Green Ketamine LSD Diskusija: Ketamīns un LSD. K flip

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Ketamīns un LSD ir halucinogēnas vielas, kas var mainīt uztveri un izziņu. Tomēr ketamīns tiek klasificēts kā disociatīva narkotika.

Šo kombināciju parasti dēvē par "K flip" vai "Kitty flip".

Šīs kombinācijas ietekme var būt ļoti savdabīga. Ketamīna spēja izraisīt ārpus ķermeņa pārdzīvojumus var samazināties, savukārt telpiskie un laika izkropļojumi var palielināties. Tas var izraisīt galēju apjukumu un grūtības uztvert realitāti.

Ketamīnu parasti lieto vai nu LSD iedarbības maksimuma laikā, vai arī tās mazināšanās laikā. Pirmajā gadījumā ieteicams ievērot piesardzību, jo var pastiprināties pārdzīvojumu un tēlu intensitāte, bet kustību brīvība un drošība var samazināties. Tas var ne tikai izraisīt trauksmi, nervozitāti un paniku, bet arī palielināt tipisku ar kritieniem saistītu traumu iespējamību.

Saskaņā ar neapstiprinātu informāciju LSD kombinēšana ar ketamīnu var pārvarēt nepieciešamo slieksni, ja ir tolerance pret ketamīnu.

Pētījumi par konkrētiem ketamīna un LSD mijiedarbības mehānismiem ir ierobežoti. Ketamīna un LSD kombinēšanas iespējamās blakusparādības un bīstamība ietver paaugstinātu psihozes risku (izpaužas kā halucinācijas un maldi), kā arī apjukumu, atmiņas grūtības un citus kognitīvos traucējumus.

Neraugoties uz to, šai kombinācijai piemīt sinerģisks efekts, un daudzi ir ziņojuši par patīkamu pieredzi, un daži to pat dēvē par savu iecienītāko kombināciju.

Mēs varam izklāstīt trīs būtiskus nosacījumus šai kombinācijai:
1. Minimālas devas, jo īpaši ketamīnam - apmēram puse no parastās devas.
2. Pieredze ar abām vielām atsevišķi.
3. Komplekts un iestatījumi.

Jāsaprot iespēja saskarties ar neparastiem un dīvainiem pārdzīvojumiem un jābūt tiem gatavam. Nesagatavotai psihei nepareizā laikā vai vietā šī kombinācija var radīt spēcīgu, nepatīkamu un kaitīgu pieredzi.

Mums vēl ir jānonāk pie pārliecinošas un ticamas informācijas par akūtiem un dzīvībai bīstamiem stāvokļiem, kas var rasties šīs kombinācijas dēļ.

Ņemot vērā iepriekš minēto informāciju, var piesardzīgi secināt, ka šī kombinācija noteiktos apstākļos var būt labvēlīgs risinājums.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Šīs kombinācijas galvenie papildu efekti (saskaņā ar personīgo pieredzi) ir šādi: ketamīna izraisītie CEV ir daudz spilgtāki, samazinās LSD izraisītais emocionālais pastiprinājums, ievērojami samazinās vēlme kompulsīvi atkārtoti lietot ketamīnu (visticamāk, pateicoties LSD atkarību nomācošajai iedarbībai). Turklāt OEV kļūst daudz mazāk krāsaini, bet parādās vairāk, un lielākoties tie ietver, dreifēšanu, sagriešanos, morfēšanu un citus līdzīgus vizuālus izkropļojumus.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Man patika kombinācija, bet es to vēlreiz nepārlasītu. interesanti. Gribētu piebilst, ka man ļoti patīk ketamīns manā devas līmenī. sevī redzu trip flash, mēs ejam, mēs smejamies, keta aptver visu, it kā viņam ir papildus spējas, viņš jūt. Iesācējiem to neiesaku, tikai tiem, kas ir pieredzējuši abas narkotikas.
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
kad es lietoju abas, tas liek man justies tā, it kā es redzētu sevi kā trešo personu 1 metru uz augšu un aiz mana fiziskā es, dažreiz jūtos kā teleportējoties dimensiju izkropļojot viens otru, ļoti ļoti spēcīga kombinācija un es pastiprinu ego izšķīdināšanu, un tā kā ketamīns ir aksiolīts, jūs varat vairāk esealy iegremdēties skābes dažādajās vizuālajās izpausmēs, un tā jūtas kā tas, ko es iedomājos dmt.
 
Top