Orange Ketamine Amphetamine Diskusija: Ketamīns un amfetamīns

risk of significant side effects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ketamīns un amfetamīns

Ketamīns & amfetamīns ir divas vielas no dažādām grupām, kurām ir atšķirīgi darbības mehānismi un iedarbība, ja tās lieto kopā.

Amfetamīns palielina noteiktu neirotransmiteru līmeni smadzenēs, galvenokārt dopamīna un noradrenalīna līmeni. Tas palielina modrību, koncentrēšanās spējas un enerģiju.

Savukārt ketamīns ir disociatīvs anestēzijas līdzeklis, kas darbojas, saistoties ar noteikta veida glutamāta receptoriem (NMDA) smadzenēs. Tas darbojas kā nekonkurētspējīgs NMDA receptoru antagonists. Tas bloķē NMDA receptoru darbību, kas ir iesaistīti signālu plūsmā starp dažādu nervu sistēmas daļu neironiem. Tas izraisa uztveres izmaiņas, tostarp halucinācijas un disociāciju no realitātes.

Ir vērts atzīmēt dažus ketamīna efektus, kas var radīt problēmas kombinācijā ar amfetamīnu. Tātad ketamīns izraisa sedāciju, elpošanas nomākumu lielās devās, vienlaikus pulsa un spiediena palielināšanos, sliktu dūšu un disociāciju. Lielu devu gadījumā var rasties arī halucinācijas.

Neskatoties uz to, ka vielas darbojas galvenokārt ar dažādām receptoru sistēmām, amfetamīna stimulācijai, kas uzspiesta ketamīna iedarbībai, ir potenciāli bīstami punkti:
Pārmērīga sirds un asinsvadu slodze, hipoksija, traumatisms, psihotiski stāvokļi.

Ja lietojat amfetamīnu un pēc kāda laika ketamīnu, ēr pēdējais bloķēs stimulējošā līdzekļa iedarbību. Tomēr ļoti iespējams, ka tās atgriezīsies pēc ketamīna iedarbības mazināšanas. Tas var radīt interesantas sajūtas, bet šādas svārstības arī spēcīgi noslogo sirds muskuli.

Pastāv viedoklis, ka ketamīnu nelielās devās var lietot amfetamīna darbības beigās, lai nomierinātu un raitāk izvestu no ceļojuma. Tomēr tas neatceļ slodzi uz sirdi un asinsvadiem.

Ketamīns var arī mazināt trauksmi un paranoju, kas dažkārt rodas no stimulanta. Kulminācija ir amfetamīna secībā, tad ketamīnam raksturīga arī pastiprināta eiforija.

Visticamāk, nav nepieciešams mainīt secību un jau aktīvajam ketamīnam pievienot amfetamīnu. Pastāv pārāk intensīvu blakusparādību un nepatīkamu, murgainu pārdzīvojumu rašanās risks.

Ir ziņojumi par psihozēm ar sarežģītu klīnisko ainu, ko izraisījusi atkārtota šīs kombinācijas lietošana.

Viens no galvenajiem noteikumiem, lietojot ketamīnu un īpaši tā kombināciju ar amfetamīnu, ir līdz minimumam samazināt kustību un fizisko aktivitāti kustību kontroles problēmu un iespējamo traumu dēļ.

Šai kombinācijai nepieciešama liela pieredze darbā ar abām vielām atsevišķi, minimālo devu ievērošana, reti atkārtojumi un jēgpilna pieeja.

Ņemot vērā iepriekš minēto, mēs iesakām šo kombināciju lietot ļoti piesardzīgi.
.
 
Last edited by a moderator:

Lourenzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es domāju, ka tā bija patiešām laba pieredze bija it kā atkarīga no tā. Bija tik pārsteidzoši justies tik viļņotai un vienlaikus nomodā. Bet jums ir jāuzmanās, lai amfetamīnā neievietojat pārāk daudz ketamīna, kā es to darīju. Es saņēmu k-hole, bet jā, pat šī pieredze bija pārsteidzošs, kad jūs redzat sevi krist un jūs dont veel neko par to. Mēs to saucam par Speta, un tā nav tik smaga, kā lielākā daļa cilvēku domā, ka tā ir, ja vien jūs zināt, ka to darāt, un neņemat nepareizu līniju no kāda cita, kas to dara, un jūs nezināt, ka tā bija Speta, tad tā ir negaidīta, un tā ir smaga.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ātruma ietekmē neliels daudzums patiešām uzlabo garastāvokli, taču ir ļoti viegli pārsniegt robežu, kas nav labi. pieredze ir laba tiem, kas zina, ko dara, bet to noteikti neiesaka tiem, kam nav pieredzes.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
tas man deva ļoti labu, bet intensīvu pieredzi, līdz pēdējā reizē es to darīju. ejot ārā es atcerējos, ka esmu viens freaky pasaulē biedējoša unplessent sajūta.
Varbūt es esmu, bet šis pēdējais pārdzīvojums mani samulsināja.
Bet labā lieta ir 1 stunda, un jūs esat ārā traks daļa, lai tā ir labi izmēģināt combi, ja jūs lūgt mani.
Es nekad nesasniedzu šo nolādēto k-hole ofcourse tryd bez ātruma (man patīk vairāk atsevišķi), bet es nekad nevarēju sasniegt, ka dažas pēdējās rindas, lai nokļūtu šajā sauc k-whole, bet tas bija prāta kalniņš, līdz es varētu pārvietoties atkal un snort pārējo es beidzās ar vēl vairāk mulsinošu dzīves stāsts domas, ka es nekad understoud.
 
Top