši saistīta ar augstāku mirstību.

Ņemot vērā visus apstākļus, mēs iesakām izvairīties no šādas kombinācijas.
 
Last edited by a moderator:

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Esmu mēģinājis ar 400 mg tramadola, 6 alus un diviem šāvieniem degvīna. Pirmos divus alus jutu alkohola un tramadola iedarbību vienlaikus, pēc ceturtā alus bija tikai alkohols, tramadola iedarbība pilnībā izzuda. Domāju, ka, ja tu nedzer daudz, tas nav tik bīstami, bet tas ir atkarīgs no tā, cik daudz tu dzer.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Pilnīgi noteikti. Un tieši atkarība no devas padara šo kombināciju diezgan bīstamu. Jo gan alkohols, gan opioīdie analgētiķi ir tādu vielu pārstāvji, kuru devas daudziem cilvēkiem ir diezgan grūti kontrolēt procesā. Un sekas šajā gadījumā var būt ļoti smagas.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Hei, tur :) Atvainojos, ka kavēju jūsu sarunu šeit, bet es domāju, ka varbūt jūs būtu ieinteresēts sniegt detalizētu rakstu par kokaīna un alkohola maisījumu :) Tas ir ļoti izplatīts maisījums, kas pat patīk cilvēkiem ārpus narkotiku kopienām, un es gribētu redzēt jūsu detalizētu viedokli par šo tēmu :)

Atvainojiet, negribēju šeit pārvilināt šo konvo.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Varbūt es varētu to izmēģināt un uzrakstīt savu pieredzi, tomēr tas nebūs drīz, šobrīd ceļoju un ārpus savas pilsētas nejūtos pilnīgi droši, izmēģinot dažus maisījumus. Ja pagaidītu mēnesi vai divus, domāju, ka varētu sniegt detalizētu pieredzi.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Man ir liela pieredze par šo maisījumu, bet būtu interesanti par to izlasīt vairāk no medicīniskā/psiholoģiskā viedokļa. :)
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Tomēr, un es aizmirsu to pierakstīt, tas manu alkohola izturības slieksni padarīja daudz zemāku. Pēc tam, kad es to uzrakstīju, es izdzēru vēl divus alus, kas būtu mans parastais dzeršanas režīms svētkos, un es sāku justies daudz vairāk piedzēries, nekā parasti jūtos ar tādu pašu devu. Es noteikti neiesaku šādu kombināciju.
 
Top