Green Yellow LSD Marijuana Diskusija: LSD un marihuāna

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
LSD un marihuāna

Lizergīnskābes dietilamīds (LSD) ir spēcīga psihedēliska viela, kas spēj mainīt indivīda realitātes uztveri, ietekmējot neirotransmitera serotonīna līmeni smadzenēs. Savukārt marihuāna ir psihoaktīva narkotika, kas satur tetrahidrokanabinolu (THC), kurš ir atbildīgs par lielāko daļu tās iedarbības, ietekmējot endokanabinoīdu sistēmu smadzenēs, izraisot garastāvokļa, uztveres un uzvedības izmaiņas.

Ja LSD un marihuānu lieto kopā, tās var pastiprināt abu vielu iedarbības intensitāti un ilgumu, tādējādi izraisot spēcīgāku un ilgāku ceļojumu. Precīzi šo divu vielu mijiedarbības mehānismi nav pilnībā izprasti, tomēr tās var papildināt viena otras iedarbību.

Tā kā katra indivīda reakcija uz šīm vielām var atšķirties, nav iespējams precīzi paredzēt, kā LSD un marihuānas kombinācija ietekmēs cilvēku. Turklāt šo narkotiku tīrība un iedarbība var ievērojami atšķirties, kas pastiprina tādu negatīvu psiholoģisku seku risku kā trauksme, paranoja, apjukums un sirdsdarbības un asinsspiediena palielināšanās, kas var būt bīstama personām ar jau esošām sirds slimībām.

Dažos gadījumos šī kombinācija var veicināt panikas lēkmju, sliktas ceļojuma pieredzes vai psihozes attīstību. Tomēr nav iespējams ar absolūtu pārliecību apgalvot, ka šīs situācijas izraisa tikai LSD un marihuānas kombinācija. Būtiska nozīme var būt arī citiem faktoriem, piemēram, indivīda fiziskajam un psiholoģiskajam stāvoklim, kā arī uzstādījumiem un apstākļiem.

Svarīgi atzīmēt, ka pastāvīgajiem Cannabis lietotājiem ir mazāka iespējamība, ka šī kombinācija izraisīs trauksmi un citas psiholoģiskas blakusparādības.

Kopumā šo kombināciju var uzskatīt par sinerģisku, jo dažādu kategoriju vielas pastiprina viena otras iedarbību bez tiešām, akūtām un statistiski apstiprinātām dzīvībai bīstamām reakcijām veselam cilvēkam un ar jēgpilnu lietošanas pieeju. Ja indivīdam ir pieredze, rūpīga pieeja devām un viņš pienācīgi sagatavojas ceļojumam, tas var radīt aizraujošu pieredzi.

Tāpēc, ņemot vērā šos apsvērumus, mēs stingri iesakām pārdomāti pieiet šai kombinācijai.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Es atklāju, ka marihuānu var izmantot, lai ievērojami pagarinātu ceļojuma ilgumu, ja lieto devu psihedēlisko vielu (šajā gadījumā LSD) komediācijas laikā. Tomēr ievērojami palielinās psihotisko simptomu iespējamība. Turklāt ģeometrija, šķiet, mainās: tā kļūst mazāk necaurspīdīga, mazāk daudzveidīga krāsā, lēnāk kustīga un (subjektīvi) "liekas biezāka", it kā ģeometrija kļūtu viskozāka. Es neiesaku lietot marihuānu miega atvieglošanai pēc psihedēliskā ceļojuma.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Manuprāt, tas ir ideāli piemērots. Es nesmēķēju . bet man ļoti patīk nezāle, kad to lietoju, tā ir kā atjauninājums, kas iet cauri man 😄 tas palīdz man aizmigt. ja jums nav pieredzes, vismaz pirmajā reizē jums vajadzētu pieredzējušāku partneri.
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Jāizmēģina šo kombināciju kādu laiku. Vai šī kombinācija palielina slikta ceļojuma iespējamību, vai tikai veicina tā attīstību?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Jāsaprot, ka arī marihuāna ir psihedēliks un tieši iedarbojas uz 5 HT receptoriem un var pastiprināt visu to, kas tika uzsākts ar LSD iedarbību. Tas nozīmē, ka ir jāievēro šo vielu lietošanas laiks. Kaņepes ir pilnīgi droši smēķēt 4-5 stundas pēc LSD lietošanas. Ja pirms tam esat lietojis marihuānu, jūs varat sajust nevajadzīgu LSD iedarbību. Kādam šis stāvoklis var rasties, bet tikai pastāvīgie LSD lietotāji 300-400 mcg devā var smēķēt marihuānu tiešā kombinācijā, neievērojot laika grafiku.


 

OliverShultz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Paldies par dalīšanos šajā diskusijā par LSD un marihuānas kombinēšanas ietekmi. Lai gan ir interesanti izpētīt, kā šīs divas vielas potenciāli var pastiprināt viena otras iedarbību, ir svarīgi arī atzīmēt potenciālos riskus. Kā jūs minējāt, šo narkotiku tīrība un iedarbība var ievērojami atšķirties, un arī individuālās reakcijas var atšķirties. Es piekrītu, ka ir ļoti svarīgi šo kombināciju izmantot pārdomāti, jo īpaši tiem, kam jau iepriekš ir bijuši sirdsdarbības traucējumi. Starp citu, es arī atradu rakstu par CBD eļļu, kas varētu jūs ieinteresēt. Skatiet to vietnē https://www.mindbodygreen.com/articles/heres-what-makes-this-200-year-old-heirloom-best-cbd-for-relief/. Paldies, ka ļāvāt man pievienoties diskusijai, un ceru uzzināt vairāk no visiem!
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Lietojot LSD un nezāli, es nejutu nezāles iedarbību, tikai nezāle deva LSD lielu devu.
 

killer_420

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
man patīk smēķēt nezāli 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Godīgi sakot, lietojot LSD kopā ar marihuānu, mj iedarbība nav tik ļoti jūtama, bet LSD pastiprinās.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Noteikti. LSD ar savu intensitāti nomāc marihuānas iedarbību. Pēdējās kļūst par sava veida tramplīnu LSD iedarbībai, pastiprinot pārdzīvojumus un paildzinot to ilgumu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es pāris reizes kombinēju LSD + MJ.
Manā gadījumā (95 kg, bodibildings) 250 ug (no spanara, hahaha) nebija pietiekami, lai pilnībā izlidotu uz fraktālu sfēru. Emocijas bija augstas, es mīlēju visus, kurus pazinu (pat manas bijušās mīļākās pašreizējo vīru), bet nepietiek klasiskajam LSD tripam. Nogurstot, pēc 6 stundām pēc LSD lietošanas es lietoju savu mēreno 100-140 mg spēcīgāko MJ devu.
Rezultātā es vēl 4-5 stundas biju izstumts no vēlamās pasaules.
Un, protams, pirms LSD vismaz 24 stundas nebija MJ.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Godīgi sakot, tas bija mans pirmais LSD brauciens pēdējo piecu gadu laikā vai pat ilgāk.
 
Top