Psilocybins Marijuana Green Yellow Diskusija: Psilocibīni un marihuāna

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,648
Solutions
2
Reaction score
1,742
Points
113
Deals
666
Psilocibīni un marihuāna

Psilocibīns ir psihodēlisko sēņu aktīvais savienojums. Tas galvenokārt ir serotonīna receptoru agonists, īpaši vērsts uz 5-HT2A receptoru. Uzņemot psilocibīnu, tas pārvēršas par psilocīnu, tā aktīvo formu, kas ietekmē garastāvokli, izziņu un uztveri.

Psilocibīns izraisa izmainītus apziņas stāvokļus, ko raksturo garastāvokļa, maņu uztveres, laika uztveres un domāšanas modeļu izmaiņas. Šī iedarbība var būt dziļa, izraisot garīgus vai introspektīvus pārdzīvojumus, un terapeitiskajā vidē tas tiek pētīts, lai ārstētu tādas slimības kā depresija un PTSD. Psilocibīns var izraisīt sliktu dūšu, galvassāpes, paātrinātu sirdsdarbību un asinsspiedienu. Psiholoģiski tas var izraisīt trauksmi, paranoju un halucinācijas. Dažos gadījumos tas var paātrināt vai saasināt psihiskus stāvokļus.

Marihuānas galvenā psihoaktīvā sastāvdaļa ir THC (tetrahidrokanabinols), kas iedarbojas uz kanabinoīdu receptoriem (CB1 un CB2) smadzenēs. THC imitē dabā sastopamā neiromediatora anandamīda darbību, izraisot dažādu neiromediatoru sistēmu, tostarp dopamīna un GABA, modulāciju.

THC izraisa relaksāciju, izmainītu maņu uztveri, eiforiju, palielinātu apetīti un atmiņas un kustību koordinācijas traucējumus. CBD (kanabidiols), kas ir vēl viena kaņepju sastāvdaļa, var izraisīt prettrauksmes un antipsihotisku iedarbību.

Marihuāna var izraisīt sausumu mutē, acu apsārtumu, īslaicīgas atmiņas traucējumus, paātrinātu sirdsdarbību, trauksmi un paranoju. Hroniska lietošana var būt saistīta ar motivācijas traucējumiem un citām ilgtermiņa garīgās veselības problēmām.

Psilocibīna un marihuānasmijiedarbība .

Iespējamie ieguvumi:
  • Šo vielu kombinēšana var potenciāli pastiprināt psihedēlisko pieredzi, izraisot dziļāku uztveres un kognitīvo efektu.
  • Marihuāna var mazināt dažus psilocibīna izraisītos fiziskos traucējumus, piemēram, sliktu dūšu.
Tomēr šāda kombinācija var padarīt pieredzi pārāk intensīvu un, visticamāk, nav piemērota jutīgiem cilvēkiem un tiem, kam ir maza pieredze ar katru no šīm vielām atsevišķi. Tāpat šāda kombinācija nav vēlama, ja ir garīgi traucējumi un nosliece uz tiem.

Kombinācija var kompleksi ietekmēt serotonīnerģisko un kanabinoīdu sistēmu, potenciāli mainot garastāvokli, uztveri un kognitīvās funkcijas. Sinerģiskā ietekme uz maņu uztveri un kognitīvajām spējām var būt neprognozējama un būtiski atšķirties atkarībā no cilvēka.

Risks un blakusparādības:
  • Kombinācija var izraisīt pastiprinātu jušanas traucējumus un apjukumu, kas var radīt satraukumu vai izraisīt trauksmi un paranoju.
  • Psiholoģiski šī kombinācija var būt neparedzama, kas var izraisīt intensīvus, nepatīkamus vai nomācošus pārdzīvojumus.
  • Pastāv risks saasināt vai paātrināt psihiatriskus stāvokļus, jo īpaši personām, kurām personīgi vai ģimenē ir bijušas psihozes vai citi garīgās veselības traucējumi.

Rūpīgi jāapsver psiholoģiskās ietekmes neprognozējamība, īpaši attiecībā uz trauksmi, paranoju un iespējamiem negatīviem pārdzīvojumiem (slikts ceļojums). Tāpat kā jebkuras citas vielas lietošanas gadījumā, individuālās reakcijas var būt ļoti atšķirīgas, un tādiem faktoriem kā deva, vide un individuālā psiholoģija ir izšķiroša nozīme kopējā pieredzē.

🟢🟡 Ņemot vērā iepriekš minēto, varam piesardzīgi apgalvot, ka šī kombinācija noteiktos apstākļos var būt laba ideja. Šai kombinācijai nepieciešama liela pieredze darbā ar abām vielām atsevišķi, minimālo devu ievērošana, reti atkārtojumi un jēgpilna pieeja.
 
Last edited by a moderator:

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Sēņu, trifeļu tripināšanā noteikti ir iesaistīta marihuāna. Manā izpratnē tas vienkārši nevar iztikt viens bez otra. Es runāju par psiho ar marihuānu. Bet nav nepieciešams otrādi )) Kaut kas tamlīdzīgs)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Jūs runājat par privātu pieredzi. Dažiem ar standarta sēņu ceļojumu būs vairāk nekā pietiekami. Daži cilvēki priekšroku dos kaņepju psihedēlijai vispār. Tas ir atkarīgs no cilvēka, mērķiem, individuālās tolerances utt.
 

Emeliaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Tas `s ir taisnība, psihedēliskās pieredzes var ievērojami atšķirties atkarībā no cilvēka, un, izvēloties psihedēliskās vielas veidu, liela nozīme ir individuālajām vēlmēm.

Tas, kas labi iedarbojas uz vienu cilvēku, var nebūt piemērots citam, un otrādi.

Svarīgi ir saglabāt atvērtu pieeju dažādu psihedēlisko vielu un pieredzes iepazīšanai, kā arī lietot tās atbildīgi un izdarīt izglītojošu izvēli par atbildīgu psihedēlisko vielu lietošanu neatkarīgi no izvēlētās vielas.

Tāpēc ir ļoti svarīgi uzturēt komunikāciju un izglītību par iespējamiem riskiem un ieguvumiem, kas saistīti ar dažāda veida psihedēliskām pieredzēm, kā arī ļoti svarīgi ir saglabāt mūsu dažādības vērtību šajās pieredzēs. Ikvienam vajadzētu dalīties personīgajā pieredzē ar dažādām psihedēliskām vielām, lai veicinātu sarunu. Tomēr ikvienam jāapzinās, ka personīgā pieredze ir subjektīva un var nebūt universāla.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Marihuānas smēķēšana uz sēnēm noteikti pastiprina psihedēliju, taču dažiem cilvēkiem tā ir pretīga burtiskā nozīmē. Daudzi cilvēki, kuri smēķē cigaretes, arī uzskata, ka garša ir slikta, un tripēšanas laikā atturas.
Man ir (ne?)laimējies piedzīvot, ka daudzi cilvēki cīnās ar sēņu tripiem. Šķiet, ka LSD nomierina cilvēka noskaņojumu, lai tas būtu introspektīvs un mierīgs, bet sēnēm šāda ietekme nepavisam nav. Kā bijušais sēņotājs desmit gadus esmu atradis sevi par šamaņu un tripa sētnieku, kas daudzkārt ir bijis ievēlēts.
Sēnes nav jautras tradicionālajā narkotiku izpratnē. Sēnes eiforiju nepalielina. Psilocibīna sēņu sugas nav cieši saistītas ar populārajām ēdamajām sugām, un to garšas profili svārstās no " nesālītām cūkgaļas ādiņām" līdz "kaķu čurām uz zariņiem" Uz zemes ir krietni vairāk nekā 100 atšķirīgu ģenētisko sugu psihedēlisko sēņu, un tas nenozīmē "celmus", piemēram, penis envy, AA+, golden teachers, Texans, Malabar ect. Tās visas ir psilocybe cubensis. Starptautiskā taksonomiskās nomenklatūras padome neatzīst sēņu celmus vai formaldehīdus (formas) zemākā atzītā kategorija ir pasugas. 95% no visām psihodēliskajām sēnēm, kas tiek pārdotas uz Zemes, ir Psilocybe cubensis, reti kāds var piedāvāt Psilocybe Mexicana ( ieskaitot celmus Atlantis #7, tampanensis ect) vai Panaeolus tropical is vai Panaeokus cyanescens, kas parasti ir mazi un tievi, bet ārkārtīgi spēcīgi. Tomēr neapšaubāmi, ka visiedarbīgākās burvju sēnes ir koksnes sadalīšanās. Psilocybe azurescens, cyanescens un citu sēņu kaltētos paraugos ir pārbaudīti 2% w/w aktīvo alkaloīdu (20 mg/g). Šā iemesla dēļ jums vajadzētu sadarboties tikai ar zinošiem cilvēkiem, kuriem uzticaties. 5 grami cubensis ir spēcīgs ceļojums, bet 5 grami dažu kokaugu būtu absolūti paralizējoši.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
5 grami ir nopietna deva. Īpaši, ja runa ir par kombināciju ar marihuānu (šai tēmai ir veltīta šī tēma). Cilvēkiem bez pieredzes es mērķētu uz maksimāli 2 gramiem. Tā ir vidējā deva (ne mazā) lielākajai daļai scenāriju, kas saistīti ar psilocibīna sēnēm.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,413
Solutions
4
Reaction score
966
Points
113
Deals
1
Ar piezīmi par 5 gramiem es tikai izrādīju cieņu Šulganam. Es vienmēr esmu sauca 5 gramus par "visu braucienu", jo, ja vēl kāds grams, un jūs, iespējams, neatcerēsieties, kas notika. Reiz es paņēmu 5 gramus no vietējās koksnes -mīlošās sugas. Psilocybe ovoideocystidiata, un pēc vemšanas un smadzeņu izsvītrošanas vienlaicīgi es nomiru uz 3 stundām un biju katatonisks un nekādi nereaģēju uz ārējiem stimuliem. Tā ir nopietna iedarbība! Tas bija tuvu tam, kad beidzās mana sēņu baudīšana. Pēc tam es tās lietoju vēl pāris reizes, bet neatceros, ka man tās būtu patika.
 
Top