DMT pret sintētiskajiem noīdiem.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Hei, puiši, kādas ir dažas vispārīgas atšķirības starp alkaloīdiem, kuru pamatā ir DMT, un sintētiskajiem kanabinoīdiem (JWH) no indoliem attiecībā uz iedarbību vai psihoaktivitāti?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Šīs ir pilnīgi atšķirīgas vielas darbības mehānisma un psihoaktīvās iedarbības ziņā, neraugoties uz kopīgo indolu ķīmiskajā struktūrā.

DMT ir spēcīgs psihedēliks, iedarbība izraisa realitātes izkropļojumus, vizuālas halucinācijas, garīgu pieredzi.

Sintētiskie kanabinoīdi, tāpat kā visi kanabinoīdi, ietekmē CB receptorus.
Psihoaktīvā darbība ir saistīta ar nomākumu, relaksāciju, realitātes izmainīšanu citādā veidā nekā psihedēliskiem līdzekļiem.

Taču ir dažas kopīgas iezīmes starp tām, piemēram, ja smēķējat spēcīgi, tad būs stāvoklis, kas līdzīgs psihedēliskā tripa stāvoklim.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Ar dūmiem iegūtā tripa deva, izmantojot DMT brīvo bāzi, ir aptuveni 20-25 mg.
Ja nav tolerances, deva, pie kuras rodas psihedēliskās sajūtas, lietojot JWH018, ir aptuveni 5-7 mg.
Atšķirība starp šo divu vielu radītajām psihedēliskajām sajūtām ir milzīga.
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Bro, vai jums ir kāda pieredze par 7add kanabinoīdu...mans iepriekšējais pārdevējs saka, ka viņam ir 7add, bet es nekad neesmu to piedzīvojis...es gatavoju sintētiskos kanabinoīdus, kas y man ir vajadzīgi spēcīgi noids..5cl bija mans mīļākais..bet ļoti grūti to atrast šajās dienās..tikai viens ir 7add pieejams..man jāzina, cik spēcīgs tas ir un vērts..vai ir kāda iespēja iegūt īstus spēcīgus noids forn Netherland..
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Pastāv interesanti īslaicīgas iedarbības DMT analogi, kurus varētu pielietot garšaugiem. Manuprāt, 5-MeO-DMT nav slikts kandidāts.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ok, tas izklausās ļoti interesanti, tad tas varētu būt labs punkts eksperimentiem.
 
Top