Psilocybins Dextromethorphan (DXM) Green Orange Diskusija: Psilocibīni un dekstrometorfāns (DXM)

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Psilocibīni un dekstrometorfāns (DXM)

Psilocibīns, psilocibīna sēņu aktīvais savienojums, organismā tiek pārvērsts par psilocīnu. Psilocīns galvenokārt darbojas kā serotonīna (5-HT) receptoru, īpaši 5-HT2A apakštipa, agonists. Tiek uzskatīts, ka šī darbība ir tā psihedēliskās iedarbības pamatā. Psilocīns iedarbojas arī uz citām neiromediatoru sistēmām, bet mazākā mērā. Tās ietver izmainītu realitātes uztveri, vizuālas un dzirdes halucinācijas, kā arī domāšanas, garastāvokļa un apziņas izmaiņas. Fizioloģiski tas var izraisīt zīlīšu paplašināšanos, paātrinātu sirdsdarbību un asinsspiedienu.

Bieži sastopamās blakusparādības ir slikta dūša, galvassāpes un dezorientācija. Tas var izraisīt arī psiholoģisku diskomfortu un saasināt pamatā esošās psihiatriskās slimības, īpaši psihozi.

Dekstrometorfāns (DXM ) ir disociatīvs anestēzijas līdzeklis, kas galvenokārt darbojas kā NMDA receptoru antagonists. Tas ietekmē arī citas sistēmas, tostarp serotonīna un norepinefrīna transportierus, un tam piemīt sigma-1 receptoru agonista aktivitāte. Terapeitiskās devās DXM darbojas kā klepu nomācošs līdzeklis. Lielākās devās tas izraisa disociatīvu, eiforisku un halucinogēnu iedarbību.

Nevēlamās blakusparādības ir reibonis, slikta dūša un kustību kontroles traucējumi, un lielās devās tas var izraisīt disociatīvus stāvokļus, halucinācijas un serotonīna sindromu.

Psilocibīna sēņu un DXMkombinācija ir saistīta ar sarežģītu farmakoloģisko mijiedarbību to atšķirīgo darbības mehānismu dēļ. Tas var izraisīt neparedzamu un pastiprinātu iedarbību. Serotonīna sindroma, kas ir potenciāli dzīvībai bīstams stāvoklis, risks ir īpaši palielināts abu vielu serotonīnerģiskās aktivitātes dēļ.

Tā kā abas vielas ir halucinogēni, to kombinācija var pastiprināt halucinācijas un maņu traucējumus. Tas var izraisīt dziļākus psiholoģiskus pārdzīvojumus, bet palielina arī tādu negatīvu seku risku kā panikas lēkmes, apjukums, biedējošas halucinācijas (bieži dēvētas par "bad trip") un psihozes.

Var rasties pastiprināta ietekme uz sirdsdarbību, asinsspiedienu un kustību kontroli, kas palielina fiziska kaitējuma risku.

Kombinētā ietekme uz smadzeņu neiromediatoru sistēmām var būt neprognozējama, iespējams, izraisot neirotoksisku iedarbību vai psihisko simptomu saasināšanos.

Lai gan daži var ziņot par ieguvumiem no šīs kombinācijas, piemēram, intensīvākiem pārdzīvojumiem vai garīgām atziņām, ar šo vielu kombinēšanu saistītie riski ir ievērojami un daudzpusīgi. Tie ietver akūtu fizioloģisku risku, smagu psiholoģisku traucējumu iespējamību un neparedzamu mijiedarbību neiromediatoru līmenī. Ir ļoti svarīgi šādām kombinācijām pievērsties piesardzīgi un apzinoties iespējamās briesmas, jo īpaši personām ar jau esošiem garīgās veselības traucējumiem.

Mēs neesam saskārušies ar apstiprinātiem datiem par akūtiem letāliem stāvokļiem, kas saistīti ar šo kombināciju. Tomēr abu vielu iedarbības intensitāte un darbības raksturs atsevišķi ļauj saprast, ka šī kombinācija kopumā plašai sabiedrībai ir bezjēdzīga. Taču, ja jums ir pietiekama pieredze, zināšanas un vēlme veikt radikālus eksperimentus, tad varam tikai novēlēt veiksmi jūsu ceļojumā. Neaizmirstiet komentāros aprakstīt savu pieredzi, tā var būt noderīga kopienai.

🟠 Ņemot vērā iepriekš minēto, iesakām pret šo kombināciju izturēties ļoti piesardzīgi.
 
Last edited by a moderator:

DXMmybeloved

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 20, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Es neiesaku, jo no pieredzes zinu, ka DXM, šķiet, padara sēnītes vizuāli mazāk iedarbīgas.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Pastāstiet mums sīkāk par savu pieredzi. Kādas ir devas, laiks un subjektīvie iespaidi? Tas var palīdzēt citiem
 

DXMmybeloved

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 20, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
ņēmu 750 mg HBR ar 1 g vidējas potences šūbju un devos uz publisko bibliotēku es īsti daudz neredzēju, bet id teiktu, ka galvas telpa bija diezgan spēcīga, piemēram, es jutos patiešām maza un it kā lietas ap mani būtu lielākas, nekā tās bija. Pēc brīža es izgāju ārā, izsmēķēju kādu zālīti un uzreiz uz apmēram 3 minūtēm man radās trakas vizuālās ainas, tad es atgriezos bibliotēkā un skatījos uz gleznām, kas pēc nelielas skatīšanās uz tām pārvērtās filmās, pēc tam es noticēju, ka esmu sapratis mākslas nozīmi. Es nespēju pateikt reālus laika rādītājus, jo mans prāts bija tik ļoti apjucis. Beigās mani izdzina apsardze, jo es vispār traucēju un izskatījos pēc tveikera, kas lietojis metamfetamīnu, bet es biju ļoti draudzīgs ar apsardzi un nekādā veidā nereaģēju vardarbīgi (man ir tendence uz vardarbību, tāpēc tas ir nedaudz neparasti).
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Lielisks stāsts. Svarīgas ir devas. Paldies par dalīšanos!
 
Top