DMT - Eksperiments mājās

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Es ceru, ka šeit drīkst publicēt, bet es vēlos dalīties savā pieredzē par DMT kā alternatīvu tradicionālajai medicīnai. 😊Par DMT es zināju jau daudzus gadus, bet nekad neesmu pētījis tā iespējas gan rekreatīvā, gan cita veida. Tomēr neveiksmīgu notikumu virkne mani noveda pie tā izpētes.
Sāksim ar to, ka, teiksim, manai sievai bija ārkārtīgi lielas veselības problēmas ar fibromialģiju, reimatoīdo artrītu un virkni nelielu insultu. Lieki piebilst, ka viņas dzīves kvalitāte ir ļoti cietusi. Šķiet, viņa ir bijusi pie visiem neirologiem ASV austrumos, bet atbilde vienmēr ir viena un tā pati - ārstējiet simptomus, neuztraucieties par cēloni. Tas turpinās jau 12 gadus. Ir sāpīgi to vērot.
Pirms pieciem gadiem, teiksim, manai mātei diagnosticē dimensiju/Alzheimera slimību. Viņa ir bijusi pie labākajiem ārstiem, ko var nopirkt par naudu, tomēr šajā laika posmā viņas stāvoklis progresēja līdz pilnīgai atmiņas zaudēšanai par tiešajiem notikumiem, un viņa neatceras ne cilvēkus, ne vietas pirms 1980. gada. Šis datums aizvien vairāk attālinājās no pašreizējā laika. Izredzes, maigi izsakoties, nav labas.
Pieņemsim, ka mēs kā ģimene strādājam medicīnas jomā un kolektīvi daudz labāk nekā lielākā daļa pārzinām medicīniskos procesus. Mēs nolēmām (brāļi un māsas) izpētīt un iegūt alternatīvu risinājumu mātei un sievai. Tas mūs noveda pie DMT, un mēs nolēmām turpināt ārstēšanas līdzekļa izveidi un attīrīšanu abām. Sieva piekrita piedalīties, un mātei tas tika teikts atkārtoti, un mēs izstrādājām plānu.
Ārstēšanas plāns sievai - dokumentēt pašreizējos simptomus un noteikt bāzes līniju, pamatojoties uz sāpju līmeni, kustību vieglumu, sajūtu zudumu labajā rokā, vaigā un citās labās puses zonās, kas apstiprināts un dokumentēts katru nedēļu, izmantojot piespraudes metodi, izveidot medikamentu aprēķinu (mg) katram pašlaik izrakstītajam medikamentam un diētu. Saglabājiet informāciju katru dienu, veidojot ierakstu Excel programmā, lai atspoguļotu datus. Apkopot divus mēnešus pirms DMT ievadīšanas.
Vākšanas periodā tika iegādāti krājumi, kas ietvēra 10 kg mimozas hostilis un 2 kg Phalaris arundinacea, kas iegūti no vietējiem āra avotiem. Ekstrakcijā tika izmantoti vairāki šķīdinātāji, tostarp ligroīns, toluols, acetons, metanols, ksilols, mek, stodarda eļļa, visi pēc iespējas sausāki. Tika izmantotas arī vairākas skābes/bāzes kombinācijas. Tika izmantotas arī attīrīšanas metodes.
Šobrīd, pirms turpināt, es vēlētos lūgt administratora apstiprinājumu, lai turpinātu šo ziņu.
 

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
lai gan, iespējams, jums vēl būs jāsaņem administratora apstiprinājums, bet es vēlētos dzirdēt pārējo informāciju
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, tas ir ļoti interesants eksperiments, mūsu komanda būs novērtēt redzēt savu stāstu, jo zinātnisko komponentu nozīme.
 
Last edited by a moderator:

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Foršs eksperiments! Esmu pārliecināts, ka atradīsi, ar ko izklaidēties turpmākajā dzīvē
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Vai ir bijuši kādi turpmākie pasākumi šajā sakarā? diezgan interesanti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
diemžēl nav
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Iespējams, viņam ir personīgi iemesli to nedarīt.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ļoti interesantas un drosmīgas domas.

Ja jūs kādreiz atgriezīsieties, es labprāt lasītu šīs publikācijas turpinājumu. Novēlu visu to labāko jūsu ģimenei :)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Pašlaik es arī strādāju ar komandu Dienvidāfrikā, un arī mēs esam līdzīgā ceļā, pat testējam tradicionālās zāles pret infekcijām un tādām slimībām kā HIV, bet diemžēl es nedomāju, ka būs ētiski apspriest mūsu pašreizējos rezultātus šajā platformā.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Vai jums ir kādi ceļi, lai varētu piegādāt MDMA uz Namībiju?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Mana sieva cieš no depresijas.
Mēs sākām dažādu psihedēliku programmu, lai mēģinātu to novērst, jo depresija izraisīja arī atkarību no kokaīna un alkohola.
Apmēram nedēļu pēc narkotiku atkarību apspriešanas mūsu istabā notika 1 250 μg ceļojums, un viņa jau vairākus mēnešus vairs nelieto kokaīnu. LSD mikrodozes viņa lieto katru trešo dienu, aptuveni 20 µg no rīta.

Pēc tam mēs izmēģinājām psilocibīna mikrodozēšanu, bez manāmiem "papildu" efektiem.

Pēc tam mēs sākām programmu ar 20 mg inhalēta MDMA katru dienu pulksten 16.30 (pusstundu pirms viņa parasti sāk uzbrukt vīna pudelēm) un turpinājām to divas nedēļas. Tagad viņa dzer aptuveni katru otro dienu, parasti ne vairāk kā 1 glāzi vīna (samazinājums no divām pudelēm dienā).

Pirms četrām nedēļām viņai bija viegla NN DMT vape sesija, viņa bija lietojusi alkoholu (2 glāzes vīna) un bija satraukusies, jo bija nomākta. Viņa vienu reizi ieelpoja no DMT vape, un ~12 minūtes ar atvērtām acīm bija ārā. Kad viņa atguvās, viņa bija traumēta. Viņa raudāja apmēram 4 stundas, stāstot, cik ļoti viņa sevi ienīst. Es liku viņai pierakstīt lietas, kuras viņa sevī ienīst, lai pēc dienas vai divām par tām runātu.

Pēc divām dienām viņa man teica, ka vairs sevi nīst, viņa saprata, ka tas viss ir dūmi un spoguļi, ka viņa patiešām saprot, kāpēc viņa nesamierinās ar noteiktām lietām. Tad viņa man teica, ka viņai patīk, kā viņa izskatās spogulī. Tas ir milzīgi, parasti viņa skatās uz sevi un ienīst to, ko redz, un tas ir viņas depresijas pamatā (es domāju).

Lai nu kā, pagājušas četras nedēļas, un viņa joprojām mīl to, kas viņa ir, viņa atkal ir ļoti jēgpilni sadarbojusies ar bērniem un atkal iet uz darba intervijām!

Tātad ne oriģināls stāsts, bet tomēr viens no cerību stāstiem :)

Es saņemu visas savas molekulas no Nemisis (saite ir mana ieteikuma - ja jūs kaut ko saņemsiet, es saņemu nelielu atdevi :) ).
 

RaulDuke1989

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tas ir satriecoši mate, jūs darāt lielisku darbu mēs darīsim 👏
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Šī ir ļoti interesanta un iedvesmojoša informācija. Kā ir šobrīd? Cik ilgi ilga bija kursa apguve?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Izmēģiniet Activelle, kas paredzēta sievietei pēc četrdesmit gadu vecuma. Tas darbojas. Mana sieva mani jau būtu nogalinājusi :),
 
Top