DMT no mimozas saknes mizas

Status
Not open for further replies.

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Sveiki, cilvēki.. nav mans paša radīts, bet no holandiešu drauga. Tā kā im nav (kļūst) ķīmiķis es biju novērojis mans draugs arī nav visvairāk prof ķīmiķis. Viņš savā Ketamīna vibrāciju mani uz koksa freebase hasj locītavām... mums izdevās, bet dont ņemt zemāk par 110% un, ja kādas zināšanas un jūs redzat kļūdu, lūdzu, miniet...

Kas jums nepieciešams

- Stikla cilindrs. Tas ir vieta, kur notiek burvju. Stikla vāzes tam ļoti labi der. Esiet uzmanīgi, lai neizmantotu plastmasu, daži plastmasas veidi izšķīst benzīnā, un mēs to nevēlamies.
- Karote, vēlams metāla karote ar garu rokturi, lai maisījumu samaisītu.
- Mimosa Hostilis. Mimoza ir koka miza ar augstu DMT koncentrāciju. MH var iegādāties dažādos interneta veikalos un legāli Nīderlandē, kā arī Ķīnā par aptuveni 30 dolāriem vai eiro par 1 kg, kas dod 100 gramus.
No katriem 100 gramiem mimozas jums paliks aptuveni 0,5-1 grams DMT. Ietaupiet sev daudz nepatikšanas un iegādājieties MH jau samaltu pulverī.
- Kaustiskā soda vai kaustiskā soda. Tas mums ir nepieciešams, lai pagatavotu pamata maisījumu. Bieži atrodams veikalā kā izlietnes attaisītājs vai kaustiskā soda. Pievērsiet uzmanību iepakojumam, uz kura norādīts, ka tā sastāv no 99 % NaOH vai KOH!
- Turpentīns vai benzīns. DMT ekstrahēšanai no bāziskā šķīduma. Jebkurš zīmols ir piemērots.
- Stikla pipete. Lai no stikla cilindra izņemtu terpentīnu. Tas veido abu šķidrumu virsējo slāni. - Stikla cepamais trauks. Šajā traukā terpentīns tiek ievietots, lai to iemestu saldētavā.
- Alumīnija folija. Lai visu nosegtu - asmens. Mēs izmantojam, lai nokasītu kristālus no dibena.

Ekstrakcija:

BRĪDINĀJUMS: JŪS STRĀDĀSIET AR ĶĪMISKI ĻOTI KODĪGĀM VIELĀM UN VIEGLI UZLIESMOJOŠĀM VIELĀM. MAZGĀŠANAS BENZĪNA ĪPAŠĪBAS IR KAITĪGAS PLAUŠĀM. VIENMĒR VALKĀJIET MASKU, CIMDUS UN BRILLES. STRĀDĀJIET ARĪ LABI VĒDINĀMĀ VIETĀ. GATAVOJOT BĀZISKO ŠĶĪDUMU NO GRANULĀM, ŠĶĪDUMS VAR KĻŪT ĻOTI KARSTS, ŅEMIET TO VĒRĀ.

solis: ievietot cepamo trauku saldētavā.

solis: samaisiet to ar attiecību 1 grams sārma 10-15 ml ūdens uz 1 gramu mimozas. Mērķis ir galu galā iegūt bāzisku šķidrumu ar pH 14.

posms: iepildiet bāzisko šķīdumu cilindrā. Ja tajā viss ir, pievieno mimozu. Nosedz burku un ļauj maisījumam nostāvēties visu nakti. Nākamajā dienā atkal samaisa un tad atstāj 10 min.

posms: Pēc tam var pievienot apolāro šķidrumu ar attiecību 1ml uz gramu mimozas. Atstājiet to pilnībā nostāvēties, līdz ir skaidri redzami divi šķidruma slāņi.

5. solis: paceliet vāzi un piecas minūtes veiciet rotējošas kustības, kā vīna snobi dara ar savu glāzi. Tad ļaujiet tai nostāvēties piecas minūtes un atkārtojiet šo soli vēl divas reizes. Ja šķidruma slāņi atkal ir atdalījušies, var būt šķidruma augšējo slāni iesūciet ar pipeti un ievietojiet to cepamajā traukā. Pārliecinieties, ka apakšējais slānis paliek vāzē. Pārklājiet cepamo trauku un ievietojiet to atpakaļ saldētavā uz ~ 12 stundām.

6. Solis: izņem cepamo trauku no saldētavas, ar iepriekš izmantoto pipeti izsūc šķidrumu no trauka un ielej šķidrumu atpakaļ vāzē. Jums ir paredzēts, ka tas pats šķidrums atkal būs Lietots, lai no pamatšķīduma noņemtu DMT atlikumus. Galu galā jūs vēlaties trīs vai četras reizes DMT izvilkt no pamatšķīduma ar to pašu šķidrumu.

7. posms: cepamo trauku ar DMT apakšā novietot virtuvē zem tvaika nosūcēja, lai sautētu; ņemt pirms miera laika, lai būtu pārliecināts par tīru produktu. Kad tvaiki ir aizgājuši un kristāli Sausas acis, DMT kristālus no apakšas var nokasīt ar asmeni.


Saglabāt DMT
DMT ir ķīmiski ļoti nestabils. Tas nozīmē, ka tas ātri sadalās temperatūras ietekmē, piemēram, vai gaismas ietekmē. Lai gan vēlaties DMT uzglabāt ilgāku laiku, nodrošiniet vieglu un hermētisku, sausu un vēsu vidi. Es savu DMT turu saldētavā konservu burciņā ar silīcija granulu maisiņu, viss ir pārklāts ar alumīnija foliju.

DMT smēķēšana
DMT ir ļoti spēcīga viela. Deva sastāv no ~50mG. Ja gatavojaties to smēķēt pirmo reizi un ja jums nav tik precīzu svaru, ņemiet nelielu adatas galviņu. Ja pēc tam vēlaties lielāku devu vai smēķēt vēlreiz, pagaidiet stundu. Cilvēka organismā uz īsu laiku izveidojas tolerance pret DMT. Ja gatavojaties smēķēt DMT, pārliecinieties, ka esat sēdus. Ja jūs to darāt "pareizi", jūs uz īsu brīdi nonākat bezsamaņā. Man izdodas sēdēt ar krusteniskām kājām. Var būt arī labi, ja ir kāds ceļojuma sētnieks, kas tevi pieskata un piezemē pēc ceļojuma. DMT pieredze var būt ļoti pārņemoša. Atšķirībā no tabakas DMT smēķēšana ir ļoti apgrūtinoša; fakts ir tāds, ka tvaikiem ir vēlamais efekts, tāpēc to negribas dedzināt. Tā kā tam ir zems kušanas punkts, tas var kļūt par izaicinājumu. Pat ja jūs gatavojaties smēķēt DMT, jūs vēlaties pēc iespējas īsākā laikā absorbēt pēc iespējas vairāk dūmu caur savu ķermeni. Pēc otrā kļūst fiziski ļoti grūti uzņemt trešo triecienu. Lai nodrošinātu, ka plaušās nonāk pēc iespējas vairāk DMT, sabiedrība ir izstrādājusi ierīci, ko ļoti stingri sauc par "Mašīnu". Šī "ierīce", manuprāt, ir obligāts līdzeklis, lai smēķētu DMT. Mašīna nav nekas cits kā neliela stikla pudele ar tērauda vati kakliņā un nelielu caurumu apakšā. Jūs uzliekat DMT uz tērauda vates kakliņā, tad ar šķiltavu uzkarsējat kakliņu, lai DMT saplūst ar tērauda vati. Tad turiet pudeli vertikāli un ar lūpām uz cauruma apakšā. Turiet šķiltavu aptuveni 20 cm (8 collas) zem pudeles kakliņa un lēnām velciet šķiltavu pudeles virzienā, līdz redzēsiet, ka no tās izplūst dūmi. Ļaujiet pudelei dažas sekundes piepildīties ar dūmiem un dziļi ieelpojiet. Mīlestība dūmu turēt kaut ko piecas sekundes, izelpo un, ja uzdrīksties, ņem vēl vienu un, ja uzdrīksties un vari, vēl vienu.

Es vienu izgatavoju no 33 proves koksa pudeles... forši... jāatzīst, ka gaidījām 5MEO kāpumu, bet viss jauns un, kā jau minēts ... akmeņi, kas nav procff ķīmiķu dīkdieni.


Pieredze
Lai gan braucieni parasti atšķiras, vairākas lietas vienmēr ir vienādas. Pirmkārt, DMT ir ļoti īpašs un unikāls aromāts. Uzsmēķēt dūmus var būt mazliet grūti, ja tev kā jaunavai ir plaušas. Pēc pirmā trieciena, atšķirībā no nezāles smēķēšanas, iedarbība uzstājas ātri. Jums sāk zvanīt ausīs, kuru augstums kļūst arvien lielāks un lielāks. Noteiktas krāsas kļūst kontrastējošas pilnībā iestatītas, jo īpaši man oranžā krāsā. Redze kopumā būs super asa tik ilgi, kamēr jūs to varēsiet redzēt. Pēc otrā trāpījuma muskuļi sasalst lielā ātrumā, tāpēc trešais trāpījums reāli kļūst par izaicinājumu. Pēc otrā vai trešā trāpījuma acis aizveras, un sākas īsts ceļojums. Cilvēkus, kuri iepriekš ir lietojuši tādus stimulantus kā 2CB, trifeles, burvju sēnes, LSD vai lielu MDMA devu, vēlos brīdināt. Atšķirība starp tripu ar iepriekš minētajām vielām un DMT ir tāda, ka ar iepriekš minētajām vielām jūs sākat halucinēt zināmajā, esošajā pasaulē. Ar DMT jums ir sajūta pavisam citā visumā, kur laiks un telpa nepastāv. Pirmo reizi, kad es smēķēju DMT, sajūta bija tāda, it kā es būtu nomiris un piedzimis no jauna. Vārdi nespēj aprakstīt DMT pieredzi. Esmu lasījis daudz ziņojumus par ceļojumiem, bet neviens no tiem neatspoguļo šīs pieredzes intensitāti. Pēc ceļojuma vienmēr veltiet laiku, lai integrētu vai apstrādātu jauno pieredzi.

Beidzot. Tā ir kļuvusi par grāmatu! Ja kaut kas nav skaidrs vai ja jums ir kādi jautājumi, nekautrējieties tos uzdot, es darīšu visu iespējamo, lai uz tiem pienācīgi atbildētu.

Līdz Mēnesim un atpakaļ uz balta ziloņa..
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
ļoti jauki raksti! kāpēc es tos neatrodu, meklējot DMT?
 
Status
Not open for further replies.
Top