DMT zemādas injekcijām?

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Kāds var būt DMT sastāvs zemādas injekcijām?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Kad es redzu šādus jautājumus, pirmais, kas man nāk prātā, ir Kāpēc? Bez ņirgāšanās, vienkārši jūsu domu gaita ir interesanta.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Kopumā injekcijas jēdziens, ja neminēsim zemādas injekciju, atšķiras no citiem lietošanas veidiem, lielāka uzsūkšanās, spēcīgāks efekts ar mazāku devu.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Iespējams, tas attiecas arī uz citām vielām, taču pats DMT ir ļoti aktīvs patiešām mazās devās. Šeit arī rodas jautājums, varbūt jūs šādā veidā mēģināt cīnīties ar toleranci? Vai arī runa ir par spēcīgāku sajūtu, pārdzīvojumu atrašanu? Pēdējā gadījumā tīra viela un kompetents komplekts un uzstādījums, manuprāt, būs efektīvāks nekā eksperimenti ar lietošanas metodēm.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Tas nav. DMT nav starp aizvietotājiem, kas aktīvi mijiedarbojas ar lipopolisaharīdu kompleksiem un vēstnešu adipocītiem. Kopumā intranazāli lietots DMT iedarbosies vairāk nekā subkutāni.
 

Joker_55555

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2022
Messages
100
Reaction score
25
Points
28
Jā, zemādas injekcija ir lēna izdalīšanās, bet vai jūs domājat šņaušanu vai izsmidzināšanu?
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
270
Points
63
Kūpināta brīvā dmt vai kūpināta čanga. Ja runājam par injekcijām, tad tikai fumarāta formā.
 

PHDorganic

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
atcerieties, ja jūs vēlaties, lai viela būtu piemērota "injekcijām", viens no ceļiem, ko vajadzētu apsvērt, ir asins paraugu ņemšana pirms un pēc tam, kad kāds to iedzer, visbiežāk mūsu organismā notiek enzīmu vai vielmaiņas izmaiņas sākotnējā vielā/struktūrā, oksidējoties vai reducējoties... utt. vai, citiem vārdiem sakot, ja jums ir līdzekļi, lai izpētītu, kā izskatās zāļu molekula, kad tā atrodas asinsritē, varētu mēģināt šo molekulu replicēt. Dieva dēļ, ne mirkli nedomājiet, ka, ja varat smēķēt vai ēst, varat to injicēt............ Tomēr nav tādas narkotikas, ko nevarētu injicēt, bet nav viegls uzdevums kartēt jebkuras vielas ķīmisko pārveidi vai ceļu, ko tā veic organismā. tas ir arī pētījums, kurā ir vajadzīga lielāka izpratne par ķīmiju, nekā pamatzināšanas par organisko "pavāru".
 

bobbrown1488

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
es nekad neiegremdētu neko, ko neesat filtrējis, vai jūs varat filtrēt dmt ?(šļirces filtrs 0,22), ja tā, tad tas, iespējams, būtu tikpat vienkārši kā mājās gatavot roids .
vismaz jūs droši zinātu, cik daudz mg esat lietojis. es domāju, ka dmt vape būtu labāks risinājums, manuprāt .
 
Top