Red Amphetamine Heroin Diskusija: Amfetamīns un heroīns

dangerous combination

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Amfetamīns un heroīns
Amfetamīna un heroīna kombinācija ir īpašs gadījums, kad tiek kombinēts stimulējošs un nomācošs centrālās nervu sistēmas līdzeklis. Šī ir viena no kombinācijām, kas rada reālus riskus veselībai un dzīvībai un vienlaikus sola riskantam cilvēkam neaizmirstamu pieredzi.

Šāda veida kombinācijām ir sava mitoloģija, savi varoņi un savs nosaukums - speedball. Klasiskais speedball ir kokaīna un morfija kombinācija, taču šo terminu var lietot arī amfetamīna un heroīna kombinācijai.

Stimulējošo un nomācošo vielu kombinācija narkotiku sinerģijas dēļ bieži vien dod spēcīgāku iedarbību nekā viena no abām narkotikām, ja tās lieto atsevišķi, un tiek uzskatīta par īpaši bīstamu maisījumu, kas var viegli izraisīt sirdslēkmi, elpošanas apstāšanos un nāvi.

Vielu sinerģija ir abpusēji griezīgs asmens. No vienas puses, tā izraisa spēcīgu baudas pieplūdumu un eiforiju, apkopo divu vielu iedarbību, bet bez trauksmes sajūtas, nejutīguma un citiem subjektīviem trūkumiem. Un, no otras puses, tas rada lielas briesmas savstarpējās mijiedarbības dēļ, kad amfetamīna stimulējošā iedarbība liek organismam izmantot vairāk skābekļa, ļaujot lietot lielākas opioīdu devas, savukārt heroīna nomācošais efekts palēnina elpošanas ātrumu.

Vislielāko bīstamību, kā vienmēr, rada individuālā tolerance, subjektīvās sajūtas un devu neievērošana. Šīs vielas kombinācijā var īslaicīgi slēpt viena otras iedarbību. Cilvēks jūtas ne tikai labi, bet ļoti ļoti labi, un tas viņu stimulē paaugstināt likmi jaunā kārtā.

Šāds scenārijs var izraisīt nopietnus sirds un asinsvadu un elpošanas sistēmas sarežģījumus. Nospiežot abu narkotiku tipiskās negatīvās blakusparādības, lietotājs var kļūdaini uzskatīt, ka viņam ir lielāka tolerance vai ka viņš ir mazāk apreibis, nekā tas ir patiesībā. Tas var novest pie nepareiza vienas vai abu narkotiku devas novērtējuma, kas novedīs pie letālas pārdozēšanas.

Ja runa ir par klasisko spīdbolu, risks ir ļoti augsts kokaīna ļoti īsā darbības perioda dēļ, tad kombinācija ar amfetamīnu nedaudz samazina bīstamību - tā iedarbība ilgst ilgāk. Tomēr riski veselībai, elpošanai un dzīvībai nebūt nav tendēti uz nulli un joprojām ir redzami pie apvāršņa.

Bet pat tad, ja cilvēks šo kombināciju labi panes, prot un var kontrolēt vielu devas, vienmēr atceras, ka sajūtas var maldināt, briesmas ar to nebeidzas. Laika gaitā amfetamīna un heroīna kombinācija (speedball plašā nozīmē) var radīt spēcīgu savstarpēju atkarību ar smagu abstinenci, recidīviem un galu galā pārdozēšanu. Tas ir ceļš, kas ved vienā virzienā.

Tiem, kas tomēr plāno izmēģināt šo kombināciju, varu ieteikt labu noteikumu, kas ir piemērots visām kombinācijām, īpaši riskējot ar dzīvību.

Lietojiet pusi no katras vielas parastās devas.

Tāpat nelietojiet abas vielas vienlaicīgi. Šeit mēs pievēršamies prioritātes jautājumam, kas ir diezgan individuāls. Apkopotā informācija liecina, ka labu pieredzi var sniegt šāda shēma: heroīns - 1-2 stundas - amfetamīns.

Atklāts paliek arī jautājums par labāko lietošanas veidu, jo intravenozas injekcijas ir saistītas ar lielu risku, bet arī ar spēcīgāko pieredzi, savukārt šņaušana var sniegt nedaudz lielāku drošību, bet palielināt vielu patēriņu un pazemināt pieredzi.
 
Last edited by a moderator:

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
41
Reaction score
6
Points
8
Kāda kombinācija būtu jādod cilvēkiem, kas atkarīgi no heroīna amfetamīna atkarības ārstēšanai, lai viņi varētu pamest heroīnu un sākt lietot amfetamīnu?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Es ceru, ka esmu jūs pārpratusi. Vai jūs jautājat, kas būtu jādod cilvēkiem ar atkarību no opioīdiem, lai viņiem attīstītos atkarība no amfetamīna?
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
41
Reaction score
6
Points
8
Jūs saprotat, es gribu nopirkt un pārdot amfetamīnu, bet neviens no šeit esošajiem nekad iepriekš nav lietojis amfetamīnu vai kokaīnu, es gribu zināt, vai amfetamīns iedarbosies uz cilvēkiem, kuri lieto heroīnu(brūno cukuru vai smacku), vai nē.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Amfetamīni un opiāti iedarbojas uz dažāda veida receptoriem un ierosina atšķirīgus procesus. Tie iedarbosies, bet cilvēki neaizmirsīs par opiātiem, ja jau ir no tiem atkarīgi. Pamatojoties uz pieredzi, cilvēki, kuri lieto opiātus un sāk lietot stimulantus, palielina letālu komplikāciju risku, ja vien iespējams, kombinējot šīs vielas. Tāpat, acīmredzot, būs augsts dubultas atkarības attīstības risks. Tas slikti ietekmēs vietējos iedzīvotājus.
 
Last edited:
View previous replies…

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
41
Reaction score
6
Points
8
Tātad, vai man būtu jāapsver iespēja iegādāties vai izgatavot amfetamīnu, vai nē, jo šeit cilvēki patērē smēķēšanu, jo šeit nekad netiek lietoti stimulanti.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Tas ir atkarīgs no jums. Jūs varat izvēlēties sniegt pakalpojumu, kas citādi nebūtu pieejams, taču tas negarantē, ka jums būs klienti. Ja cilvēki nelieto nekādus stimulējošos līdzekļus, bet lieto heroīnu, tas nebūt nenozīmē, ka viņi lietotu stimulējošos līdzekļus, ja tie būtu pieejami. Varbūt vienkārši nav pieprasījuma. Ja jūs vēlaties pelnīt naudu, kāpēc jūs vienkārši nesaņemat darbu? Varbūt tu varētu sākt spēlēt videospēles twitch - šķiet, ka tā mūsdienās visi jaunieši pelna iztiku...
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Uz šo jautājumu jums jāatbild pašiem. Iesaku pieturēties pie šajā sadaļā izklāstītās tēmas - vielu savienošana. Pievērsiet uzmanību lietotāju ar pieredzi ziņām tieši zemāk.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
159
Points
43
Jā, tas "iet uz darbu". Tomēr ne tā, kā jūs domājat. Amfetamīni vai kokaīns neapmierinās opiātu atkarību. Opiāti pretstatā kokaīnam vai amfetamīniem ir pilnīgi atšķirīgas lietas. Iespējams, ka tie nemainīs vienu atkarību pret otru. Viņi tikai pievienos vēl vienu atkarību savu problēmu sarakstam. Jums būs jānodrošina opiāti, lai apmierinātu viņu atkarību.
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Tātad... Ko, jūs gatavojaties radīt pieprasījumu tur, kur tā vispār nav, divreiz? Šīm vielām ir pilnīgi atšķirīgas klientu grupas. Godīgi sakot, tas, ko jūs ierosināt, ir diezgan bezcerīgi. Es domāju, ka jūs varētu panākt, ka saujiņa cilvēku ir atkarīgi no heroīna, iedodot viņiem tā kaudzi un pēc tam sākot viņiem to pārdot, tikai ziniet, ka, ja ir elle, jūs 100% tur nokļūtu. :p Jums labāk atrast kaut ko citu, ko pārdot, ja jūs man jautājat. Psihedēliķi lielākoties ir diezgan droši, un tie kļūst diezgan populāri, un ir diezgan daudz tādu, kurus ir vērts pārbaudīt.

Es faktiski darīju IV šo kombināciju katru dienu gadiem ilgi. Pēdējos pāris gados es pārgāju no amph uz meth un dažreiz H vietā tika izmantots oxy, morfijs, fent vai kāds cits, bet tas viss būtībā ir tas pats. Amfetamīniem un opioīdiem noteikti ir sinerģija, bet, ja jūs lietojat mazu devu viena un pēc tam pievienojat otru, vai ja jūs lietojat pienācīgu devu viena un pēc tam pievienojat nelielu devu otra, tie var viens otru pārsātināt.
a
Tā var būt diezgan bīstama kombinācija, ja nezināt, ko darāt. Lielas stimulantu devas var palīdzēt jums lietot vairāk opioīdu, nesaslimstot (ne pārāk konsekventi, ja jūs man jautājat), tāpēc pārdozēšana kļūst iespējamāka.

Un, protams, kokaīns un opioīdi ir daudz bīstamāka kombinācija. To sauc par ātrās bumbas lietošanu.
 
Last edited:

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Kad SWIM bija smags i.v. lietotājs un injicēja speedball (heroīns + krekss) daudzas reizes dienā, katru dienu, labu gadu skaitu, viņš no rītiem pamostoties mēdza būt narkotiski slims, un, ja viņam pie sevis bija tikai heroīns, viņš to nešļakstīja, lai izveseļotos, pat ja viņam bija ļoti narkotiski slikti, viņš to nedara. Viņš gāja un pelnīja naudu, uzdarbojās un darīja visu nepieciešamo, līdz nesaņēma savu otro "speedball" sastāvdaļu - kreku, lai varētu to sajaukt un tikai tad šaut sev vēnās. Dažreiz viņš iešļakstīja tikai kreku, bet nekad tikai heroīnu. Toreiz tas šķita bezjēdzīgi un izšķērdīgi.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Tas, ko jūs aprakstāt, parāda šīs bīstamās kombinācijas visaptverošo spēku, kas viegli noved pie tikpat bīstamas kombinācijas - atkarības. Ņemot vērā sastāvdaļu bīstamību, ikvienam, kurš spēja pārvarēt šo ceļa daļu, ir tiesības uz otro dzimšanas dienu.
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Ja es pamostos un man būtu kāds heroīns, man tas būtu jāpaņem, lai izskalotu sviedrus. Tad eju grūstīties par visu pārējo, Jēzus nekādā gadījumā nevarētu vilkt sev slimu.
(viss pagātnes laikā, man vairs nav šo rūpju)
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
"Visu patērējošā jauda", kas ir lielisks veids, kā raksturot šo kombināciju (brūna/balta).
, es ļoti tuvu zināju šo visu patērējošo spēku arī tikpat patērējošo atkarību, kas nāca ar to.
Jautrāk es pamēģināju brūno/metānu intravenozā intravenozā.
Vienkārši sajutu metamfetamīnu.
 
Top