Green Orange Alcohol Cocaine Diskusija: Alkohols un kokaīns

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Alkohols un kokaīns

Alkohols kalpo kā nomierinošs līdzeklis, kas mazina smadzeņu darbību, savukārt kokaīns darbojas kā stimulējošs līdzeklis, kas to paātrina. Ja šīs divas vielas tiek kombinētas, tās var izraisīt bīstamu mijiedarbību, kas var izraisīt virkni negatīvu blakusparādību un apdraudējumu veselībai.

Viens no būtiskākajiem alkohola un kokaīna kombinācijas draudiem ir paaugstināts pārdozēšanas risks. Alkohols var pastiprināt kokaīna eiforizējošo iedarbību, kas var veicināt abu vielu pārmērīgu lietošanu.

Vienlaikus kokaīns mazina alkohola nomierinošo iedarbību, un racionāli spriedumi un subjektīvi stāvokļa novērtēšanas kritēriji kļūst neskaidri. Cilvēks var patērēt daudz vairāk, nekā vajadzētu, paliekot pārliecināts, ka viss notiek pareizi.

Turklāt alkohols var palielināt kokaīna uzsūkšanos asinīs, kas var izraisīt lielāku narkotiku koncentrāciju organismā. Tas var palielināt krampju un nopietnu sirds problēmu risku: aritmiju un hipertensiju.

Viltus atturības sajūtas, palielināta patēriņa un pastiprinātas uzsūkšanās rezultātā var rasties arī dehidratācija, galēji traucējumi un pat aptumsums.

Visi šie faktori ievērojami palielina pārdozēšanas un ārkārtas situāciju risku.

Vēl viena ar šo kombināciju saistīta problēma ir kokaetilēns. Alkohols metabolizējas aknās. Kokaīna klātbūtnē var notikt transesterifikācija - kad etanola etilgrupa tiek aizstāta ar kokaīna metilgrupu. Rezultātā rodas kokaetilēns, kas ir aktīvs un toksisks abu vielu atvasinājums.

Kokaetilēnam ir spēcīga stimulējoša un eiforizējoša iedarbība. Tas bieži vien veicina arī agresīvu uzvedību. Taču visnepatīkamākais ir tas, ka tam ir postoša ietekme uz aknām, sirdi un asinsvadiem, kā arī ievērojami palielinās sirdslēkmju risks.

Ilgstoša, regulāra šīs kombinācijas lietošana var izraisīt kombinētu atkarību, sirds, aknu, smadzeņu bojājumus un garīgās veselības problēmas, piemēram, trauksmi, depresiju, paranoju un psihozi.

Ja nolemjat lietot šo kombināciju, iesakām to darīt pēc iespējas retāk un iepriekš noteikt patēriņa ierobežojumus pēc daudzuma un biežuma un ievērot tos paša procesa laikā.

Ņemot vērā iepriekš minēto, mēs iesakām šo kombināciju lietot ļoti piesardzīgi.
 
Last edited by a moderator:

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
manā gadījumā vieglāki dzērieni, piemēram, 5 l alus, ir labi, nav problēmu. bet, piemēram, koncentrētāks alkohols, dažos gadījumos degvīns, džins (0,5-1 l), mana personība pilnībā mainās. bija divi gadījumi, nevienu no tiem neatceros. viens smieklīgs stāsts, otrs ar draudzeni kļuva traģisks gandrīz tad, kad naktī atgriezos mājās. Es devos pie ārsta, un viņi konstatēja, ka tas izraisa patoloģisku piedzeršanos.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
i MŪSU PIENĀCĪGI PĒC PIRMĀJAM, KAS PIENĀCĪGI PATĪK Kokaīns pēc pirmās rindas... Bet tā slimo atkarību vairs nedzeru bez kokas, tāpēc pārtraucu dzert un vairs nedzeru kokaīnu. Bet, ja es to darīju, tad paģiras manās acīs nebija tā vērtas.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
VISI man pazīstamie koksa dzērāji ir arī smagi dzērāji, daudzi ir alkoholiķi. Ja viņi varētu atteikties no alkohola, viņi, visticamāk, spētu atteikties arī no koksa.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Visvairāk es zinu, dont viņi nonāk problēmās daudz ātrāk nekā tie, kas bauda kokaīnu, kā tas ir. un ir koksa vadītāji, kas lieto katru dienu 0,5 gr un viņiem ir ''normāla'' dzīve jums ir tādi, kas smēķē nezāli un šņauc kādu kokaīnu nedēļas nogalēs.
es pazīstu dažādus koksa lietotājus. bet es zinu, ka atmest ir grūti visiem, vismaz atmest uz visiem laikiem.
 
Top