Destilācijas sistēmas

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Dārgie biedri, es vēlos uzbūvēt tvaika destilācijas iekārtu. IPA / brīvā bāze / ūdens destilācijai. Es izmantoju p2np (1 kg), Nabh4 (1732 g), cucl2 reaģentu, mans mērķis ir iegūt A eļļu. Es lasīju, ka IPA es likvidēju, izmantojot rotovapu. tika ieteikts pēc tam izmantot tvaika destilāciju, jo tā dod lielāku iznākumu. Es gribētu iegādāties aprīkojumu šim nolūkam. Man nav zināmi savienotāju nosaukumi. mans lūgums ir šāds: Lūdzu, palīdziet zinošam foruma dalībniekam, precīzus ierīču, savienotāju, statņu nosaukumus. lai es varētu pasūtīt.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
2*5L 2 kakla RBF
2*5L magnētiskā maisītāja sildīšanas apvalks
Savienojuma savienojumi
1* dzesēšanas kolonna
2* 2 virzienu destilācijas savienotājs. ar šo informāciju ar mani dalījās dārgs foruma draugs. Es nesaprotu, ko nozīmē atdzesēšanas kolonna. cik gabalu un kādi savienotāji man ir vajadzīgi? Es izlēmu par sildīšanas mantiņu, vai man ir jāpērk divas, lai sistēma darbotos? sildīšanas mantiņa, jo, manuprāt, visvienkāršākais risinājums ir ilgstoši uzturēt 100 grādu temperatūrā. 2 kaklu apaļas kolbas ar atbilstošu izmēru. tas man pagaidām ir skaidrs. Neesmu informēts par citiem tam paredzētajiem instrumentiem. kādi savienotāji ir vajadzīgi, ja ir kāds attēls, būtu ļoti pateicīgs. precīzi ierīču nosaukumi. liels paldies!
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Nav nepieciešams izmantot 2 mantiņas, jūs uzkarsējat eļļu ar tvaiku. Starp tvaika avotu un eļļu jāpievieno piltuve, lai varētu atbrīvoties no kondensētā ūdens, bet tas rada lielāku dzesēšanas apjomu. Es kā tvaika avotu izmantošu augstspiediena tvaika tīrītāju.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Kā izskatās augstspiediena tvaika tīrītājs? Es vēlos izveidot tvaika destilācijas sistēmu, bet diemžēl nevaru to pasūtīt, nezinu, ko vēlos, kā ierīce saucas.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Es gribu uzbūvēt tvaika destilācijas sistēmu, es esmu vienkārši stulbs. Es zinu, ka ir daudz sistēmu. Es gribu attīrīt brīvo bāzi no ūdens, IPA. lai iegūtu eļļu. Es gribu lietotājam draudzīgu sistēmu iesācējiem. eļļas un ūdens vannas vietā ir piemērota sildīšanas mantele, zinu, ka tas ir dārgāks risinājums. Vēlos saņemt detalizētu produktu un ierīču sarakstu, savienotāju, tapu utt. izmērus, lai varētu pasūtīt. Es iemācīšos to izmantot, bet vispirms man tas būtu jāpērk.
 

Pervitin

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
27
Reaction score
3
Points
3
Kaut kas līdzīgs

SO you doesnt nepieciešams papildu izmēra Rbf wich ir klusu dārgāks un viss.
Kad vēlaties noņemt IPA, varat izmantot arī vienkāršāku vakuuma destilācijas iestatījumu, man tas darbojas lieliski.
 
Top